Asia Klimas
5.42
Śnieżnica
10:2310:39
Jacek Streich
11.19
Chełm (Grybów)
11:1912:07
Piotr Żelisko
6.31
Fajsławice
07:4908:18
Zulu L
Maciej Ziętara
64.28
Śnieżnica
07:4211:41
VOLT SM
Piotr Nowakowski
34.03
Żar
08:3709:46
U sport M
Mariusz Witlański
33.20
Śnieżnica
08:3909:47
U sport 2 S
tomasz skrabek
8.42
Rudnik
09:4910:44
Ultima 6 Xl
Krzysztof Siwek
35.26
Ćwilin
06:4611:34
U Cross M
AdamRook2
3.62
Żar
10:3610:54
Tequila 2 L
Jarek Jx TRYFLY.PL
12.49
Wsola
15:1515:55
Synthesis 27
Bogusław Włoch
10.41
Śnieżnica
11:3212:18
Syntax S
Tomasz Krajewski
29.70
Czermna
09:1410:16
Summit Xc Sm
Igor Popik
73.56
Łęki Kościelne
07:2010:47
Summit XC3 M
Robert Kłos
4.49
Śnieżnica
09:5610:15
Sport 4 M
Tomasz Szczepański
5.22
Śnieżnica
08:4209:04
Sigma 8 29
Łukasz Brach
10.78
Chełm (Grybów)
10:4512:11
Sigma 8 29
Marcin Białobłocki
7.47
Czermna
07:0710:40
Sigma 8 27
Bogusław Kruczek
8.37
Ciecień
07:5608:50
Sigma 8 27
Grzegorz Jamróz
89.12
Ciecień
07:1912:30
Sigma 8 27
Michał Dziedzic
53.37
Śnieżnica
09:3812:25
Sigma 7 28
Marek Miłowski
7.40
Czermna
09:2010:33
Sigma 7 28
Marek Miłowski
10.05
Czermna
07:1408:55
Sigma 7 28
AnT
7.14
Konopki
10:1110:34
Rush 4 ML
Marcin Duszyński
57.23
Ciecień
07:1710:09
Rush 3 S
JACEK PAŁKA
26.33
Śnieżnica
08:0409:54
Rush 3 M
Rysiek Gomółka
16.29
Śnieżnica
11:0512:01
Rush 3 M
Szymon Struś
52.66
Ciecień
07:1909:29
Rush 3 M
Krzysztof Ziętara
2.75
Śnieżnica
11:5912:17
Rush 2 M
Krzysztof Ziętara
2.31
Śnieżnica
10:1610:27
Rush 2 M
Jan Rentowski
6.22
Ciecień
13:2614:51
Rise 2 L
Robert Mróz
4.09
Draillant
14:2315:06
Plus 26
Pawel Wrobel
2.60
Śnieżnica
10:4910:55
Pioneer M
Andrzej Piwowar
4.24
Chełm (Grybów)
11:5512:35
Peak 3 27
Andrzej Piwowar
28.12
Chełm (Grybów)
07:5809:01
Peak 3 27
Mateusz Szewc
41.26
Radków
09:3710:47
Peak 25
Paweł Szczepanek
42.26
Chełm (Grybów)
07:4309:46
Peak 2 24
Grzegorz Walaszek /walery/
80.72
Żar
08:1112:18
Peak 2 24
Adam Cee
37.04
Komprachcice
07:5709:27
P45 Sm
Sławek Gut
22.70
Czermna
08:4109:52
Optic 28
Jeż Leszek
1.97
Łęki Kościelne
09:4509:50
Optic 26
Wojciech Kocot
22.08
Śnieżnica
10:0610:56
Optic 26
Joanna Kocot
12.60
Śnieżnica
10:2511:16
Optic 22
Andrzej Danielewski
26.04
Śnieżnica
07:3809:48
Omega 8 27
Sylwester Sumarowski
7.46
Czermna
07:1810:18
Omega 7 28
Jacek Miłowski
13.00
Żar
09:1910:39
Omega 7 28
Konrad Dwojak
6.09
Żar
09:5310:59
Obsession 2 M
Maciej Strzelecki
1.40
Łęki Kościelne
09:4209:47
Nemo 2 Xl
Grzegorz Studziński
10.66
Skrzyczne
08:1608:59
Mystic 3 M
Arkadiusz Zygmunt
17.87
Skrzyczne
09:1810:16
Mystic 3 M
Janusz Milej
18.97
Śnieżnica
10:5611:50
Mustang 2 M