Jarek Balicki
10.34
Mieroszów
08:5709:34
Delta 2 L
Jerzy Krajewski
5.76
Mieroszów
08:4409:36
Chili 2 L
Marek Miłowski
66.31
Mieroszów
06:5409:41
Sigma 7 28
Efendi Zielonepłuco
2.52
Mieroszów
13:4214:24
Synergy 4 L
Kuchta Jarosław
31.58
Mieroszów
08:1609:28
Evolution X 24
Marcus Biesioroff
1.89
Mieroszów
13:0713:21
Tequila 3 L
Jarek Balicki
3.00
Mieroszów
12:5613:12
Delta 2 L
Pawlos
3.66
Mieroszów
09:4710:43
Rush 4 MS
Jacek Miłowski
57.08
Mieroszów
07:5210:10
Omega 7 28
Marcin Białobłocki
55.64
Mieroszów
07:5110:02
Sigma 8 27
Paweł Kobiałko
3.31
Mieroszów
12:5113:20
Sigma 7 26
Sławek Gut
14.03
Mieroszów
07:5009:36
Optic 28
Sławek Gut
4.94
Mieroszów
12:4313:27
Optic 28
Tomek Kowalczyk
95.70
Mieroszów
07:3411:41
Mantra 4 Ml
Marcin Gorayski
64.43
Mieroszów
07:3210:08
Coden 25.5
Tomek Krupski
15.31
Mieroszów
06:4708:18
Rush 4 ML
Dawid Król
23.74
Mieroszów
07:0408:09
Delta L
Kuchta Jarosław
6.81
Mieroszów
06:3907:54
Evolution X 24
Dawid Król
19.04
Mieroszów
11:0112:14
Delta L
Paweł Wysocki (szybki)
139.47
Mieroszów
07:0113:11
Sigma 8 27
Jarek Balicki
3.01
Mieroszów
11:0711:21
Delta 2 L
Adam Miszczak
6.68
Mieroszów
08:4109:43
Rook S
Efendi Zielonepłuco
6.11
Mieroszów
08:4109:26
Synergy 4 L
Robert Grubba
2.46
Mechelniki
14:1114:48
P43 M
Mariusz Dawidczyk
5.70
Mechelniki
14:0414:19
Vox 27
Grzegorz Jamróz
2.46
Lubomir
11:4412:00
Sigma 8 27
Marcin Perczak
22.30
Lijak
09:5912:00
Chili 3 S
Marcin Wilczak
13.41
Lijak
11:1213:02
Cayenne 4 M
Maciej Bąk
14.69
Leszno - Strzyżewice
10:2011:20
Chili 3 S
Daniel Kasperski
9.25
Leszno - Strzyżewice
10:5511:57
Tequila 4 M
Łukasz Prokop
264.25
Konopki
07:0814:30
UP Trango XC 2 M
Michał Piotrowski
130.81
Konopki
08:0011:42
Delta 2 ML
Janusz Fuzowski
265.02
Konopki
07:3314:40
Mantra 4 Ml
Krzysztof Pedrycz
0.78
Klonówka
10:3411:13
Mantra 3 M
Bartek Morawski
0.41
Klonówka
12:3512:40
Buzz Z S
Bartek Morawski
0.30
Klonówka
10:5210:54
Buzz Z S
Bartek Morawski
0.51
Klonówka
08:5408:58
Buzz Z S
Krzysztof Pedrycz
2.20
Klonówka
08:3308:50
Mantra 3 M
Krzysztof Pedrycz
2.09
Klonówka
09:1409:25
Mantra 3 M
Andrzej Januchta
34.94
Klonówka
11:5913:23
Sigma 8 29
Grzegorz Sprawka
51.39
Jagodno
09:4512:08
Mentor 2 M
Grzegorz Kopyto
18.81
Hala Bieguńska
08:1009:15
Mystic 3 M
Kamil Stępień
12.51
Gemeinde Tannheim
09:1611:18
Mentor 4 M
Jan Rentowski
4.37
Gemeinde Altaussee
10:5911:14
Makalu 3 L
Marcin Duszyński
4.11
Gemeinde Altaussee
07:2707:42
Rush 3 S
Marcin Duszyński
4.40
Gemeinde Altaussee
09:0209:21
Rush 3 S
Marcin Duszyński
6.75
Gemeinde Altaussee
11:0511:41
Rush 3 S
Anna Zezula
45.31
Fajsławice
10:1012:45
Mentor 2 Xs
Krzysztof Żelisko
49.03
Fajsławice
09:0411:50
Delta 2 MS
Robert Mróz
12.21
Draillant
09:3910:45
Rush M