Jacek Streich
4.00
Kamenicky hrad
11:1511:31
Jacek Streich
2.07
Kamenicky hrad
07:4007:59
Jacek Streich
0.67
Kamenicky hrad
09:4009:55
Jacek Streich
2.26
Kamenicky hrad
10:1311:01
Piotr Bramberger
2.90
Tokaj
13:5014:02
VOLT M
Jarosław Osmólski
13.86
Skrzyczne
08:2510:45
Vega 2 S
Tomek Machałowski
140.12
Lajnar
07:1914:11
U sport 2 S
Mariusz Witlański
37.47
Roztoki
08:2210:16
U sport 2 S
Maciej Perz
18.48
Roztoki
08:0109:36
U Cross M
Bieri
4.11
Śnieżnica
08:2709:02
U Cross M
Borys Chojnacki
8.63
Smerek
08:3209:17
U Cross M
Maciej Wojtyczka
12.53
Skalnate Pleso
11:5512:46
Twin 4 -
Maciej Gąsiorek
28.79
Stranik
09:4211:10
Trango Xc M
Anna Piskozub
4.22
Skrzyczne
08:5509:05
Tequila Xxs
Anna Piskozub
2.17
Żar
12:2912:43
Tequila Xxs
Jarosław Warzecha
3.12
Javorovy
13:1513:42
Tequila M
Małgola
1.46
Mszana S
09:2209:31
Tequila 4 XS
Magda Kośmider
11.18
Pieve D'alpago
07:5511:22
Tequila 4 S
Daniel Kasperski
2.54
Bezmiechowa
09:2210:34
Tequila 4 M
Artur Grabda
11.95
Skrzyczne
09:3911:06
Tequila 4 M
Tomasz Muszyński
6.14
Cerna Hora
12:3814:27
Synergy 5 XL
Jan Rentowski
5.80
Kössen
07:2707:47
Sigma 9 29
Artur Szczerbiak
4.86
Żar
08:3210:57
Sigma 8 29
Krzysiek Róg
5.08
Mszana S
12:1114:01
Sigma 8 27
Krzysiek Róg
11.19
Roztoki
08:2409:15
Sigma 8 27
Tomasz Czaplicki
12.60
Mieroszów
11:4514:10
Sigma 8 25
Michał Dziedzic
3.28
Skrzętla
07:4108:20
Sigma 7 28
Marek Miłowski
13.69
Mieroszów
09:2710:51
Sigma 7 28
Grzegorz Ziółkowski
3.26
Żar
09:4010:10
Sigma 7 26
Kuba Jasek
9.36
Skrzyczne
09:4510:30
Scorpion 4 27
Kinga Kubica
16.50
Skrzyczne
09:1410:17
Scooter XS
Krzysztof Klepek
4.36
Wetlina
09:1509:50
Rush M
Joanna Jasek
16.27
Skrzyczne
09:4310:39
Rush 3 S
Radek Kuchta
1.76
Mszana S
09:5510:06
Rush 2 M
Dawid Duniec
2.99
Donovaly
09:4910:03
Rush 2 L
Dawid Duniec
2.95
Donovaly
07:3108:00
Rush 2 L
Dawid Duniec
3.32
Donovaly
11:4612:05
Rush 2 L
Mariusz Macias
88.54
Kobala
09:0613:58
Rook M
Janusz Zaorski
0.61
Mieroszów
12:2912:47
Rook M
Łukasz Sarzyński
2.37
Lendak
11:0011:24
Rise L
Łukasz Sarzyński
2.19
Lendak
10:1910:36
Rise L
Bartek Kądziołka
31.50
Smerek
08:3710:29
Poison 3 S
Roman Romanowski
22.88
Smerek
08:3710:16
Poison 3 S
Arkadiusz Sabat
11.59
Smerek
08:3809:50
Poison 3 M
Tomasz Zieliński
2.21
Mieroszów
12:2412:39
Plus 30
Maciej Piwowar
2.79
Kamenicky hrad
07:2208:00
Peak 3 27
Robert Grubba
2.69
Donovaly
12:3813:18
P43 M
Michał Piotrowski
25.45
Monte Grappa
08:1311:01
Orca2 42
Jeż Leszek
1.83
Pińczów
08:4408:48
Optic 26
Jeż Leszek
2.38
Pińczów
10:3110:36
Optic 26