Jacek Streich
3.15
Jaworzyna Krynicka
08:4909:05
Paweł Lipski
36.43
Kirchwalsede
11:0612:31
Witold Kawa
24.30
Skrzyczne
07:4109:05
Zephyr S
Piotr Jasinski
2.53
Klin (Andrzejówka)
13:1714:00
Wave L
Mariusz Dawidczyk
4.04
Borsk
15:0015:11
Vox 27
Mariusz Dawidczyk
3.60
Borsk
14:1214:22
Vox 27
Jarosław Osmólski
10.94
Skrzyczne
08:1709:56
Vega 2 S
Zbigniew Chojnacki
4.36
Żar
08:3709:27
U Cross S
Krzysztof Siwek
16.47
Śnieżnica
08:4209:59
U Cross M
Zenon Karolewicz
20.97
Andelsbuch
09:3311:03
Trango Xc Sm
Artur Pedrycz
1.08
Krajno-Zagórze
14:2114:40
Trango Xc M
Anna Piskozub
10.46
Skrzyczne
08:2108:59
Tequila Xxs
Jakub Błądek
4.23
Dzikowiec
12:1312:59
Tequila 4 S
Tomasz Muszyński
7.08
Dzikowiec
12:0312:34
Synergy 5 XL
Łukasz Serafin
11.32
Klin (Andrzejówka)
07:2010:15
Summit XC3 S
Laki Lakos
30.06
Żar
08:2509:54
Stratus 7 21
Artur Szczerbiak
1.79
Żar
07:5908:07
Sigma 8 29
Artur Szczerbiak
4.85
Żar
09:1510:23
Sigma 8 29
Grzegorz Jamróz
9.06
Śnieżnica
08:4009:41
Sigma 8 27
Marcin Białobłocki
4.79
Dzikowiec
07:2408:30
Sigma 8 27
Grzegorz Jamróz
2.43
Ciecień
06:5307:07
Sigma 8 27
Marcin Białobłocki
7.48
Srebrna Góra
11:5913:53
Sigma 8 27
Waldemar Kwaśniewski
15.52
Skrzyczne
09:0310:46
Sigma 7 28
Marek Miłowski
2.61
Klin (Andrzejówka)
09:5310:19
Sigma 7 28
Marek Miłowski
3.85
Srebrna Góra
12:0013:51
Sigma 7 28
Marek Miłowski
7.16
Dzikowiec
07:2208:21
Sigma 7 28
Paweł Kosmala
8.98
Skrzyczne
10:1010:50
Sigma 7 26
Paweł Kosmala
8.98
Skrzyczne
10:1010:50
Sigma 7 26
Kuba Jasek
9.11
Skrzyczne
09:3410:10
Scorpion 4 27
Kinga Kubica
9.61
Skrzyczne
10:2210:57
Scooter XS
Joanna Jasek
10.35
Skrzyczne
09:3110:26
Rush 3 S
Radek Kuchta
0.38
Bezmiechowa
08:5809:01
Rush 2 M
Radek Kuchta
0.31
Bezmiechowa
08:3308:35
Rush 2 M
Dawid Duniec
6.93
Żar
10:1111:23
Rush 2 L
Dawid Duniec
3.71
Żar
12:3212:47
Rush 2 L
Łukasz Sarzyński
5.73
Śnieżnica
12:5913:10
Rise L
Łukasz Sarzyński
8.48
Śnieżnica
09:1809:43
Rise L
Piotr Żelisko
70.00
Depułtycze Królewskie
14:4216:30
Re Action 29
Bartek Kądziołka
20.58
Roztoki
10:3611:49
Poison 3 S
Daniel Cholewa
6.92
Śnieżnica
09:1509:59
Pluto M
Daniel Cholewa
5.71
Śnieżnica
11:1511:47
Pluto M
Marek Jania
3.71
Śnieżnica
11:0311:15
Pluto 2 M
Marek Jania
6.20
Śnieżnica
09:1609:35
Pluto 2 M
Tomasz Zieliński
3.34
Srebrna Góra
12:2613:50
Plus 30
Przemysław WIATR
35.24
Skrzyczne
08:4310:48
Peak 3 25
Grzegorz Walaszek /walery/
57.26
Żar
08:3212:16
Peak 2 24
Marek Jagoda
12.24
Lendak
10:2212:16
Peak 2 24
Michał Piotrowski
27.56
Monte Grappa
08:0810:07
Orca2 42
Jacek Ryłko
15.08
Emberger Alm
11:4012:55
Optic 28
Jacek Ryłko
7.39
Emberger Alm
08:1708:45
Optic 28