Witosław Girjat
8.46
Skrzyczne
08:5809:37
Delta 2 L
Witek Ladziński
6.74
Wapno
09:1110:14
Cayenne 3 S
Walter Wojciechowski
52.70
Kobala
09:4912:13
Mistral 7 S
Waldemar Wójcik
2.44
Szukalowy Garb
14:0714:33
Rook S
Waldemar Wójcik
5.84
Szukalowy Garb
13:3813:58
Rook S
Wacław Warda
13.04
Wapno
07:4509:08
Cayenne 4 M
Urszula Rzepecka
18.72
białostocki
09:1709:54
Mistral 7 XS
Tomasz Szczepański
35.14
Borsk
11:1712:53
Sigma 8 29
Tomasz Szczepański
7.41
Borsk
08:5609:14
Sigma 8 29
Tomasz Pyś
8.98
Szczebel
12:1713:36
Eden 3 26
Tomasz Nowak
8.26
Szczebel
10:3411:21
Mentor 2 L
Szczepan Pawluszek
3.31
Skrzyczne
08:4009:34
Aspen 4 26
Szczepan Pawluszek
7.05
Skrzyczne
11:4912:49
Aspen 4 26
Święty
128.36
Borsk
06:5912:17
Artik 2 25
Seba
4.17
Javorovy
10:3911:05
Ryszard Tajl
73.82
Borsk
11:4015:35
VOLT SM
Robert Wincencik
5.02
Borsk
11:4411:57
Aspen 4 26
Robert Wincencik
10.98
Borsk
09:3210:04
Aspen 4 26
Rafał Stefański
7.26
Szczebel
14:4416:07
Arcus 6 28
Rafał Samsonowicz
2.04
białostocki
08:3008:45
Ion 2 S
Przemysław Czerwiński
25.15
Szczebel
08:1210:14
Mentor 4 L
Przemysław Baran
25.56
Szukalowy Garb
12:3813:36
Summit XC3 S
Przemek Kowal
3.18
Vogar
10:2610:43
Tequila 4 M
Przemek Kowal
4.28
Vogar
07:3608:12
Tequila 4 M
Piotr Nowakowski
9.21
Javorovy
12:4414:18
U sport M
Piotr Bramberger
17.36
Szukalowy Garb
13:0414:00
VOLT M
Paweł Czepiel
27.61
Szczebel
08:1809:56
Delta 2 ML
Paweł Chrząszcz
106.63
Doussard
07:1514:22
Icepeak 7 23
Mietek Grochmal
3.30
Wapno
10:3810:54
Mentor 2 L
Mateusz Siatka
12.09
Szczebel
11:5312:35
U Cross M
Mateusz Borowy
6.88
Szczebel
10:4811:20
Manta 25
Marzena Majewska
5.26
Skrzyczne
11:4012:20
Mamboo M
Mariusz Szczygieł
3.23
Skrzętla
09:5710:27
Golden 2 28
Marcin Pawlica
54.88
Pyskowice
14:2316:19
Mojito Hy M
Marcin Kempny
24.87
Javorovy
09:1811:16
Delta 2 ML
Lukasz Winecki
47.94
Kobala
09:3212:07
Mistral 7 L
Łukasz Prokop
104.06
Fajsławice
06:5714:45
UP Trango XC 2 M
Leszek Sułek
9.13
Meduno - Monte Valinis
15:3816:25
Nemo 2 Xl
Krzysztof Żelisko
50.91
Fajsławice
09:1212:00
Delta 2 MS
Krzysztof Szmuc
3.12
Wapno
08:0808:31
Mentor 2 M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
126.94
Borsk
08:2614:13
Delta 2 ML
Konrad Stefański
7.22
Szczebel
14:5016:10
Ion 2 M
Karol Prokorym
94.83
Borsk
07:3811:58
Artik 3 25
karol
47.94
Kobala
09:3212:07
Ellus 3 L
Kacper Kowalski
25.06
Borsk
08:0409:12
Mantra 4 L
Joanna Kocot
2.98
Kıyıdüzü Köyü
13:5714:29
Optic 22
Joanna Jasek
8.12
Skrzyczne
08:3209:18
Rush 3 S
Jerzy Gajda
14.65
Wapno
06:3309:23
Delta M
Jarek Jx TRYFLY.PL
7.96
Babadag (Oludeniz)
09:1409:38
Tequila 4 S
Jakub Bączkowski
3.75
Wapno
09:5110:27
Mistral 3 22