Waldek Klisko
211.78
Trzęsacz
14:1717:39
Nucleon 27
Paweł Wysocki (szybki)
105.99
Borowa
08:4912:52
Sigma 8 27
Krzysiek Telus
62.30
Spean Bridge
10:4714:21
Iota 26
Krzysztof Wróblewski
53.37
Borowa
08:3510:55
Chili 2 M
Mariusz Wiśniowski
48.78
Żar
07:2110:07
Enzo 2 S
Marcin Gorayski
42.89
Kozakov
11:2513:00
Coden 25.5
Marcin Białobłocki
36.84
Cerna Hora
08:5911:36
Sigma 8 27
Benedykt Kroplewski
35.12
Borowa
09:4511:12
Artik 3 27
Zbyszek Deka
27.54
Mała Kopa
11:3613:27
Delta 2 ML
Grześ Chicago
27.33
Mała Kopa
11:3713:28
Coden 25.5
Pawlos
21.51
Czermna
08:3709:50
Rush 4 MS
Jan Rentowski
20.79
Ciecień
07:3609:00
Makalu 3 L
Łukasz Serafin
20.66
Borowa
07:1508:21
Summit XC3 S
Jacek Miłowski
19.66
Cerna Hora
09:0010:31
Omega 7 28
Jola Leoniak
17.86
Borowa
09:2510:07
Hook 3 23
Krzysztof Orłowski
16.13
Kozakov
08:5210:17
Peak 3 27
Maciej Wojtyczka
13.93
Skrzyczne
08:5309:27
Rook M
Artur Śliwa
12.11
Babadag (Oludeniz)
07:1007:57
Rush 4 ML
Marek Perkowski
12.02
Cerna Hora
10:3411:15
Delta 2 L
Asia Klimas
11.96
Ciecień
07:2808:22
Eden 5 24
Dawid Król
11.53
Czermna
08:2709:34
Delta L
Jarek Jx TRYFLY.PL
10.57
Babadag (Oludeniz)
08:2408:48
Tequila 4 S
Marek Miłowski
9.95
Cerna Hora
08:5910:18
Sigma 7 28
Marek Miłowski
9.55
Cerna Hora
11:3112:37
Sigma 7 28
Darek Klimas
8.84
Ciecień
07:5010:28
Eden 5 26
Witosław Girjat
7.93
Żar
07:5008:47
Delta 2 L
Grzegorz Jamróz
6.76
Ciecień
07:0309:01
Sigma 8 27
Szych Tomasz
5.99
Sundvollen
10:4611:25
Delta 2 XL
Krzysztof Muzzy Wejdman
5.76
Ciecień
07:3709:35
Ellus 5 XL
Jarosław Osmólski
5.15
Żar
11:1512:20
Vega 2 S
Marcin Duszyński
4.83
Ciecień
07:4109:06
Rush 3 S
Ciup3k
4.74
Ciecień
06:1007:29
U Cross M
Marek Jania
4.25
Ciecień
09:1509:55
Pluto 2 M
Grzegorz Jamróz
4.20
Ciecień
14:0314:45
Sigma 8 27
Gonzo
4.04
Ciecień
10:0810:43
Chili 3 M
Konrad Stefański
3.88
Ciecień
07:1808:06
Ion 2 M
Anna Piskozub
3.78
Cerna Hora
10:1610:37
Tequila Xxs
Daniel Cholewa
3.54
Śnieżnica
13:0413:18
Pluto M
Mateusz Petrów
3.53
Borowa
08:4909:21
Hook 3 27
Jan Struś
3.04
Ciecień
06:4307:09
Kali 27
Rafal Cypcar
2.91
Combe Gibbet
11:4212:36
Iota 28
Krzysztof Schmidt
2.70
Javorovy
08:1108:25
Kangaroo 3 -
Darecki-Starry
2.67
Borowa
09:0909:18
Synergy 5 L
Darecki-Starry
2.38
Borowa
08:5208:59
Synergy 5 L
Darecki-Starry
2.22
Borowa
09:4309:48
Synergy 5 L
Łukasz Serafin
1.94
Borowa
10:3710:41
Summit XC3 S
Grzegorz Jamróz
1.74
Ciecień
06:4406:53
Sigma 8 27
Paweł Kośmider
1.65
Śnieżnica
07:4707:55
Epsilon 6 26