Zbyszek Deka
67.25
Mała Kopa
09:4414:29
Delta 2 ML
Waldemar Wójcik
2.17
Szukalowy Garb
13:4314:20
Rook S
Waldemar Wójcik
1.58
Szukalowy Garb
13:3013:38
Rook S
Tomek Machałowski
157.99
Konopki
08:4813:58
U sport 2 S
Tomasz Wesołowski
41.56
Borsk
07:4709:43
Artik 3 27
Tomasz Szczepański
154.62
Konopki
08:0613:28
Aspen 5 26
tomasz skrabek
66.42
Mała Kopa
09:4814:31
Sigma 8 27
Tomasz Foryś
20.50
Mała Kopa
10:5212:16
Orca2 42
Stefan Mistarz
29.90
Śnieżnica
08:4810:06
Astral 7 26
Ryszard Pszenny
2.48
Szukalowy Garb
14:2214:59
Discovery 4 29
Robert Jacenko
8.65
Mała Kopa
10:5311:50
Sigma 7 31
Piotr Żoła
22.02
Łęki Kościelne
10:2911:18
Arcus 7 28
Piotr Zemła
5.32
Borowa
09:5610:21
Epsilon 6 28
Piotr Oryniak
23.85
Łęki Kościelne
08:3809:26
Chili M
Piotr Mazurek
5.94
Jaślików
09:4710:02
Artax L
Piotr Czopor
11.21
Szukalowy Garb
13:5414:34
Chili 3 XS
Piotr Bramberger
8.27
Szukalowy Garb
12:2912:57
VOLT M
Martin Bibko
9.15
Klin (Andrzejówka)
05:4907:19
Mustang M
Martin Bibko
4.16
Klin (Andrzejówka)
09:0709:48
Mustang M
Mariusz Strzelczyk
34.07
Michałków
08:2809:52
Delta 2 ML
Marek Perkowski
78.40
Michałków
09:3312:47
Delta 2 L
marek mastalerz
148.77
Łęki Kościelne
09:2614:19
Delta 2 MS
Marcin Robaszkiewicz
2.21
Szukalowy Garb
13:2914:03
Synergy 4 M
Marcin Kafel
2.65
Chełm (Grybów)
09:0610:48
Queen M
Marcin Gorayski
63.22
Klin (Andrzejówka)
07:2810:40
Coden 25.5
Magdalena Pawlak
38.45
Łęki Kościelne
09:2911:18
Hook 3 23
Lukasz Sieminski
146.80
Konopki
08:0013:13
Mentor 4 M
Łukasz Prokop
156.70
Fajsławice
06:4711:41
UP Trango XC 2 M
Łukasz Kolek
2.16
Paczków
11:1011:15
Tequila 3 S
Łukasz Kolek
2.50
Paczków
13:5313:58
Tequila 3 S
Łukasz Kolek
2.03
Paczków
12:3812:43
Tequila 3 S
Łukasz Kolek
2.26
Paczków
09:3409:40
Tequila 3 S
Łukasz Brach
5.40
Chełm (Grybów)
08:5411:37
Sigma 8 29
Kuchta Jarosław
33.41
Klin (Andrzejówka)
07:2708:57
Evolution X 24
Krzysztof Schmidt
6.11
Javorovy
13:0814:17
Kangaroo 3 -
Krzysztof Orłowski
47.61
Mała Kopa
08:5911:10
Peak 3 27
Krzysztof Martyna
26.81
Mała Kopa
12:4915:05
Lotus L
Krzysztof Józefowicz
2.65
Dzikowiec
13:2713:36
Artik 2 27
Krzycha
46.92
Borsk
10:2612:27
Astral 7 28
Jan Rentowski
8.68
Śnieżnica
08:1509:47
Makalu 3 L
Ilona Knapik
29.21
Łęki Kościelne
09:0109:57
Buzz z4 S
Igor Popik
103.01
Łęki Kościelne
08:2812:13
Summit XC3 M
Grześ Chicago
62.20
Mała Kopa
07:2209:55
Coden 25.5
Grzegorz Sprawka
134.59
Fajsławice
07:0412:42
Mentor 2 M
Grzegorz Jamróz
64.21
Śnieżnica
08:0211:50
Sigma 8 27
Dariusz Culak
1.96
Szukalowy Garb
14:3414:55
Rise L
Dariusz Culak
2.63
Szukalowy Garb
13:4214:16
Rise L
Daniel Cholewa
5.51
Śnieżnica
11:1111:43
Pluto M
Borys Chojnacki
17.65
Szukalowy Garb
12:0512:44
U Cross M
Artur Bednarczyk
192.96
Fajsławice
06:5313:24
Artik 4 25