Ryszard Jakiel
9.16
Cerna Hora
07:5209:54
Hook L
Mateusz Petrów
13.35
Borowa
11:2111:58
Hook 3 27
Dorota Borucka
26.20
Śnieżnica
09:4512:19
Hook 3 23
Agata Kowalska
11.01
Czarna Kopa
08:2409:35
Hook 3 23
Marek Dmochowski
27.68
Konopki
09:2110:55
Hook 3 23
Anna Piskozub
4.75
Cerna Hora
08:4310:05
Hook 3 21
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
4.46
Borsk
14:5415:06
Hook 2 27
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
5.08
Borsk
08:4609:02
Hook 2 27
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
4.59
Borsk
15:1415:24
Hook 2 27
Krzysztof Cieślinski
3.64
Borsk
07:1607:25
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
5.83
Borsk
09:2409:48
Golden 4 28
Adam Banaś
9.05
Borsk
09:0810:23
Golden 3 24
Bogdan Kozłowski
4.61
Cerna Hora
12:2412:46
Golden 2 30
Grzegorz Wierzba
37.34
Śnieżnica
09:2811:38
Falcon 2009 26
Marcin Żuwała
37.07
Żar
08:2110:29
Factor 2 M
Piotr Zemła
4.62
Borowa
12:1112:46
Epsilon 6 28
Radek Kuchta
4.08
Biała Podlaska
11:3011:48
Epsilon 5 25
Mariusz Wiśniowski
91.68
Skrzyczne
07:3213:29
Enzo 2 S
Michał Gierlach
51.89
Śnieżnica
07:1910:24
Enzo 2 M
Krzysztof Muzzy Wejdman
25.20
Śnieżnica
10:5612:31
Ellus 5 XL
Krzysztof Muzzy Wejdman
2.67
Śnieżnica
08:4008:50
Ellus 5 XL
Marcin Łącki
13.46
Śnieżnica
09:0710:05
Ellus 4 Xl
karol
4.11
Śnieżnica
10:2810:52
Ellus 3 L
Marcin Kawula
2.11
Pińczów
10:0410:08
Eden 5 28
Tomasz Pyś
6.19
Śnieżnica
10:4811:49
Eden 3 26
Krzysztof Kajda
32.84
Skrzyczne
09:2711:46
Dragon 2 S
Wojciech Wesołowski
16.88
Śnieżnica
09:2510:32
Delta M
Dominika Kasieczko
106.68
Skalnate Pleso
07:1212:58
Delta 2 MS
Robert Ignasiak
64.17
Skrzyczne
08:3312:46
Delta 2 L
Marek Perkowski
11.33
Cerna Hora
08:4809:44
Delta 2 L
Witosław Girjat
141.94
Lajnar
07:0013:07
Delta 2 L
Mateusz Z
54.79
Fiesch
07:5811:36
Comet M
Marcin Gorayski
125.98
Mała Kopa
06:5512:15
Coden 25.5
Grześ Chicago
57.85
Mała Kopa
08:3712:48
Coden 25.5
Grzegorz Świdziński
19.49
Skrzyczne
09:2810:39
Chili 3 S
Arkadiusz Marucha
45.59
Skrzyczne
09:2811:46
Chili 3 S
Maciej Nawrot
63.01
Śnieżnica
08:5613:03
Chili 3 M
Grzegorz Hali
14.63
Skrzyczne
10:2411:19
Chili 3 M
Krzysztof Gaik
17.77
Cerna Hora
10:4311:49
Chili 3 M
Jakub Rożek
28.66
Skrzyczne
10:1112:37
Chili 2 M
Mrowiec Kamil
27.00
Skrzyczne
09:0610:27
Cayenne 4 XL
Mikołaj Stańczak
48.57
Łęki Kościelne
07:2909:41
Cayenne 4 M
GRZERO
57.66
Śnieżnica
08:5411:56
Cayenne 4 M
Artur Kubiński vel Qbanczyk
7.74
Mała Kopa
08:2609:58
Cayenne 4 M
Witek Ladziński
25.32
Czarna Kopa
08:5112:42
Cayenne 3 S
Michał Wimmer
66.69
Śnieżnica
09:3013:34
Boomerang X M
Maro
86.73
Śnieżnica
08:2712:30
Boomerang 10 M
Tomasz Sermak
42.82
Skrzyczne
09:2112:00
Avax Xc 3 26
Michal Radzicki
10.59
Żar
11:5114:02
Astral 7 26
Michal Radzicki
17.52
Żar
08:3309:34
Astral 7 26
Adam Grzech
73.87
Czarna Kopa
08:3613:06
Aspen 5 28
Kamil Dziarek
28.58
Wołczkowo
04:2005:49
Aspen 2 26
Mariusz Maj
27.29
Śnieżnica
09:0910:56
Artik 3 25
Kinga Brzeszcz
13.36
Śnieżnica
09:5110:44
Arcus 6 22