Mariusz Maj
27.29
Śnieżnica
09:0910:56
Artik 3 25
Marek Perkowski
11.33
Cerna Hora
08:4809:44
Delta 2 L
Marek Jagoda
12.90
Nosal
09:3310:35
Peak 2 24
Marek Jagoda
12.90
Nosal
09:3310:35
Peak 2 24
Marek Dmochowski
27.68
Konopki
09:2110:55
Hook 3 23
Marcin Żuwała
37.07
Żar
08:2110:29
Factor 2 M
Marcin Waloszek
35.35
Śnieżnica
09:2311:19
Mentor 2 S
Marcin Pawlica
18.89
Pyskowice
14:5215:33
Mojito Hy M
Marcin Łącki
13.46
Śnieżnica
09:0710:05
Ellus 4 Xl
Marcin Kawula
2.11
Pińczów
10:0410:08
Eden 5 28
Marcin Kalamat
37.71
Śnieżnica
09:5711:47
Tracer Tr2 M
Marcin Gorayski
125.98
Mała Kopa
06:5512:15
Coden 25.5
Marcin Duszyński
3.04
Balninkų seniūnija
07:2907:38
Rush 3 S
Marcin Duszyński
4.88
Balninkų seniūnija
09:4409:55
Rush 3 S
Marcin Duszyński
3.72
Balninkų seniūnija
08:4608:55
Rush 3 S
Marcin Białobłocki
48.89
Cerna Hora
07:4212:36
Sigma 8 27
Maciej Wojtyczka
41.14
Żar
10:0813:08
Rook M
Maciej Strzelecki
15.16
Łęki Kościelne
08:3209:06
Nemo 2 Xl
Maciej Piwowar
38.15
Saint Hilaire du Touvet
09:0111:56
Peak 3 27
Maciej Nawrot
63.01
Śnieżnica
08:5613:03
Chili 3 M
Maciej Gąsiorek
99.88
Skrzyczne
07:4613:37
Trango Xc M
Maciej Bucho
55.55
Skrzyczne
09:2813:08
Mentor 3 M
Lutosław Bogusz
25.83
Skrzyczne
09:0911:07
Mentor 2 S
Łukasz Stolarski
9.69
Borowa
10:5411:52
Tequila 4 S
Laki Lakos
45.16
Skrzyczne
08:5211:28
Stratus 7 21
Kuba Jasek
27.20
Skrzyczne
08:3610:49
Scorpion 4 27
kszyh
51.03
Balninkų seniūnija
07:5809:30
Lotus L
Krzysztof Stanisławski
76.98
Skrzyczne
08:4514:05
Mentor 3 XS
Krzysztof Schmidt
68.08
Cerna Hora
09:0514:35
Mantra 6 L
Krzysztof Muzzy Wejdman
2.67
Śnieżnica
08:4008:50
Ellus 5 XL
Krzysztof Muzzy Wejdman
25.20
Śnieżnica
10:5612:31
Ellus 5 XL
Krzysztof Mazur
12.84
Śnieżnica
09:1310:18
Lotus M
Krzysztof Martyna
38.70
Mała Kopa
07:2110:01
Lotus L
Krzysztof Krężel
25.48
Lijak
10:4414:15
Mentor 3 S
Krzysztof Klepek
8.61
Wetlina
12:3314:01
Mentor 2 M
Krzysztof Kajda
32.84
Skrzyczne
09:2711:46
Dragon 2 S
Krzysztof Gaik
17.77
Cerna Hora
10:4311:49
Chili 3 M
Krzysztof Cieślinski
3.64
Borsk
07:1607:25
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
5.83
Borsk
09:2409:48
Golden 4 28
Krzysiek Tokarz
53.23
Śnieżnica
09:4912:15
Mentor 2 S
Konrad Stefański
17.30
Śnieżnica
09:4810:34
Ion 2 M
Kinga Kubica
17.54
Skrzyczne
09:3411:30
Scooter XS
Kinga Brzeszcz
13.36
Śnieżnica
09:5110:44
Arcus 6 22
Kasia Wołek
38.80
Śnieżnica
09:4311:25
Kantega XC 2 S
karol
4.11
Śnieżnica
10:2810:52
Ellus 3 L
Kamil Stępień
35.72
Kössen
10:0012:48
Mentor 4 M
Kamil Dziarek
28.58
Wołczkowo
04:2005:49
Aspen 2 26
Jola Bryzek
57.87
Skrzyczne
09:3312:58
Mistral 7 XS
Joanna Kocot
14.82
Pińczów
10:1511:37
Optic 22
Joanna Jasek
17.79
Skrzyczne
08:2709:37
Rush 3 S