Jeż Leszek
8.85
Lijak
10:2612:08
Optic 26
Jarosław Korzec
16.48
Skrzyczne
09:3410:21
Mentor 3 L
Jarosław Hadaczek
19.37
Lijak
10:4712:24
Rush 3 M
Jarek Jx TRYFLY.PL
3.22
Cerna Hora
13:2813:42
Tequila 4 S
Janusz Zaorski
1.71
Przylep
12:4512:50
Rook M
Janusz Zaorski
2.17
Łężyca
10:5411:00
Rook M
Janusz Zaorski
3.42
Przylep
09:1709:25
Rook M
Janusz Zaorski
2.26
Przylep
12:2112:26
Rook M
Jan Struś
5.63
Śnieżnica
11:1211:48
Kali 27
Jan Rentowski
40.45
Śnieżnica
09:0212:35
Makalu 3 L
Jakub Zduńczyk
19.89
Lajnar
07:1808:12
Mentor 4 M
Jakub Rożek
28.66
Skrzyczne
10:1112:37
Chili 2 M
Jac S
15.87
Skrzyczne
08:5310:07
Ion 23
Jacek Miłowski
47.98
Cerna Hora
07:4211:50
Omega 7 28
Grześ Chicago
57.85
Mała Kopa
08:3712:48
Coden 25.5
GRZERO
57.66
Śnieżnica
08:5411:56
Cayenne 4 M
Grzegorz Wierzba
37.34
Śnieżnica
09:2811:38
Falcon 2009 26
Grzegorz Walaszek /walery/
120.83
Skrzyczne
07:4613:39
Mantra 6 ML
Grzegorz Szymiczek
25.19
Kössen
09:3313:31
Mistral 6 26
Grzegorz Świdziński
19.49
Skrzyczne
09:2810:39
Chili 3 S
Grzegorz Sprawka
16.49
Fajsławice
10:1811:57
Mentor 2 M
Grzegorz Kopyto
80.06
Skrzyczne
09:2513:29
Mystic 3 M
Grzegorz Hali
14.63
Skrzyczne
10:2411:19
Chili 3 M
Grzegorz Florczak
26.23
Śnieżnica
09:0510:33
Mentor 2 L
Filip Porzucek
28.41
Mała Kopa
07:2809:38
Rush 4 ML
eltomek
15.03
Śnieżnica
09:4310:38
Tequila 2 S
Efendi Zielonepłuco
8.26
Cerna Hora
10:4911:58
Synergy 4 L
Efendi Zielonepłuco
9.54
Cerna Hora
13:2214:20
Synergy 4 L
Dorota Borucka
26.20
Śnieżnica
09:4512:19
Hook 3 23
Dominika Kasieczko
106.68
Skalnate Pleso
07:1212:58
Delta 2 MS
Dawid Włoch
50.11
Śnieżnica
09:0311:39
Venus 2 S
Dawid Śliwa
34.81
Skrzyczne
09:3011:13
Mystic 3 M
Dawid Duniec
3.73
Borsk
08:1408:26
Rush 2 L
Dawid Duniec
6.78
Borsk
09:1609:59
Rush 2 L
Darek Miękuszewski
53.91
Skrzyczne
09:3513:25
Mystic 3 ML
Darecki-Starry
23.97
Cerna Hora
10:4812:30
Synergy 5 L
Daniel Cholewa
14.16
Śnieżnica
08:2409:10
Pluto M
czazal
20.29
Słupsk
16:0517:13
Synthesis 29
Bronisław Korzec
17.21
Skrzyczne
09:3410:28
Mentor 2 M
Bogusław Zdrowak
82.03
Skrzyczne
07:5611:46
Icepeak 6 24
Bogdan Kozłowski
4.61
Cerna Hora
12:2412:46
Golden 2 30
Bieri
59.95
Śnieżnica
09:2913:05
U Cross M
Artur Szczerbiak
5.63
Cerna Hora
09:0410:00
Sigma 8 29
Artur Śliwa
4.62
Cerna Hora
13:2913:55
Rush 4 ML
Artur Kubiński vel Qbanczyk
7.74
Mała Kopa
08:2609:58
Cayenne 4 M
Arkadiusz Sabat
4.12
Szybowisko Ustjanowa
13:0414:06
Poison 3 M
Arkadiusz Marucha
45.59
Skrzyczne
09:2811:46
Chili 3 S
AnT
24.22
Konopki
08:1610:04
Rush 4 ML
Anna Piskozub
4.75
Cerna Hora
08:4310:05
Hook 3 21
Andrzej Szuwarski
5.98
Skrzyczne
09:3610:04
Vega 3 Xl