Zenon Karolewicz
4.93
Gemeinde Tannheim
15:4616:02
Trango Xc Sm
Wojciech Wesołowski
16.88
Śnieżnica
09:2510:32
Delta M
Witosław Girjat
141.94
Lajnar
07:0013:07
Delta 2 L
Witold Kawa
29.56
Skrzyczne
09:3011:56
Mystic 3 M
Witek Ladziński
25.32
Czarna Kopa
08:5112:42
Cayenne 3 S
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
4.46
Borsk
14:5415:06
Hook 2 27
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
5.08
Borsk
08:4609:02
Hook 2 27
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
4.59
Borsk
15:1415:24
Hook 2 27
Waldemar Wójcik
1.94
Gimba mnt.
07:1407:21
Rook S
Waldemar Wójcik
4.08
Gimba mnt.
09:0909:26
Rook S
Waldemar Wójcik
1.19
Gimba mnt.
11:4511:53
Rook S
Urszula Rzepecka
53.51
Balninkų seniūnija
09:5411:31
Mistral 7 XS
Tomasz Sermak
42.82
Skrzyczne
09:2112:00
Avax Xc 3 26
Tomasz Pyś
6.19
Śnieżnica
10:4811:49
Eden 3 26
Tomasz Konieczny
23.80
Skrzyczne
08:3411:09
Scorpion 4 29
Tomasz Czaplicki
42.57
Mała Kopa
07:2211:18
Sigma 8 25
Stanisław Sagan
18.71
Fajsławice
10:3412:38
Mentor 2 M
Ryszard Jakiel
9.16
Cerna Hora
07:5209:54
Hook L
Robert Skalski
59.83
Śnieżnica
09:2512:37
Sigma 7 31
Robert Ignasiak
64.17
Skrzyczne
08:3312:46
Delta 2 L
Ralf
6.44
Cerna Hora
09:0210:05
Sigma 7 31
Rafał Samsonowicz
3.69
Żar
13:1813:39
Ion 2 S
Radek Kuchta
7.98
Biała Podlaska
09:1910:05
Rush 2 M
Radek Kuchta
2.58
Biała Podlaska
08:4108:48
Rush 2 M
Radek Kuchta
4.08
Biała Podlaska
11:3011:48
Epsilon 5 25
Radek Kuchta
8.85
Biała Podlaska
12:2613:30
Rush 2 M
radekf1981
16.16
Balninkų seniūnija
07:0207:36
Vega 2 L
Piotr Zemła
4.62
Borowa
12:1112:46
Epsilon 6 28
piotr'sky'antoniak
67.02
Cerna Hora
10:4614:50
Piotr Mieszczak
46.34
Skrzyczne
09:1111:21
Vega 4 M
Piotr Klimek
50.68
Śnieżnica
08:5311:43
Marvel 27
Piotr Garbarz
31.40
Czarna Kopa
09:0912:53
Sigma 7 28
Paweł Wysocki (szybki)
45.50
Cerna Hora
12:1114:59
Sigma 8 27
Paweł Sułtan Warzybok
13.50
Łęki Kościelne
08:4109:20
Nemo 2 Xl
Mrowiec Kamil
27.00
Skrzyczne
09:0610:27
Cayenne 4 XL
Mikołaj Stańczak
48.57
Łęki Kościelne
07:2909:41
Cayenne 4 M
Michał Wimmer
66.69
Śnieżnica
09:3013:34
Boomerang X M
Michał Walkiewicz
10.14
Lijak
10:4514:11
Mentor 3 M
Michal Radzicki
10.59
Żar
11:5114:02
Astral 7 26
Michal Radzicki
17.52
Żar
08:3309:34
Astral 7 26
Michał Gierlach
51.89
Śnieżnica
07:1910:24
Enzo 2 M
Mateusz Z
54.79
Fiesch
07:5811:36
Comet M
Mateusz Szewc
40.96
Cerna Hora
09:5312:38
Peak 25
Mateusz Siatka
36.33
Śnieżnica
08:2610:36
VOLT M
Mateusz Petrów
13.35
Borowa
11:2111:58
Hook 3 27
Mateusz Brzeszcz
21.22
Śnieżnica
09:0310:45
Zephyr S
Marzena Majewska
5.12
Skrzyczne
11:3612:26
Mamboo M
Martin Bibko
80.85
Cerna Hora
10:4615:23
Venus 2 M
Maro
86.73
Śnieżnica
08:2712:30
Boomerang 10 M
Mariusz Wiśniowski
91.68
Skrzyczne
07:3213:29
Enzo 2 S
Mariusz Maj
27.29
Śnieżnica
09:0910:56
Artik 3 25
Marek Perkowski
11.33
Cerna Hora
08:4809:44
Delta 2 L
Marek Jagoda
12.90
Nosal
09:3310:35
Peak 2 24
Marek Jagoda
12.90
Nosal
09:3310:35
Peak 2 24
Marek Dmochowski
27.68
Konopki
09:2110:55
Hook 3 23
Marcin Żuwała
37.07
Żar
08:2110:29
Factor 2 M
Marcin Waloszek
35.35
Śnieżnica
09:2311:19
Mentor 2 S
Marcin Pawlica
18.89
Pyskowice
14:5215:33
Mojito Hy M
Marcin Łącki
13.46
Śnieżnica
09:0710:05
Ellus 4 Xl
Marcin Kawula
2.11
Pińczów
10:0410:08
Eden 5 28
Marcin Kalamat
37.71
Śnieżnica
09:5711:47
Tracer Tr2 M
Marcin Gorayski
125.98
Mała Kopa
06:5512:15
Coden 25.5
Marcin Duszyński
3.04
Balninkų seniūnija
07:2907:38
Rush 3 S
Marcin Duszyński
4.88
Balninkų seniūnija
09:4409:55
Rush 3 S
Marcin Duszyński
3.72
Balninkų seniūnija
08:4608:55
Rush 3 S
Marcin Białobłocki
48.89
Cerna Hora
07:4212:36
Sigma 8 27
Maciej Wojtyczka
41.14
Żar
10:0813:08
Rook M
Maciej Strzelecki
15.16
Łęki Kościelne
08:3209:06
Nemo 2 Xl
Maciej Piwowar
38.15
Saint Hilaire du Touvet
09:0111:56
Peak 3 27
Maciej Nawrot
63.01
Śnieżnica
08:5613:03
Chili 3 M
Maciej Gąsiorek
99.88
Skrzyczne
07:4613:37
Trango Xc M
Maciej Bucho
55.55
Skrzyczne
09:2813:08
Mentor 3 M
Lutosław Bogusz
25.83
Skrzyczne
09:0911:07
Mentor 2 S
Łukasz Stolarski
9.69
Borowa
10:5411:52
Tequila 4 S
Laki Lakos
45.16
Skrzyczne
08:5211:28
Stratus 7 21
Kuba Jasek
27.20
Skrzyczne
08:3610:49
Scorpion 4 27
kszyh
51.03
Balninkų seniūnija
07:5809:30
Lotus L
Krzysztof Stanisławski
76.98
Skrzyczne
08:4514:05
Mentor 3 XS
Krzysztof Schmidt
68.08
Cerna Hora
09:0514:35
Mantra 6 L
Krzysztof Muzzy Wejdman
2.67
Śnieżnica
08:4008:50
Ellus 5 XL
Krzysztof Muzzy Wejdman
25.20
Śnieżnica
10:5612:31
Ellus 5 XL
Krzysztof Mazur
12.84
Śnieżnica
09:1310:18
Lotus M
Krzysztof Martyna
38.70
Mała Kopa
07:2110:01
Lotus L
Krzysztof Krężel
25.48
Lijak
10:4414:15
Mentor 3 S
Krzysztof Klepek
8.61
Wetlina
12:3314:01
Mentor 2 M
Krzysztof Kajda
32.84
Skrzyczne
09:2711:46
Dragon 2 S
Krzysztof Gaik
17.77
Cerna Hora
10:4311:49
Chili 3 M
Krzysztof Cieślinski
3.64
Borsk
07:1607:25
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
5.83
Borsk
09:2409:48
Golden 4 28
Krzysiek Tokarz
53.23
Śnieżnica
09:4912:15
Mentor 2 S
Konrad Stefański
17.30
Śnieżnica
09:4810:34
Ion 2 M
Kinga Kubica
17.54
Skrzyczne
09:3411:30
Scooter XS
Kinga Brzeszcz
13.36
Śnieżnica
09:5110:44
Arcus 6 22
Kasia Wołek
38.80
Śnieżnica
09:4311:25
Kantega XC 2 S
karol
4.11
Śnieżnica
10:2810:52
Ellus 3 L
Kamil Stępień
35.72
Kössen
10:0012:48
Mentor 4 M
Kamil Dziarek
28.58
Wołczkowo
04:2005:49
Aspen 2 26
Jola Bryzek
57.87
Skrzyczne
09:3312:58
Mistral 7 XS
Joanna Kocot
14.82
Pińczów
10:1511:37
Optic 22
Joanna Jasek
17.79
Skrzyczne
08:2709:37
Rush 3 S