Taras Kanafotskyy
216.35
Zolochivs'kyi district
06:1811:50
Delta 2 ML
Tomasz Szczepański
121.34
Konopki
07:0110:58
Aspen 5 26
Lukasz Sieminski
119.27
Konopki
07:3011:42
Mentor 4 M
Tomasz Janikowski
105.21
10:3214:52
Enzo 2 M
Marek Samojeden
100.09
Turbia
07:4910:51
Omega 7 28
Anna Zezula
97.88
Fajsławice
08:0811:43
Mentor 2 Xs
Piotr Besser
87.18
Konopki
06:2410:13
Aspen 5 26
Grzegorz Sprawka
76.77
Fajsławice
07:2310:58
Mentor 2 M
Maciej Ziętara
74.24
Antholz
06:0809:55
VOLT SM
Piotr Garbarz
73.92
Chełm (Grybów)
08:2812:01
Sigma 8 27
Paweł Szczepanek
71.49
Ciecień
07:2510:15
Peak 2 24
JACEK PAŁKA
69.83
Ciecień
07:4211:15
Rush 3 M
Michał Kocot
60.81
Ciecień
07:1009:41
Boomerang X M
Magdalena Pawlak
47.88
Łęki Kościelne
09:3511:59
Hook 3 23
Michał Gierlach
47.51
Lijak
09:1913:42
Enzo 2 M
Marek Mistarz
44.27
Ciecień
08:5110:48
Cayenne 4 L
Maciej Piwowar
43.86
La Valla-en-Gier
08:5311:07
Peak 3 27
Piotr Klimek
43.55
Ciecień
08:0310:47
Marvel 27
Tomek Piwonski
40.29
Montmin Coche-Cabane
08:5611:15
Rush 4 L
Robert Skalski
39.24
Ciecień
07:4510:41
Sigma 7 31
Daniel Kędzierski
37.93
Lijak
09:3811:35
Cayenne 4 S
Marcin Ostrowski
37.17
Montmin Coche-Cabane
08:5511:07
Rush 4 L
Andrzej Januchta
36.56
Ciecień
08:2210:19
Sigma 8 29
peter
35.93
Ciecień
08:4010:21
Triton 22
xcmichal
34.64
Fiesch
06:3208:20
Mentor 4 S
GRZERO
33.45
Ciecień
08:5510:18
Cayenne 4 M
Maciej Szczypkowski
33.12
Łęki Kościelne
09:0911:08
Hook M
Stanisław Sagan
32.36
Fajsławice
07:4108:59
Mentor 2 M
Maciej Perz
30.99
Chełm (Grybów)
08:1309:39
Mantra 6 MS
Mateusz Bątorek
30.52
Turbia
09:4010:58
Rise M
Kinga Kubica
30.42
Stol
08:2209:43
Scooter XS
Mikołaj Kocot
30.32
Montmin Coche-Cabane
12:4415:37
Mentor 2 Xs
Joanna Kocot
29.50
Pińczów
09:4310:53
Optic 22
Krzysztof Ziółkowski
29.37
Skrzyczne
08:2809:42
Coden 25.5
Rafał Zagórny
28.49
Łęki Kościelne
09:4911:09
Buzz z4 ML
Stefan Mistarz
27.62
Ciecień
07:3909:26
Astral 7 26
Witold Gilarski
27.28
Laszki
06:5609:02
Colt 28.5
Marek Iwko
26.82
Hrabstwo Carlow
07:2710:03
Sigma 8 29
Sławomir Żydek
26.70
Konopki
07:1008:27
Artik 4 25
Anna Piskozub
25.73
Borowa
08:3810:32
Hook 3 21
Grzegorz Wierzba
24.06
Ciecień
06:5508:14
Falcon 2009 26
Łukasz Skiba
23.91
Ciecień
07:3410:08
Zulu S
Jan Rentowski
21.57
Ciecień
06:5307:56
Makalu 3 L
Mateusz Z
19.51
Flims
08:4010:51
Comet M
Krzysztof Pedrycz
19.43
Ciecień
07:4009:59
Mantra 3 M
Michał Skalski
18.94
Ciecień
07:4009:54
Sport 4 L
Marek Perkowski
18.90
Borowa
08:5510:14
Delta 2 L
Marcin Kempny
18.85
Lijak
09:5710:58
Delta 2 ML
Marcin Duszyński
18.49
Ciecień
08:4110:00
Rush 3 S
Grzegorz Wawrzkiewicz
18.16
Chełm (Grybów)
08:5910:31
Mantra 3 L