Adrian Pedrycz
6.31
Ciecień
07:4809:00
Adrian Pedrycz
11.41
Ciecień
09:5711:56
Łukasz Skiba
23.91
Ciecień
07:3410:08
Zulu S
Maciej Ziętara
74.24
Antholz
06:0809:55
VOLT SM
Łukasz Spyra
7.92
Żar
11:0111:55
Vega 3 S
Jacek Wojtaś
2.76
Żar
10:0310:22
Vega 2 S
Marcin Kozdras
10.31
Chełm (Grybów)
09:0710:20
U Fly M
Ciup3k
5.57
Ciecień
06:2908:17
U Cross M
Rafał Harchala
4.27
Czermna
09:1010:29
U Cross L
peter
35.93
Ciecień
08:4010:21
Triton 22
Artur Pedrycz
7.96
Ciecień
08:4711:45
Trango Xc M
Maciej Gąsiorek
10.71
Żar
10:1011:27
Trango Xc M
Darecki-Starry
4.45
Rudnik
11:3912:37
Synergy 5 L
Igor Popik
14.31
Łęki Kościelne
11:5012:55
Summit XC3 M
Michał Skalski
18.94
Ciecień
07:4009:54
Sport 4 L
Artur Szczerbiak
7.03
Żar
09:3110:59
Sigma 8 29
Andrzej Januchta
36.56
Ciecień
08:2210:19
Sigma 8 29
Łukasz Brach
4.82
Chełm (Grybów)
07:0508:36
Sigma 8 29
Marek Iwko
26.82
Hrabstwo Carlow
07:2710:03
Sigma 8 29
Marek Iwko
3.23
Hrabstwo Carlow
12:2912:53
Sigma 8 29
Grzegorz Jamróz
7.51
Ciecień
09:0810:24
Sigma 8 27
Piotr Garbarz
73.92
Chełm (Grybów)
08:2812:01
Sigma 8 27
Robert Skalski
39.24
Ciecień
07:4510:41
Sigma 7 31
Robert Jacenko
2.14
Rudnik
07:2807:35
Sigma 7 31
Robert Jacenko
2.17
Rudnik
08:5008:57
Sigma 7 31
Ralf
2.82
Żar
09:3509:55
Sigma 7 31
Robert Jacenko
2.16
Rudnik
10:2710:36
Sigma 7 31
Marek Miłowski
4.56
Żar
08:0508:46
Sigma 7 28
Marek Miłowski
8.57
Żar
10:5611:53
Sigma 7 28
Kinga Kubica
30.42
Stol
08:2209:43
Scooter XS
Artur Śliwa
10.84
Norma - Latina
14:0615:12
Rush 4 ML
Marcin Ostrowski
37.17
Montmin Coche-Cabane
08:5511:07
Rush 4 L
Tomek Piwonski
40.29
Montmin Coche-Cabane
08:5611:15
Rush 4 L
Marcin Duszyński
18.49
Ciecień
08:4110:00
Rush 3 S
JACEK PAŁKA
69.83
Ciecień
07:4211:15
Rush 3 M
Tomasz Belke-Uziałko
8.47
Borsk
07:0108:30
Rook S
Adam Miszczak
2.17
Żar
11:2511:34
Rook S
Mateusz Bątorek
30.52
Turbia
09:4010:58
Rise M
Łukasz Sarzyński
6.57
Ciecień
11:2512:14
Rise L
Dariusz Boszczyk
3.86
Ciecień
09:2111:47
Poison 2 L
Daniel Cholewa
14.78
Ciecień
07:0407:55
Pluto M
Marek Jania
4.45
Ciecień
11:0711:57
Pluto 2 M
Tomasz Zieliński
2.14
Borowa
11:0811:16
Plus 30
Maciej Piwowar
43.86
La Valla-en-Gier
08:5311:07
Peak 3 27
Paweł Szczepanek
71.49
Ciecień
07:2510:15
Peak 2 24
Marek Pawlak
4.06
Skrzyczne
12:5113:20
P44 Sm
Sławek Gut
0.00
Klin (Andrzejówka)
10:4611:10
Optic 28
Sławek Gut
2.80
Klin (Andrzejówka)
11:3812:40
Optic 28
Joanna Kocot
29.50
Pińczów
09:4310:53
Optic 22
Marek Samojeden
100.09
Turbia
07:4910:51
Omega 7 28