Zbyszek Deka
4.34
Rudnik
08:2709:44
Delta 2 ML
xcmichal
34.64
Fiesch
06:3208:20
Mentor 4 S
Witold Gilarski
27.28
Laszki
06:5609:02
Colt 28.5
Wacław Warda
10.92
Chełm (Grybów)
10:1110:36
Cayenne 4 M
Tomek Piwonski
40.29
Montmin Coche-Cabane
08:5611:15
Rush 4 L
Tomasz Zieliński
2.14
Borowa
11:0811:16
Plus 30
Tomasz Szczepański
121.34
Konopki
07:0110:58
Aspen 5 26
Tomasz Janikowski
105.21
10:3214:52
Enzo 2 M
Tomasz Belke-Uziałko
8.47
Borsk
07:0108:30
Rook S
Taras Kanafotskyy
216.35
Zolochivs'kyi district
06:1811:50
Delta 2 ML
Tadeusz Mistarz
8.74
Ciecień
09:0509:47
Astral 6 26
Stefan Mistarz
27.62
Ciecień
07:3909:26
Astral 7 26
Stanisław Sagan
32.36
Fajsławice
07:4108:59
Mentor 2 M
Sławomir Żydek
26.70
Konopki
07:1008:27
Artik 4 25
Sławek Gut
0.00
Klin (Andrzejówka)
10:4611:10
Optic 28
Sławek Gut
2.80
Klin (Andrzejówka)
11:3812:40
Optic 28
Robert Wincencik
3.08
Żar
09:4510:01
Aspen 4 26
Robert Skalski
39.24
Ciecień
07:4510:41
Sigma 7 31
Robert Jacenko
2.16
Rudnik
10:2710:36
Sigma 7 31
Robert Jacenko
2.14
Rudnik
07:2807:35
Sigma 7 31
Robert Jacenko
2.17
Rudnik
08:5008:57
Sigma 7 31
Ralf
2.82
Żar
09:3509:55
Sigma 7 31
Rafał Zagórny
28.49
Łęki Kościelne
09:4911:09
Buzz z4 ML
Rafał Harchala
4.27
Czermna
09:1010:29
U Cross L
Radosław Budniak
6.39
Żar
11:1811:59
Mentor 3 S
Piotr Klimek
43.55
Ciecień
08:0310:47
Marvel 27
Piotr Garbarz
73.92
Chełm (Grybów)
08:2812:01
Sigma 8 27
Piotr Ciesielski
4.00
Ciecień
09:4911:50
Kali 25
Piotr Besser
87.18
Konopki
06:2410:13
Aspen 5 26
Piotr Assmann
7.84
Laszki
08:5509:25
Ellus 4 M
peter
35.93
Ciecień
08:4010:21
Triton 22
Paweł Szczepanek
71.49
Ciecień
07:2510:15
Peak 2 24
Paweł Myszak
3.93
Żar
11:0211:43
Mentor 2 M
Paweł Kośmider
5.15
Ciecień
10:3711:42
Epsilon 6 26
Paweł Cecot
2.93
Ciecień
10:4511:06
Arcus 5 24
Murzyn Roman
15.54
Ciecień
08:1110:11
Arcus 7 28
Mirosław Łuczak
3.36
Rudnik
10:3110:49
Factor 23
Mikołaj Kocot
30.32
Montmin Coche-Cabane
12:4415:37
Mentor 2 Xs
Mietek Grochmal
2.68
Chełm (Grybów)
08:2809:44
Mentor 2 L
Michał Skalski
18.94
Ciecień
07:4009:54
Sport 4 L
Michal Radzicki
7.66
Żar
09:4411:42
Delta 2 MS
Michał Kocot
60.81
Ciecień
07:1009:41
Boomerang X M
Michał Gierlach
47.51
Lijak
09:1913:42
Enzo 2 M
Mateusz Z
19.51
Flims
08:4010:51
Comet M
Mateusz Bątorek
30.52
Turbia
09:4010:58
Rise M
Marzena Majewska
1.83
Żar
10:1810:46
Mamboo M
Marek Samojeden
100.09
Turbia
07:4910:51
Omega 7 28
Marek Perkowski
18.90
Borowa
08:5510:14
Delta 2 L
Marek Pawlak
4.06
Skrzyczne
12:5113:20
P44 Sm
Marek Mistarz
44.27
Ciecień
08:5110:48
Cayenne 4 L