Paweł Myszak
10.26
Kobala
13:1613:48
Mentor 2 M
Janusz Zaorski
9.89
Lijak
09:4212:51
Rook M
Adam Zaleski
9.80
Krushevo
08:1709:27
Hook 3 27
Marek Miłowski
9.48
Grzmiąca
07:5709:26
Sigma 7 28
Mikołaj Walczyk
9.45
Stranik
09:2810:06
Epsilon 6 26
Asia Klimas
9.09
Krushevo
07:3708:42
Eden 5 24
Adam Banaś
8.79
Borsk
08:5609:39
Artik 3 25
Rafal Cypcar
8.47
Jaworzyna Krynicka
07:5509:34
Iota 28
Dariusz Culak
7.07
Szukalowy Garb
08:2208:39
Rise L
Asia Klimas
6.61
Krushevo
09:5710:42
Eden 5 24
Grzegorz Wierzba
6.14
Szczebel
13:0414:09
Falcon 2009 26
Marcin Pawłowski
6.02
Żelisławiec
10:0710:57
Buzz Z3 Ml
Szymon Struś
5.80
Lendak
08:4610:04
Rush 3 M
Jarosław Pawelczuk
5.36
Lendak
09:1510:23
Chili S
Dawid Krajewski
5.36
Lendak
08:4710:07
Eden 5 26
Marcin Pawłowski
5.22
Żelisławiec
12:5413:16
Buzz Z3 Ml
Ciup3k
5.22
Lendak
08:4810:39
U Cross M
Darecki-Starry
5.17
Lijak
07:3808:08
Synergy 5 L
Grzegorz Sprawka
5.17
Stranik
12:4513:21
Mentor 2 M
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
4.94
Borsk
10:5211:19
Hook 2 27
Darecki-Starry
4.89
Lijak
13:0413:28
Synergy 5 L
Tomasz Belke-Uziałko
4.84
Borsk
14:2915:02
Rook S
Tomasz Pyś
4.67
Szczebel
13:1313:32
Eden 3 26
Tomasz Krajewski
4.59
Grzmiąca
07:5309:03
Summit Xc Sm
Gabriel Borys
4.48
Żelisławiec
09:4010:12
Buzz Z3 L
Tomasz Zieliński
4.47
Grzmiąca
08:1211:12
Plus 30
Wojciech Sołtysik
4.40
Lendak
08:3010:18
Buzz Z3 Ms
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
4.35
Borsk
08:5009:06
Hook 2 27
Pawel Wrobel
4.20
Krushevo
09:5210:07
Pioneer M
Piotr Mazurek
4.13
Fajsławice
07:2707:45
Artax L
Piotr Mazurek
4.08
Fajsławice
09:0409:15
Artax L
Marzena Majewska
4.02
Skrzyczne
09:5109:59
Mamboo M
Anna Piskozub
3.91
Stranik
12:3413:03
Hook 3 21
Michał Dudziński
3.90
Pińczów
10:4210:52
Mantra 4 Ml
Marek Miłowski
3.90
Grzmiąca
10:5111:20
Sigma 7 28
Mateusz Petrów
3.89
Grzmiąca
07:4509:05
Hook 3 27
Pawel Wrobel
3.86
Krushevo
11:0611:14
Pioneer M
Robert Szczur
3.76
Łęki Kościelne
09:0509:24
Rook 2 ML
Darecki-Starry
3.75
Lijak
06:0506:14
Synergy 5 L
Łukasz Brach
3.39
Jaworzyna Krynicka
08:1408:36
Sigma 8 29
Maciej Strzelecki
3.31
Łęki Kościelne
09:2609:38
Nemo 2 Xl
Arkadiusz Marucha
3.24
Stranik
12:4612:59
Chili 3 S
Piotr Świderski
3.18
Lendak
09:3110:41
Eden 3 26
Adam Miszczak
2.92
Grzmiąca
11:4312:17
Rook S
Piotr Świderski
2.79
Lendak
11:2712:02
Eden 3 26
bartek wrzesniowski
2.70
Żar
08:4109:12
Atlas M
Dariusz Culak
2.69
Szukalowy Garb
12:3313:21
Rise L
Robert Szczur
2.31
Łęki Kościelne
11:3311:41
Rook 2 ML
Grzegorz Szczerbowicz
2.27
Leszno - Strzyżewice
14:5715:08
Buzz Z Ml
Ciup3k
2.27
Lendak
14:0015:09
U Cross M