Łukasz Prokop
105.17
Fajsławice
06:1112:06
Iota 26
Karol Bednarski
92.18
Klonówka
03:3305:43
Force L
Dariusz Chrobak
85.83
Skalnate Pleso
06:1811:38
Orca 41
Artur Bednarczyk
83.24
Fajsławice
06:1711:09
Artik 4 25
Tomasz Sermak
73.84
Stranik
08:5013:03
Avax Xc 3 26
Piotr Garbarz
65.42
Jaworzyna Krynicka
08:1712:04
Sigma 7 28
Laki Lakos
61.44
Stranik
08:4411:32
Stratus 7 21
Andrzej Danielewski
60.34
Borsk
09:0212:36
Omega 8 27
Mateusz Szewc
54.61
Grzmiąca
07:5010:50
Peak 25
Marcin Kalamat
53.28
Podobin
08:3711:23
U Cross M
Lutosław Bogusz
52.14
Stranik
08:5411:03
Mentor 2 S
Michał Piotrowski
48.46
Łęki Kościelne
07:5611:29
Delta 2 ML
Grzegorz Kopyto
48.05
Hala Bieguńska
08:3312:27
Mystic 3 M
Piotr Mazurek
47.25
lubelski
15:2616:56
Buran Reflex L
Tomek Krupski
46.30
Grzmiąca
08:0509:49
Rush 4 ML
Maciej Perz
45.09
Jaworzyna Krynicka
07:2810:24
Mantra 6 MS
Krzysztof Mazur
44.92
Podobin
08:3813:47
Lotus M
Dominik Kapica
42.82
Skrzyczne
09:2712:28
Rook 2 ML
Marcin Pysz
42.27
Stranik
09:5212:00
Blacklight M
Tomasz Krajewski
38.24
Grzmiąca
11:5914:04
Summit Xc Sm
Andrzej Piwowar
36.17
Jaworzyna Krynicka
08:0009:55
Delta 2 ML
Kamil Stępień
34.45
Emberger Alm
09:4912:15
Mentor 4 M
Robert Bryłka
33.44
Konopki
09:1611:14
Mentor 3 S
Maciej Gonciarz
32.26
Jaworzyna Krynicka
07:3209:43
Delta 2 ML
Joanna Kocot
32.25
Skrzyczne
09:2711:37
Optic 22
czazal
30.95
pucki
15:1217:20
Synthesis 29
Bronisław Korzec
28.17
Skrzyczne
09:3210:53
Mentor 2 M
Stanisław Sagan
26.68
Fajsławice
06:5708:56
Mentor 2 M
Grzegorz Jamróz
26.27
Żar
09:0711:58
Sigma 8 27
Rafał Samsonowicz
25.43
białostocki
07:4709:00
Ion 2 S
Piotr Klimek
25.16
Ćwilin
06:5208:28
Marvel 27
Piotr Stolarczyk
23.66
Skrzyczne
09:1911:00
Mystic 3 ML
Darecki-Starry
22.40
Lijak
09:5711:46
Synergy 5 L
Grzegorz Nowak
22.27
Lijak
09:5912:43
Atis 2 L
Gienek
20.24
Fajsławice
07:5811:05
Koyot 2 24
Marcin Żuwała
19.76
Stranik
09:1810:44
Factor 2 M
Marcin Białobłocki
19.04
Grzmiąca
08:0511:14
Sigma 8 27
Tomasz Konieczny
15.98
Skrzyczne
10:1611:28
Scorpion 4 29
Darek Miękuszewski
15.42
Skrzyczne
09:5211:55
Mystic 3 ML
Wojciech Kocot
14.66
Krushevo
10:0811:14
Optic 26
Robert Skalski
14.27
Lendak
08:4710:15
Sigma 7 31
Łukasz Brach
14.06
Jaworzyna Krynicka
09:4210:31
Sigma 8 29
artur moskal
13.97
Hammars backar
11:3112:45
Sport 4 L
Łukasz Kołodziejczak
12.81
Krushevo
08:5310:29
Golden 3 24
Joanna Jasek
12.44
Skrzyczne
08:1009:11
Rush 3 S
Pawel Wrobel
12.27
Krushevo
07:3308:28
Pioneer M
kszyh
12.20
Krushevo
08:5009:57
Lotus L
Jeż Leszek
11.45
Łęki Kościelne
10:0311:38
Optic 26
Kuba Jasek
11.38
Skrzyczne
08:3409:18
Scorpion 4 27
Piotr Żabicki
10.75
Łęki Kościelne
07:5308:42
Hook 3 29