Zbigniew Chojnacki
1.42
Żar
09:3309:38
U Cross S
Wojciech Sołtysik
4.40
Lendak
08:3010:18
Buzz Z3 Ms
Wojciech Kocot
14.66
Krushevo
10:0811:14
Optic 26
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
4.94
Borsk
10:5211:19
Hook 2 27
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
4.35
Borsk
08:5009:06
Hook 2 27
Tomek Krupski
46.30
Grzmiąca
08:0509:49
Rush 4 ML
Tomasz Zieliński
4.47
Grzmiąca
08:1211:12
Plus 30
Tomasz Sermak
73.84
Stranik
08:5013:03
Avax Xc 3 26
Tomasz Pyś
4.67
Szczebel
13:1313:32
Eden 3 26
Tomasz Krajewski
38.24
Grzmiąca
11:5914:04
Summit Xc Sm
Tomasz Krajewski
4.59
Grzmiąca
07:5309:03
Summit Xc Sm
Tomasz Konieczny
15.98
Skrzyczne
10:1611:28
Scorpion 4 29
Tomasz Belke-Uziałko
4.84
Borsk
14:2915:02
Rook S
Szymon Struś
5.80
Lendak
08:4610:04
Rush 3 M
Stanisław Sagan
26.68
Fajsławice
06:5708:56
Mentor 2 M
Robert Szczur
2.31
Łęki Kościelne
11:3311:41
Rook 2 ML
Robert Szczur
3.76
Łęki Kościelne
09:0509:24
Rook 2 ML
Robert Skalski
14.27
Lendak
08:4710:15
Sigma 7 31
Robert Bryłka
33.44
Konopki
09:1611:14
Mentor 3 S
Rafał Samsonowicz
25.43
białostocki
07:4709:00
Ion 2 S
Rafal Cypcar
8.47
Jaworzyna Krynicka
07:5509:34
Iota 28
Piotr Żabicki
10.75
Łęki Kościelne
07:5308:42
Hook 3 29
Piotr Świderski
2.79
Lendak
11:2712:02
Eden 3 26
Piotr Świderski
3.18
Lendak
09:3110:41
Eden 3 26
Piotr Stolarczyk
23.66
Skrzyczne
09:1911:00
Mystic 3 ML
Piotr Mazurek
4.08
Fajsławice
09:0409:15
Artax L
Piotr Mazurek
4.13
Fajsławice
07:2707:45
Artax L
Piotr Mazurek
47.25
lubelski
15:2616:56
Buran Reflex L
Piotr Klimek
25.16
Ćwilin
06:5208:28
Marvel 27
Piotr Garbarz
65.42
Jaworzyna Krynicka
08:1712:04
Sigma 7 28
Pawel Wrobel
4.20
Krushevo
09:5210:07
Pioneer M
Pawel Wrobel
3.86
Krushevo
11:0611:14
Pioneer M
Pawel Wrobel
12.27
Krushevo
07:3308:28
Pioneer M
Paweł Myszak
10.26
Kobala
13:1613:48
Mentor 2 M
Paweł Kosmala
2.16
Hala Bieguńska
10:3610:43
Sigma 7 26
Mikołaj Walczyk
9.45
Stranik
09:2810:06
Epsilon 6 26
Michał Piotrowski
48.46
Łęki Kościelne
07:5611:29
Delta 2 ML
Michał Dudziński
3.90
Pińczów
10:4210:52
Mantra 4 Ml
Mateusz Szewc
54.61
Grzmiąca
07:5010:50
Peak 25
Mateusz Petrów
3.89
Grzmiąca
07:4509:05
Hook 3 27
Marzena Majewska
4.02
Skrzyczne
09:5109:59
Mamboo M
Marek Murmyło
1.14
poznański
10:3610:38
Chili 2 M
Marek Murmyło
1.30
poznański
12:0112:04
Chili 2 M
Marek Miłowski
3.90
Grzmiąca
10:5111:20
Sigma 7 28
Marek Miłowski
9.48
Grzmiąca
07:5709:26
Sigma 7 28
Marcin Żuwała
19.76
Stranik
09:1810:44
Factor 2 M
Marcin Pysz
42.27
Stranik
09:5212:00
Blacklight M
Marcin Pawłowski
5.22
Żelisławiec
12:5413:16
Buzz Z3 Ml
Marcin Pawłowski
6.02
Żelisławiec
10:0710:57
Buzz Z3 Ml
Marcin Kalamat
53.28
Podobin
08:3711:23
U Cross M
Marcin Dąbski
1.37
Żar
10:2810:36
Obsession 2 M
Marcin Dąbski
1.53
Żar
08:4808:52
Obsession 2 M
Marcin Białobłocki
19.04
Grzmiąca
08:0511:14
Sigma 8 27
Maciej Strzelecki
3.31
Łęki Kościelne
09:2609:38
Nemo 2 Xl
Maciej Strzelecki
1.85
Łęki Kościelne
07:4007:48
Nemo 2 Xl
Maciej Perz
45.09
Jaworzyna Krynicka
07:2810:24
Mantra 6 MS
Maciej Gonciarz
32.26
Jaworzyna Krynicka
07:3209:43
Delta 2 ML
Lutosław Bogusz
52.14
Stranik
08:5411:03
Mentor 2 S
Łukasz Prokop
105.17
Fajsławice
06:1112:06
Iota 26
Łukasz Kołodziejczak
12.81
Krushevo
08:5310:29
Golden 3 24
Łukasz Brach
3.39
Jaworzyna Krynicka
08:1408:36
Sigma 8 29
Łukasz Brach
14.06
Jaworzyna Krynicka
09:4210:31
Sigma 8 29
Laki Lakos
61.44
Stranik
08:4411:32
Stratus 7 21
Kuba Jasek
11.38
Skrzyczne
08:3409:18
Scorpion 4 27
kszyh
12.20
Krushevo
08:5009:57
Lotus L
Krzysztof Mazur
44.92
Podobin
08:3813:47
Lotus M
Katarzyna Trzeciak
1.67
Łęki Kościelne
11:0411:07
Muse 3 24
Katarzyna Trzeciak
1.38
Łęki Kościelne
09:0109:04
Muse 3 24
Karol Bednarski
92.18
Klonówka
03:3305:43
Force L
Kamil Stępień
34.45
Emberger Alm
09:4912:15
Mentor 4 M
Joanna Kocot
32.25
Skrzyczne
09:2711:37
Optic 22
Joanna Jasek
12.44
Skrzyczne
08:1009:11
Rush 3 S
Jeż Leszek
11.45
Łęki Kościelne
10:0311:38
Optic 26
Jarosław Pawelczuk
5.36
Lendak
09:1510:23
Chili S
Janusz Zaorski
9.89
Lijak
09:4212:51
Rook M
Jacek Zając
1.37
Łężany
10:0110:08
Grzegorz Wierzba
6.14
Szczebel
13:0414:09
Falcon 2009 26
Grzegorz Szczerbowicz
2.27
Leszno - Strzyżewice
14:5715:08
Buzz Z Ml
Grzegorz Sprawka
5.17
Stranik
12:4513:21
Mentor 2 M
Grzegorz Nowak
22.27
Lijak
09:5912:43
Atis 2 L
Grzegorz Kopyto
48.05
Hala Bieguńska
08:3312:27
Mystic 3 M
Grzegorz Jamróz
26.27
Żar
09:0711:58
Sigma 8 27
Gienek
20.24
Fajsławice
07:5811:05
Koyot 2 24
Gabriel Borys
1.07
Żelisławiec
11:2911:36
Buzz Z3 L
Gabriel Borys
4.48
Żelisławiec
09:4010:12
Buzz Z3 L
Dominik Kapica
42.82
Skrzyczne
09:2712:28
Rook 2 ML
Dawid Krajewski
5.36
Lendak
08:4710:07
Eden 5 26
Dariusz Culak
7.07
Szukalowy Garb
08:2208:39
Rise L
Dariusz Culak
2.69
Szukalowy Garb
12:3313:21
Rise L
Dariusz Chrobak
85.83
Skalnate Pleso
06:1811:38
Orca 41
Darek Miękuszewski
15.42
Skrzyczne
09:5211:55
Mystic 3 ML
Darecki-Starry
3.75
Lijak
06:0506:14
Synergy 5 L
Darecki-Starry
22.40
Lijak
09:5711:46
Synergy 5 L
Darecki-Starry
5.17
Lijak
07:3808:08
Synergy 5 L
Darecki-Starry
4.89
Lijak
13:0413:28
Synergy 5 L
czazal
30.95
pucki
15:1217:20
Synthesis 29
Ciup3k
0.78
Lendak
11:3911:45
U Cross M
Ciup3k
0.87
Lendak
11:0011:12
Arcus 5 26
Ciup3k
5.22
Lendak
08:4810:39
U Cross M
Ciup3k
2.27
Lendak
14:0015:09
U Cross M