Daniel Kędzierski
178.88
Stranik
08:0313:58
Cayenne 4 S
Marcin Kempny
178.25
Stranik
08:0415:00
Delta 2 ML
Grzegorz Fabijaniak
171.07
Konopki
09:2314:18
Aspen 5 26
Sebastian Zowada
153.38
Komprachcice
07:2912:33
Delta 2 L
Marcin Bortlik
148.47
Stranik
08:0213:21
Astral 7 26
Marcin Kempny
136.46
Stranik
08:0413:38
Delta 2 ML
Grzegorz Walaszek /walery/
128.30
Skalnate Pleso
07:4213:13
Mantra 6 ML
Krzysztof Jagło
112.59
Komprachcice
07:3712:27
Delta L
Dominik Kapica
112.55
Skalnate Pleso
08:4813:33
Rook 2 ML
KRZYSZTOF MAKOWSKI
105.73
Mieroszów
08:5012:25
Delta 2 ML
Tomek Mysliwiec
102.21
Roztoki
08:5013:34
Mantra 6 ML
Mariusz Witlański
99.24
Roztoki
08:5513:20
U sport 2 S
Tomek Krupski
94.22
Mieroszów
09:0213:18
Rush 4 ML
Mariusz Wiśniowski
90.15
Stranik
08:0411:59
Enzo 2 S
Grzegorz Jamróz
78.50
Jaworzyna Krynicka
08:5313:51
Sigma 8 27
Michał Wimmer
77.80
Jaworzyna Krynicka
10:4113:11
Boomerang X M
Gutek
74.06
Roztoki
09:4913:43
Delta 2 L
Marek Mogielnicki
70.87
Milk hill
10:0712:44
Delta 2 L
Joanna Kocot
70.18
Skalnate Pleso
08:1211:31
Optic 22
Krzysiek Telus
63.22
Parlick
08:3410:49
Iota 26
marcin minkiewicz
50.81
Kobala
09:2411:25
Chili 3 M
Grzegorz Szymiczek
41.00
Krushevo
08:0811:18
Progress 25
radosław orłowski
40.83
Krushevo
07:3710:18
Delta 2 ML
Jarek Jx TRYFLY.PL
38.18
Piekary Śląskie
15:2316:35
Synthesis 27
Michał Walkiewicz
36.81
Michałków
08:1410:31
Mentor 3 M
Mariusz Maj
35.09
Lendak
10:5612:40
Artik 3 25
Witosław Girjat
33.23
Żar
09:2311:19
Delta 2 L
Bieri
27.75
Jaworzyna Krynicka
11:1612:30
U Cross M
Kamil Stępień
26.42
Kössen
09:2011:56
Mentor 4 M
Szych Tomasz
26.39
Sundvollen
15:0516:13
Delta 2 XL
Ryszard Jakiel
23.57
Komprachcice
07:4809:18
Hook L
Witold Gilarski
21.71
Gimba mnt.
08:5609:59
Colt 28.5
Paweł Myszak
17.96
Lijak
09:0710:01
Mentor 2 M
Grzegorz Wierzba
14.87
Lendak
09:1212:06
Falcon 2009 26
Joanna Jasek
14.78
Sopot
07:3608:46
Rush 3 S
Marek Miłowski
14.28
Mieroszów
10:1311:32
Sigma 7 28
Grzegorz Sprawka
13.02
Stranik
09:4413:02
Mentor 2 M
Piotr Nowakowski
12.04
Kobala
08:5009:25
U sport M
Marcin Trzciński
10.83
Donovaly
10:1112:12
Golden 3 26
Piter
9.34
Borsk
09:3410:11
Pluto 2 M
Mateusz Borowy
9.30
Babia Góra
10:3510:57
Manta 25
Mariusz Maj
8.58
Lendak
08:5010:21
Artik 3 25
Andrzej Chorab
8.50
Borsk
09:4010:09
Vega 2 L
Wojciech Gierak
8.12
Mieroszów
07:1708:25
Atmus One XXL
Jac S
7.81
Sopot
08:0308:30
Ion 23
Mariusz Kozłowski
7.81
Krushevo
08:4509:56
Progress 25
Piotr Świderski
7.39
Lendak
09:3712:46
Eden 3 26
Darecki-Starry
7.21
Cerna Hora
08:4709:37
Synergy 5 L
Szymon Struś
7.05
Lendak
08:5109:45
Rush 3 M
lotnik
6.23
Stranik
08:4509:53
Mentor 2 M