Zenon Karolewicz
12.93
Bassano
08:2109:29
Trango Xc Sm
Zenon Karolewicz
5.63
Costalunga
12:1612:59
Trango Xc Sm
Zbyszek Jagodziński
10.76
Srebrna Góra
12:2413:10
Cayenne M
Tomasz Muszyński
8.88
Srebrna Góra
10:2312:37
Golden 2 30
Robert Wincencik
2.07
Bloczek
11:0111:29
Aspen 4 26
Przemek Kowal
3.76
Skrzętla
09:3410:07
Tequila 4 M
Piter
4.37
Borsk
09:5310:09
Pluto 2 M
Piotr Świderski
2.22
Wapno
07:1407:33
Eden 3 26
Piotr Świderski
6.54
Wapno
09:4611:13
Eden 3 26
Piotr Klimek
5.57
Skrzętla
08:5010:02
Marvel 27
Paweł Wysocki (szybki)
16.75
Srebrna Góra
07:5213:02
Sigma 8 27
Paweł Szczepanek
6.81
Skrzętla
08:4509:33
X-Alps
Paweł Chlastawa
3.51
Skrzyczne
13:0413:13
Michał Cieślik
5.03
Srebrna Góra
07:4009:34
Synergy 5 L
Mateusz Siatka
3.91
Wierzbanowa
09:3509:57
VOLT M
Mateusz Marek
2.17
Skrzętla
09:4510:04
Anakis L
Marek Perkowski
3.63
Srebrna Góra
08:5810:01
Delta 2 L
Marek Miłowski
13.04
Srebrna Góra
11:0112:26
Sigma 8 27
Marek Miłowski
6.73
Srebrna Góra
07:3308:54
Sigma 8 27
Marek Miłowski
7.91
Srebrna Góra
09:2210:33
Sigma 8 27
Marek Cichoń
3.64
Skrzyczne
08:0108:09
Rush 3 L
Marcin Wilczak
7.04
Slieve Gullion
10:1111:55
Cayenne 4 M
Marcin Kafel
8.55
Kohut
11:5312:34
Bigolden 2 42
Marcin Białobłocki
5.28
Srebrna Góra
07:2110:11
Sigma 8 27
Marcin Białobłocki
16.69
Srebrna Góra
11:0213:21
Sigma 8 27
Krzysztof Muzzy Wejdman
8.27
Szczebel
08:4610:07
Ellus 5 XL
Jacek Miłowski
9.35
Srebrna Góra
07:3108:34
Omega 8 27
Grzegorz Wierzba
2.68
Skrzętla
10:4310:59
Sigma 8 25
Grzegorz Sprawka
4.37
Nowa Wola
10:4911:13
Mentor 2 M
Grzegorz Sprawka
13.06
Nowa Wola
09:1709:51
Mentor 2 M
Grzegorz Międlar "GrzechoTnik"
6.75
Nowa Wola
11:4712:17
Hook 2 27
Grzegorz Florczak
3.38
Skrzętla
09:2310:00
Mentor 2 L
Dawid Król
6.37
Srebrna Góra
07:5109:10
Delta L
Dawid Król
14.99
Srebrna Góra
11:1212:47
Delta L
Dariusz Culak
12.32
Wapno
09:3010:37
Rise L
Darecki-Starry
11.40
Srebrna Góra
08:1612:30
Synergy 5 L
Ciup3k
1.24
Skrzętla
09:0609:10
Sigma 8 27
Ciup3k
2.63
Skrzętla
11:5012:23
Sigma 8 27
Andrzej Piwowar
4.35
Skrzętla
09:2210:09
Delta 2 ML
Andrzej Domaradzki
4.02
Wapno
09:1810:22
Kantega S
Adam Mucha
5.40
Szczebel
09:0509:42
Ajos 2 L
Adam Cee
4.82
Srebrna Góra
11:4412:19
P45 Sm