Zbyszek Deka
23.58
Mieroszów
08:2410:27
Delta 2 ML
Witek Ladziński
11.04
Mszana S
11:5212:25
Cayenne 3 S
Wacław Warda
3.75
Mszana S
11:2412:30
Cayenne 4 M
Tomasz Bojanowski
4.67
Borsk
06:5407:20
Optic 24
Tomasz Bojanowski
6.08
Borsk
10:4611:05
Optic 24
Szczepan Pawluszek
3.21
Cretarola
15:5516:07
Viper 2 24
Szczepan Pawluszek
1.61
Cretarola
05:3305:38
Viper 2 24
Stanisław Sagan
24.74
Fajsławice
10:4311:41
Mentor 2 M
Ryszard Tajl
14.32
Norma - Latina
10:5612:37
VOLT SM
Robert Gaszewski
22.88
Norma - Latina
09:0412:21
Nemo XX 28
Ralf
28.48
Bassano
08:1010:14
Delta 2 XL
Rafał Samsonowicz
2.02
białostocki
10:5811:10
Ion 2 S
Rafał Reinert
6.71
San Giuseppe Jato
11:4212:31
Cayenne 4 M
Rafał Harchala
14.35
Mieroszów
09:1910:23
U Cross L
Przemysław Potocki
30.03
Borsk
08:1910:04
Rook L
Piotr Zemła
1.31
Borowa
09:2309:28
Epsilon 6 28
Piotr Renner
12.73
Lijak
13:4514:35
Piotr Renner
13.96
Lijak
09:2810:40
Piotr Oryniak
14.68
Norma - Latina
13:1014:13
Chili 3 M
Piotr Oryniak
15.43
Norma - Latina
08:2511:31
Chili 3 M
Paweł Szczepanek
12.54
Ciecień
08:4510:16
X-Alps
Paweł Bielański
39.24
Bassano
07:5511:44
Mentor 2 M
pansabina
17.01
Borsk
07:3808:19
Sigma 9 25
Nawrocki Michał
32.52
Fajsławice
09:5311:05
Cayenne 4 M
MK
17.99
Węgrzce Wielkie
12:3513:37
Nucleon 31
Mateusz Gajczewski
17.21
Lijak
13:3615:34
Discovery 5 M
Mateusz Gajczewski
20.07
Lijak
08:1109:59
Discovery 5 M
Marek Perkowski
15.39
Mieroszów
08:4010:26
Elan 28
Marek Furman
3.11
Skalka
07:4207:55
Ellus 2 M
Marcin Robaszkiewicz
3.91
Bezmiechowa
13:0413:35
VOLT SM
Marcin Makuch
22.93
Bassano
08:5510:49
Iota 26
Marcin Jędras
5.13
Mostar - Planinica
14:0714:55
Epsilon 7 30
Marcin Białobłocki
24.30
Mieroszów
08:2210:48
Sigma 8 27
Maciej Januchta
4.01
Klonówka
11:2212:03
Artik 2 27
Łukasz Prokop
72.04
Fajsławice
09:3412:10
UP Trango XC 2 M
Krzysztof Żelisko
73.19
Fajsławice
08:4511:10
Mantra 6 ML
Krzysztof Rogowski
2.93
Mszana S
12:1112:32
Aspen 5 26
Jerzy Gajda
4.91
Mszana S
11:5913:38
Delta M
Janusz Wojtyniak
21.18
Mieroszów
09:0410:31
Artik 4 29
Jacek Semkło
135.25
Gdańsk
04:5007:53
Hadron 24
Grzegorz Kopyto
40.02
Bassano
08:0510:39
Mystic 3 M
Grzegorz Jamróz
13.32
Podobin
11:5813:02
Sigma 8 27
Filip Porzucek
18.40
Mieroszów
08:5210:21
Rush 4 ML
Dariusz Culak
2.80
Bezmiechowa
13:1513:43
Rise L
Damian suski
5.41
Bassano
11:2112:03
Mentor 3 M
Bogusław Kruczek
13.73
Mszana S
11:2412:40
Sigma 8 27
Arkadiusz Garbacz
4.41
Le Cougulet
06:2306:44
Elan 33
Arkadiusz Garbacz
6.98
Le Cougulet
08:2309:15
Elan 33
Anna Piskozub
5.80
Mieroszów
09:0410:27
Hook 3 21
Andrzej Trebenda
34.76
Costalunga
06:3510:22
Obsession M
Adrian Jastrzębski
6.31
Norma - Latina
08:5810:23
Hook 3 25