Zbyszek Deka
67.65
Cerna Hora
06:4409:14
Delta 2 ML
Wojtek Bykowski
42.03
Borsk
08:1711:42
Mantra 6 ML
Witosław Girjat
28.76
Antholz
08:2910:15
Delta 2 L
Urszula Rzepecka
1.12
Skrzętla
09:1909:22
Mistral 7 XS
Tomek Miś
9.06
Skrzyczne
10:1711:32
Peak 3 25
Tomasz Wesołowski
36.41
Łęki Kościelne
11:3513:10
Artik 3 27
tomasz skrabek
11.12
Cerna Hora
07:2807:51
Artik 3 29
tomasz skrabek
83.62
Czoło
09:2313:16
Artik 3 29
Tomasz Muszyński
1.49
Mieroszów
13:1313:22
Golden 2 30
Tomasz Muszyński
1.38
Mieroszów
13:5814:07
Golden 2 30
Tomasz Muszyński
1.36
Mieroszów
12:3812:42
Golden 2 30
Szczepan Wolny
29.01
Skrzyczne
08:0709:58
UP Trango XC 3 S/M
Sylwester Kupiński
1.96
Borowa
12:4012:46
Sigma 7 26
Sylwester Kupiński
2.25
Borowa
13:3813:48
Sigma 7 26
Sylwester Kupiński
3.36
Borowa
12:5513:09
Sigma 7 26
Seba
15.27
Javorovy
11:0411:43
Passion M
Robert Ziętal
6.08
Costa da Caparica
11:3512:10
Chili 2 M
Robert Mróz
58.42
Montmin Coche-Cabane
11:3414:24
Swift M
Robert Grubba
4.85
Gdynia - Orłowo
10:4711:14
Kantega Xc M
Rafał Reinert
31.55
Kobala
10:3612:27
Cayenne 4 M
radosław orłowski
9.83
Borsk
09:1510:18
Delta 2 ML
Przemysław Potocki
29.93
Gdynia - Orłowo
09:0512:00
Rook L
PrzemekKamon
15.24
Gdynia - Orłowo
08:5109:53
Poison 3 M
Piter
5.22
Borsk
11:0711:21
Pluto 2 M
Piotr Zemła
2.12
Komprachcice
09:0009:09
Epsilon 6 28
Piotr Zemła
3.30
Komprachcice
09:1709:35
Epsilon 6 28
Piotr Nowakowski
23.54
Skrzyczne
08:3210:09
U sport M
Pawlos
80.17
Cerna Hora
07:5411:41
Rush 4 MS
Paweł Ziółkowski
1.56
Mieroszów
12:5913:04
Addict 2 L
Paweł Ziółkowski
1.33
Mieroszów
13:2413:28
Addict 2 L
Paweł Ziółkowski
1.02
Mieroszów
12:3512:37
Addict 2 L
Paweł Sułtan Warzybok
58.91
Łęki Kościelne
11:3813:39
Colt 31
Michał Piotrowski
140.77
Łęki Kościelne
08:5015:11
Delta 2 ML
Mateusz Z
90.69
Oberdorf
07:4211:48
Comet M
Mariusz Strzelczyk
46.51
Michałków
10:1413:08
Delta 2 ML
Marek Perkowski
17.29
Borowa
08:0909:05
Elan 28
Marek Furman
11.00
Javorovy
07:5609:25
Ellus 2 M
Marek Furman
5.33
Javorovy
11:1512:25
Ellus 2 M
Marek Dmochowski
8.04
Łęki Kościelne
10:4911:49
Hook 3 23
Marcin Pawlica
11.25
Pyskowice
15:4516:17
Dudek Universal 31
Marcin Pawlica
4.11
Pyskowice
13:5414:06
Dudek Universal 31
Marcin Kalamat
19.55
Skrzętla
07:3809:16
Icepeak 7 Pro 23
Marcin Gorayski
68.25
Cerna Hora
06:3108:49
Coden 25.5
Marcin Bortlik
47.41
Javorovy
07:2710:05
Alpina L
Magdalena Brzezińska
7.18
Borsk
11:5212:20
Mistral 7 XS
Maciek Zalewski
4.10
Lijak
14:2614:38
Chili 2 S
Maciej Cieślik
50.75
Borowa
08:0410:02
Delta 2 L
Łukasz Stolarski
2.78
Borowa
11:1611:24
Tequila 4 S
Łukasz Stolarski
1.80
Borowa
08:2108:28
Tequila 4 S
Lukasz Sieminski
146.76
Łęki Kościelne
08:0114:25
Mentor 4 M