Piotr Nowakowski
23.54
Skrzyczne
08:3210:09
U sport M
Szczepan Wolny
29.01
Skrzyczne
08:0709:58
UP Trango XC 3 S/M
Grzegorz Mitko
5.36
Javorovy
10:0111:04
Trango Xc Sm
Grzegorz Mitko
2.92
Javorovy
08:1608:32
Trango Xc Sm
Łukasz Stolarski
2.78
Borowa
11:1611:24
Tequila 4 S
Łukasz Stolarski
1.80
Borowa
08:2108:28
Tequila 4 S
Robert Mróz
58.42
Montmin Coche-Cabane
11:3414:24
Swift M
Sylwester Kupiński
1.96
Borowa
12:4012:46
Sigma 7 26
Sylwester Kupiński
3.36
Borowa
12:5513:09
Sigma 7 26
Sylwester Kupiński
2.25
Borowa
13:3813:48
Sigma 7 26
Pawlos
80.17
Cerna Hora
07:5411:41
Rush 4 MS
Filip Porzucek
67.69
Cerna Hora
06:3708:57
Rush 4 ML
Łukasz Pazgan
2.93
Skrzętla
09:5010:25
Rush 3 Xl
Krzysztof Konior
13.48
Skrzyczne
08:0209:14
Rush 3 M
Przemysław Potocki
29.93
Gdynia - Orłowo
09:0512:00
Rook L
Agata Kowalska
18.01
Paczków
12:1513:01
Rook 2 S
PrzemekKamon
15.24
Gdynia - Orłowo
08:5109:53
Poison 3 M
Piter
5.22
Borsk
11:0711:21
Pluto 2 M
Tomek Miś
9.06
Skrzyczne
10:1711:32
Peak 3 25
Gall Anonim
38.74
Cerna Hora
07:5109:22
Peak 2 26
Seba
15.27
Javorovy
11:0411:43
Passion M
Andrzej Trebenda
15.26
Javorovy
11:3913:11
Obsession M
Andrzej Trebenda
10.44
Javorovy
09:4010:28
Obsession M
Andrzej Trebenda
7.59
Javorovy
07:5008:18
Obsession M
Grzegorz Studziński
63.74
Komprachcice
08:0212:31
Mystic 3 M
Urszula Rzepecka
1.12
Skrzętla
09:1909:22
Mistral 7 XS
Magdalena Brzezińska
7.18
Borsk
11:5212:20
Mistral 7 XS
Jakub Zduńczyk
42.76
Łęki Kościelne
10:3312:46
Mentor 4 M
Lukasz Sieminski
146.76
Łęki Kościelne
08:0114:25
Mentor 4 M
Wojtek Bykowski
42.03
Borsk
08:1711:42
Mantra 6 ML
Krzysztof Schmidt
22.25
Javorovy
08:5510:18
Mantra 6 L
Krzysztof Martyna
86.82
Bassano
07:5412:54
Lotus L
Robert Grubba
4.85
Gdynia - Orłowo
10:4711:14
Kantega Xc M
Jac S
18.60
Skrzyczne
07:5809:18
Ion 23
Marcin Kalamat
19.55
Skrzętla
07:3809:16
Icepeak 7 Pro 23
Marek Dmochowski
8.04
Łęki Kościelne
10:4911:49
Hook 3 23
Krzysztof Cieślinski
4.64
Borsk
08:2808:42
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
5.92
Borsk
10:5611:28
Golden 4 28
Andrzej Koziej
15.40
Javorovy
09:0911:43
Golden 3 30
Łukasz Kołodziejczak
9.19
Łęki Kościelne
10:5211:52
Golden 3 24
Tomasz Muszyński
1.38
Mieroszów
13:5814:07
Golden 2 30
Tomasz Muszyński
1.36
Mieroszów
12:3812:42
Golden 2 30
Tomasz Muszyński
1.49
Mieroszów
13:1313:22
Golden 2 30
Piotr Zemła
2.12
Komprachcice
09:0009:09
Epsilon 6 28
Piotr Zemła
3.30
Komprachcice
09:1709:35
Epsilon 6 28
Krzysztof Muzzy Wejdman
25.51
Szczebel
08:5310:38
Ellus 5 XL
Marek Furman
5.33
Javorovy
11:1512:25
Ellus 2 M
Marek Furman
11.00
Javorovy
07:5609:25
Ellus 2 M
Marek Perkowski
17.29
Borowa
08:0909:05
Elan 28
Grzegorz Świdziński
10.64
Antholz
08:3309:28
Elan 24