Lukasz Sieminski
146.76
Łęki Kościelne
08:0114:25
Mentor 4 M
Michał Piotrowski
140.77
Łęki Kościelne
08:5015:11
Delta 2 ML
Kuba Sto
121.86
Skrzyczne
05:5612:45
Delta 2 ML
Mateusz Z
90.69
Oberdorf
07:4211:48
Comet M
Krzysztof Martyna
86.82
Bassano
07:5412:54
Lotus L
tomasz skrabek
83.62
Czoło
09:2313:16
Artik 3 29
Pawlos
80.17
Cerna Hora
07:5411:41
Rush 4 MS
Marcin Gorayski
68.25
Cerna Hora
06:3108:49
Coden 25.5
Filip Porzucek
67.69
Cerna Hora
06:3708:57
Rush 4 ML
Zbyszek Deka
67.65
Cerna Hora
06:4409:14
Delta 2 ML
Grzegorz Studziński
63.74
Komprachcice
08:0212:31
Mystic 3 M
Łukasz Czyżewski
61.29
Javorovy
07:3310:41
Cayenne 4 XL
Paweł Sułtan Warzybok
58.91
Łęki Kościelne
11:3813:39
Colt 31
Daniel Kędzierski
58.84
Javorovy
07:3210:38
Cayenne 4 S
Robert Mróz
58.42
Montmin Coche-Cabane
11:3414:24
Swift M
Krzysztof Gaik
57.31
Cerna Hora
07:5210:33
Chili 3 M
Maciej Cieślik
50.75
Borowa
08:0410:02
Delta 2 L
Marcin Bortlik
47.41
Javorovy
07:2710:05
Alpina L
Jakub Kwiatkowski
46.85
Borsk
07:3710:26
Cayenne 4 XL
Mariusz Strzelczyk
46.51
Michałków
10:1413:08
Delta 2 ML
Jakub Zduńczyk
42.76
Łęki Kościelne
10:3312:46
Mentor 4 M
Wojtek Bykowski
42.03
Borsk
08:1711:42
Mantra 6 ML
Krzysztof Caputa
38.92
Skrzyczne
09:0911:17
Cayenne 5 S
Gall Anonim
38.74
Cerna Hora
07:5109:22
Peak 2 26
Kasper Mrzyk
38.30
Skrzyczne
07:5910:00
Cayenne 4 S
Tomasz Wesołowski
36.41
Łęki Kościelne
11:3513:10
Artik 3 27
Krzysztof Orłowski
33.74
Cerna Hora
07:3408:44
Artik 4 29
Rafał Reinert
31.55
Kobala
10:3612:27
Cayenne 4 M
Przemysław Potocki
29.93
Gdynia - Orłowo
09:0512:00
Rook L
Szczepan Wolny
29.01
Skrzyczne
08:0709:58
UP Trango XC 3 S/M
Witosław Girjat
28.76
Antholz
08:2910:15
Delta 2 L
Krzysztof Muzzy Wejdman
25.51
Szczebel
08:5310:38
Ellus 5 XL
Piotr Nowakowski
23.54
Skrzyczne
08:3210:09
U sport M
Krzysztof Schmidt
22.25
Javorovy
08:5510:18
Mantra 6 L
Marcin Kalamat
19.55
Skrzętla
07:3809:16
Icepeak 7 Pro 23
Jac S
18.60
Skrzyczne
07:5809:18
Ion 23
Agata Kowalska
18.01
Paczków
12:1513:01
Rook 2 S
Marek Perkowski
17.29
Borowa
08:0909:05
Elan 28
Krzysztof Wróblewski
16.42
Borowa
09:5511:05
Chili 2 M
Andrzej Koziej
15.40
Javorovy
09:0911:43
Golden 3 30
Seba
15.27
Javorovy
11:0411:43
Passion M
Andrzej Trebenda
15.26
Javorovy
11:3913:11
Obsession M
PrzemekKamon
15.24
Gdynia - Orłowo
08:5109:53
Poison 3 M
Krzysztof Konior
13.48
Skrzyczne
08:0209:14
Rush 3 M
GRZERO
11.54
Skrzętla
07:2208:22
Cayenne 4 M
Marcin Pawlica
11.25
Pyskowice
15:4516:17
Dudek Universal 31
tomasz skrabek
11.12
Cerna Hora
07:2807:51
Artik 3 29
Marek Furman
11.00
Javorovy
07:5609:25
Ellus 2 M
Grzegorz Świdziński
10.64
Antholz
08:3309:28
Elan 24
Andrzej Trebenda
10.44
Javorovy
09:4010:28
Obsession M