Anna Zezula
21.18
Skrzyczne
08:2909:48
Mentor 2 Xs
Andrzej Chorab
20.84
Nowe Przyny-Okęcie
08:0208:53
Cayenne 4 XL
Rafał Harchala
20.71
Grzmiąca
08:3509:30
U Cross L
Baśka
20.58
Kobala
08:5910:38
Nevada 22
Sławek M
19.82
Lijak
09:1211:12
Zoom L
Krzysztof Cieślinski
19.02
Borsk
08:0208:55
Golden 4 28
Marcin Jędrzejek
17.94
Skrzyczne
08:2409:42
Summit Xc Sm
Łukasz Pazgan
17.77
Skrzyczne
08:1909:33
Rush 3 Xl
Dominik Kapica
16.95
Skrzyczne
08:0209:09
Rook 2 ML
Dariusz Żabczyński
16.49
Mała Czantoria
10:3912:20
Sigma 9 27
Konrad Dwojak
16.04
Javorovy
09:2112:44
Obsession 2 M
Tomek Krupski
16.03
Grzmiąca
07:0208:32
Rush 4 ML
Rafal Cypcar
15.93
Liddington
09:3410:09
Iota 28
Jarosław Osmólski
15.93
Skrzyczne
08:4109:57
Vega 2 S
Łukasz Brach
15.86
Skrzyczne
08:1809:33
Sigma 8 29
Piotr Klimek
14.87
Szczebel
08:5610:03
Marvel 27
Grzegorz Sprawka
14.44
Skrzyczne
08:0508:53
Mentor 2 M
Yanky Yankes
14.31
Skrzyczne
08:1909:05
Rush 4 XL
Jakub Socha
14.19
Skrzyczne
08:1309:01
Chili 2 M
Krzysztof Litkowski
14.11
Nowe Przyny-Okęcie
11:3113:01
Chili 2 S
Krzysztof Siwek
13.67
Szczebel
09:1111:27
U Cross M
Andrzej Trebenda
13.64
Żar
08:2909:21
Obsession M
Krzysztof Kajda
13.21
Skrzyczne
08:4809:29
Rise S
Waldemar Laskowski
13.11
Skrzyczne
10:0312:00
Plus 28
Piter
11.93
Borsk
08:5009:38
Pluto 2 M
Seba
11.23
Javorovy
12:1613:23
Passion M
Michal Glinski
11.20
Skrzyczne
08:5510:07
BGD BASE ML
Aleš Lundiak
10.38
Grzmiąca
09:0809:43
Venus 3 M
Marcin Białobłocki
10.04
Grzmiąca
06:5508:14
Sigma 8 27
Daria Nowicka
9.91
Gaisberg
08:2209:24
Delta S
KONSTRUKTOR
9.89
Skrzyczne
08:2309:04
Buzz z4 XL
Magdalena Brzezińska
9.47
Borsk
08:1808:45
Mistral 7 XS
Marek Furman
9.19
Żar
09:4911:32
Ellus 2 M
Jerzy Gryckiewicz
9.02
Javorovy
10:4412:14
Atlas L
Rysiek Gomółka
8.91
Szczebel
09:2711:34
Rush 3 M
Joanna Kocot
8.82
Skrzyczne
08:0408:39
Optic 22
Zofia Radzicka
8.78
Skrzyczne
08:3309:06
Chili 2 Xs
Michał Walkiewicz
8.73
Michałków
08:2909:18
Mentor 3 M
Damian Szemainda
8.47
Czeszka
10:0710:44
BGD BASE ML
Dawid Krajewski
8.31
Szczebel
09:0410:08
Eden 5 26
Jarosław Warzecha
8.28
Javorovy
12:2613:02
Tequila M
Jacek Wojtaś
8.26
Skrzyczne
07:5908:32
Vega 2 S
Dorota Borucka
7.92
Szczebel
10:2711:56
Hook 3 23
Arkadiusz Marucha
7.87
Skrzyczne
09:3210:39
Chili 3 S
Joanna Kocot
7.83
Skrzyczne
13:2314:24
Optic 22
Sylwester Kupiński
7.70
Skrzyczne
09:1510:03
Sigma 7 26
Gonzo
7.53
Szczebel
10:1211:07
Chili 3 M
Łukasz Brach
7.41
Skrzyczne
11:4412:33
Sigma 8 29
Pawel Wrobel
7.41
Szczebel
09:2410:39
Pioneer M
Mariusz Zaborek
7.35
Skrzyczne
08:5310:14
Synergy 3 L
Adam Mucha
7.35
Szczebel
09:4210:32
Ajos 2 L
Marcin Białobłocki
7.31
Grzmiąca
09:4211:16
Sigma 8 27
Heniek Marian
7.24
Żar
11:2413:11
Discovery 5 M
Krzysiek Ciach
7.08
Borowa
10:0010:41
Ellus 4 L
Ciup3k
6.94
Szczebel
09:0309:45
Sigma 8 27
Krzysztof Muzzy Wejdman
6.92
Szczebel
09:2110:03
Ellus 5 XL
Maciek Zalewski
6.79
Lijak
09:2011:01
Chili 2 S
Tomasz Bojanowski
6.78
Borsk
11:1312:10
Optic 24
Jarosław Pawelczuk
6.49
Szczebel
10:0411:09
Chili S
Mateusz Erelis
6.42
Skrzyczne
10:2310:43
hydraulik
6.39
Skrzyczne
08:5910:59
Arcus 6 24
Konrad Rogalski
6.28
Łęki Kościelne
12:0612:44
Rush M
Michal Glinski
6.27
Skrzyczne
11:4512:15
BGD BASE ML
Marcin Kawula
6.27
Skrzyczne
11:3512:17
Eden 5 28
Dominik Kapica
6.02
Skrzyczne
13:2313:58
Rook 2 ML
Łukasz Bartkiewicz
5.96
Skrzyczne
08:5410:12
Rush M
Andrzej Koziej
5.77
Javorovy
12:1313:55
Golden 3 30
Zbigniew Ziarko
5.63
Żar
07:5209:06
Golden 4 26
Piotr Szymański
5.62
Javorovy
12:5613:59
Pioneer L
Sylwester Kupiński
5.57
Skrzyczne
12:3313:25
Sigma 7 26
Piotr Szymański
4.97
Javorovy
10:2911:09
Pioneer L
Jakub Socha
4.91
Skrzyczne
12:3113:23
Chili 2 M
Marcin Jędras
4.85
Mostar - Planinica
13:4414:08
Epsilon 7 30
Marcin Kawula
4.67
Skrzyczne
10:0210:18
Eden 5 28
Maciek Zalewski
4.63
Lijak
13:3014:04
Chili 2 S
Zofia Radzicka
4.55
Skrzyczne
11:4311:56
Chili 2 Xs
Konrad Rogalski
4.49
Łęki Kościelne
10:3410:49
Rush M
Piotr Zemła
4.42
Komprachcice
10:5711:19
Epsilon 6 28
Grzegorz Piechuła
4.37
Skrzyczne
10:4310:54
Iota 30
Mariusz Dawidczyk
4.13
Borsk
11:3811:57
Vox 27
Paweł Mergist
3.55
Grzmiąca
12:0112:34
Artik 4 27
Marcin Jędras
3.50
Mostar - Planinica
15:1515:26
Epsilon 7 30
Jakub Rybka
3.13
Nowe Przyny-Okęcie
11:2111:52
Delta 2 ML
Andrzej Koziej
3.12
Javorovy
10:1010:25
Golden 3 30
Basia Bomba
2.70
Javorovy
09:2509:35
Ascent S
Darecki-Starry
2.67
Grzmiąca
07:5108:09
Synergy 5 L
Efendi Zielonepłuco
2.45
Srebrna Góra
09:4710:12
Synergy 4 L
Łukasz Janda
2.25
Żar
12:4312:59
Bright 4 30
Piotr Mazurek
1.98
Skrzyczne
09:1609:21
Artax L
Marek Furman
1.93
Żar
08:5809:08
Ellus 2 M
Tomasz Muszyński
1.86
Mieroszów
09:2209:28
Golden 2 30
Paweł Ziółkowski
1.67
Mieroszów
13:0813:16
Addict 2 L
Tomasz Muszyński
1.56
Mieroszów
13:5113:56
Golden 2 30
Darecki-Starry
1.55
Grzmiąca
10:3410:42
Synergy 5 L
Piotr Zemła
1.55
Komprachcice
10:2710:35
Epsilon 6 28
Paweł Ziółkowski
1.49
Mieroszów
12:2312:28
Addict 2 L
Paweł Ziółkowski
1.36
Mieroszów
14:1214:17
Addict 2 L