Zbyszek Jagodziński
24.87
Srebrna Góra
10:3512:27
Cayenne M
Zbigniew Borgosz
6.21
Skrzyczne
09:0310:18
Chili 3 M
Yanky Yankes
9.35
Skrzyczne
08:0909:02
Rush 4 XL
xcmichal
17.88
Skrzyczne
07:2408:24
Mentor 4 S
Witek Ladziński
17.28
Wapno
07:1210:10
Cayenne 3 S
Tomek Krupski
27.06
Srebrna Góra
08:0010:49
Rush 4 ML
Tomasz Zieliński
4.08
Srebrna Góra
09:1010:53
Plus 30
Szrama
44.20
Piła
07:3809:22
Astral 7 28
Sebastian Zowada
40.53
Komprachcice
09:0011:00
Delta 2 L
Ryszard Zdęba
6.97
Srebrna Góra
07:2710:41
Mistral 7 L
Ryszard Jakiel
2.97
Srebrna Góra
12:2013:09
Hook L
Robert Kłos
2.22
Pińczów
09:1409:28
Sport 4 M
Ralf
7.35
Skrzyczne
07:0308:03
Delta 2 XL
Rafał Samsonowicz
10.80
Skrzyczne
06:4107:33
Ion 2 S
Radek Kuchta
1.67
Biała Podlaska
12:0612:12
Rush 2 M
Radek Kuchta
7.23
Biała Podlaska
09:4510:29
Rush 2 M
Radek Kuchta
2.19
Biała Podlaska
08:3008:35
Rush 2 M
Przemysław Potocki
20.35
Borsk
06:4707:32
Rook L
Piter
4.01
Borsk
07:4307:53
Pluto 2 M
Piotr Malaca
6.72
Skrzętla
09:5411:28
Mentor 3 L
Piotr Kowalski
6.11
Srebrna Góra
08:3510:31
Tequila 3 L
Piotr Jasinski
4.09
Srebrna Góra
11:3513:04
Vega 2 L
Paweł Mergist
7.22
Srebrna Góra
09:4013:06
Artik 4 27
Paweł
0.63
Wapiennik (Kopa)
11:5311:56
Cayenne 3 L
Paweł
0.50
Wapiennik (Kopa)
11:1911:28
Cayenne 3 L
Miro
18.76
Wapno
07:2409:18
Mentor 2 S
Mietek Grochmal
15.53
Wapno
07:2110:51
Mentor 2 L
Michał Romanow
4.59
Wapno
08:3609:20
Eden 3 26
Michal Radzicki
8.96
Skrzyczne
07:2608:01
Astral 7 26
Mateusz Styrczula
6.63
Srebrna Góra
09:3211:42
Orca2 42
Mateusz Petrów
3.35
Srebrna Góra
08:0610:03
Hook 3 27
Mateusz Bątorek
12.41
Skrzyczne
07:3608:57
Rise M
Mariusz Wiśniowski
9.78
Skrzyczne
07:2107:54
Enzo 2 S
Mariusz Szczygieł
6.39
Skrzętla
12:2612:57
Golden 2 28
Mariusz Szczygieł
4.11
Skrzętla
09:4710:16
Golden 2 28
Marek Perkowski
15.83
Srebrna Góra
07:5509:19
Elan 28
Marek Perkowski
5.63
Srebrna Góra
10:3211:23
Elan 28
Marek Miłowski
4.88
Srebrna Góra
12:0612:49
Sigma 8 27
Marek Miłowski
19.58
Srebrna Góra
07:5709:41
Sigma 8 27
Marek Furman
3.02
Javorovy
09:3809:48
Ellus 2 M
Marcus Biesioroff
3.73
Srebrna Góra
09:3713:57
Tequila 3 L
Marcin Żuwała
8.40
Skrzyczne
07:0107:33
Factor 2 M
Marcin Wrona
14.07
Beauraing
14:3616:49
Factor 2 S
Marcin Waloszek
8.89
Wapno
08:5810:11
Mentor 2 S
Marcin Kozdras
12.34
Wapno
08:2709:34
U Fly M
Maciej Gąsiorek
10.21
Skrzyczne
07:5708:51
Trango Xc M
Maciej Cieślik
21.00
Srebrna Góra
07:5110:34
Delta 2 L
Maciej Bąk
28.09
Leszno - Strzyżewice
08:3009:29
Chili 3 S
Łukasz Serafin
4.69
Srebrna Góra
12:0013:07
Summit XC3 S
Łukasz Serafin
17.04
Srebrna Góra
07:0609:56
Summit XC3 S