Jakub Bączkowski
7.70
Wapno
07:3809:03
Mistral 3 22
Krzysiek Święcicki
7.66
Skrzyczne
08:4011:21
Falcon 2009 27
Jacek Streich
7.46
Skrzętla
11:0812:40
Mentor 2 M
Ralf
7.35
Skrzyczne
07:0308:03
Delta 2 XL
Radek Kuchta
7.23
Biała Podlaska
09:4510:29
Rush 2 M
Paweł Mergist
7.22
Srebrna Góra
09:4013:06
Artik 4 27
Ryszard Zdęba
6.97
Srebrna Góra
07:2710:41
Mistral 7 L
GRZERO
6.75
Skrzętla
11:0012:53
Cayenne 4 M
Piotr Malaca
6.72
Skrzętla
09:5411:28
Mentor 3 L
Mateusz Styrczula
6.63
Srebrna Góra
09:3211:42
Orca2 42
Mariusz Szczygieł
6.39
Skrzętla
12:2612:57
Golden 2 28
Dariusz Mordarski
6.28
Srebrna Góra
10:2711:08
BGD BASE L
Andrzej Szczepanik
6.26
Skrzyczne
06:2307:50
UP Makalu 3 M
Dorota Borucka
6.22
Skrzętla
11:1813:06
Hook 3 23
Zbigniew Borgosz
6.21
Skrzyczne
09:0310:18
Chili 3 M
Piotr Kowalski
6.11
Srebrna Góra
08:3510:31
Tequila 3 L
Jarosław Osmólski
6.00
Skrzyczne
10:1111:03
Vega 2 S
Marek Perkowski
5.63
Srebrna Góra
10:3211:23
Elan 28
Jakub Socha
5.57
Skrzyczne
09:2111:17
Chili 2 M
Dariusz Mordarski
5.49
Srebrna Góra
08:4909:14
BGD BASE L
Daniel Kasperski
5.34
Leszno - Strzyżewice
11:0711:27
Tequila 4 M
Marek Miłowski
4.88
Srebrna Góra
12:0612:49
Sigma 8 27
Łukasz Serafin
4.69
Srebrna Góra
12:0013:07
Summit XC3 S
Michał Romanow
4.59
Wapno
08:3609:20
Eden 3 26
Daniel Kasperski
4.30
Leszno - Strzyżewice
10:0010:26
Tequila 4 M
Mariusz Szczygieł
4.11
Skrzętla
09:4710:16
Golden 2 28
Piotr Jasinski
4.09
Srebrna Góra
11:3513:04
Vega 2 L
Tomasz Zieliński
4.08
Srebrna Góra
09:1010:53
Plus 30
Piter
4.01
Borsk
07:4307:53
Pluto 2 M
Jacek Streich
4.00
Skrzętla
09:2509:49
Mentor 2 M
Marcus Biesioroff
3.73
Srebrna Góra
09:3713:57
Tequila 3 L
Krzysztof Muzzy Wejdman
3.61
Szczebel
08:4809:06
Ellus 5 XL
Mateusz Petrów
3.35
Srebrna Góra
08:0610:03
Hook 3 27
Dariusz Mordarski
3.34
Srebrna Góra
07:1307:47
BGD BASE L
Marek Furman
3.02
Javorovy
09:3809:48
Ellus 2 M
Ryszard Jakiel
2.97
Srebrna Góra
12:2013:09
Hook L
Jarosław Warzecha
2.68
Javorovy
10:3210:43
Tequila M
Damian Szemainda
2.64
Czeszka
09:5410:26
BGD BASE ML
Krzysiek Ciach
2.63
Borowa
10:2910:44
Ellus 4 L
Robert Kłos
2.22
Pińczów
09:1409:28
Sport 4 M
Radek Kuchta
2.19
Biała Podlaska
08:3008:35
Rush 2 M
Radek Kuchta
1.67
Biała Podlaska
12:0612:12
Rush 2 M
Paweł
0.63
Wapiennik (Kopa)
11:5311:56
Cayenne 3 L
Paweł
0.50
Wapiennik (Kopa)
11:1911:28
Cayenne 3 L