Grzegorz Szafrański
161.70
Borsk
06:3011:25
Coden 25.5
Karol Prokorym
141.60
Borsk
06:3711:10
Artik 3 25
Lukasz Sieminski
126.31
Konopki
08:1912:43
Mentor 4 M
Jakub Kwiatkowski
117.07
Borsk
06:5410:43
Cayenne 4 XL
Przemysław Potocki
110.08
Borsk
06:5011:08
Rook L
Święty
91.35
Borsk
06:4009:42
Nexus S
Tomasz Belke-Uziałko
82.29
Borsk
07:1410:15
Rook S
Rafał Reinert
78.51
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
07:5210:50
Cayenne 4 M
pansabina
78.12
Borsk
07:3710:16
Sigma 9 25
PrzemekKamon
65.59
Borsk
09:3011:40
Bigolden 3 42
Andrzej Chorab
52.08
Borsk
08:1010:01
Cayenne 4 XL
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
46.22
Borsk
07:3909:09
Mentor S
Dawid Duniec
34.04
Borsk
06:2107:49
Rush 2 L
Bogdan Jasiński
31.49
Piła
08:1009:49
Omega 8 27
Monika Makowska
27.45
Borsk
07:5609:30
Delta 2 XS
PrzemekKamon
20.48
Borsk
07:4608:22
Bigolden 3 42
Marcin Białobłocki
18.25
Srebrna Góra
11:1014:32
Sigma 8 27
Krzysztof Cieślinski
16.54
Borsk
07:2508:07
Golden 4 28
KRZYSZTOF MAKOWSKI
14.78
Srebrna Góra
08:4411:57
Delta 2 ML
Sławek Sobolewski
11.91
Borsk
09:2510:02
Chili 3 S
Piter
11.56
Borsk
09:0909:43
Pluto 2 M
Krzysztof Cieślinski
11.42
Borsk
09:5410:21
Golden 4 28
Piotr Wiśniewski
10.31
Borsk
09:4810:11
Epsilon 6 28
Marcin Pawłowski
10.01
Żelisławiec
07:4409:22
Rook M
Marek Miłowski
9.24
Srebrna Góra
07:4810:43
Sigma 8 27
Marcin Białobłocki
8.84
Srebrna Góra
07:2810:18
Sigma 8 27
Marek Miłowski
8.00
Srebrna Góra
11:2413:26
Sigma 8 27
Łukasz Serafin
7.77
Srebrna Góra
06:5310:38
Summit XC3 S
Joanna Reinert
7.64
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
07:4108:05
Buzz z4 XS
Gabriel Borys
7.57
Żelisławiec
10:1510:53
Buzz Z3 L
Małgośka Sulkowska
5.76
Srebrna Góra
09:2710:09
Hook 3 23
Marek Perkowski
5.60
Srebrna Góra
13:0314:33
Elan 28
Mateusz Szewc
4.55
Srebrna Góra
07:3410:44
Peak 25
Paweł Mergist
4.38
Srebrna Góra
12:2313:37
Artik 4 27
Tomek Zmarzły
4.30
Bassano
12:1612:50
Golden 4 28
Anna Anka
4.28
Bassano
12:5213:57
Tequila 4 S
Darecki-Starry
4.11
Srebrna Góra
08:0210:25
Synergy 5 L
Kasia Wołek
4.02
Bassano
12:5113:53
Kantega XC 2 S
Efendi Zielonepłuco
3.94
Srebrna Góra
08:2709:53
Synergy 4 L
Adam Miszczak
3.92
Montmin Coche-Cabane
08:4108:51
Rook S
Baśka
3.87
Bassano
12:4513:40
Nevada 22
Urszula Rzepecka
3.81
Bassano
12:5613:43
Mistral 7 XS
Mateusz Petrów
3.72
Srebrna Góra
08:3910:09
Hook 3 27
Dominika Kasieczko
3.67
Bassano
13:0113:48
Delta 2 MS
Krzysztof Syrek
3.64
Montmin Coche-Cabane
09:3109:41
Chili 3 M
Krzysztof Syrek
3.56
Montmin Coche-Cabane
11:2711:35
Chili 3 M
Michał Częścik
3.52
Srebrna Góra
12:4413:45
Alpha 5 31
Piotr Świderski
3.32
Bassano
12:4013:08
Eden 3 26
Anna Piskozub
3.31
Bassano
12:4813:59
Hook 3 21
Damian Barański
2.58
Borowa
11:5212:07
Nemo 2 M