Zofia Radzicka
7.92
Javorovy
09:2911:11
Chili 2 Xs
Wojciech Kocot
25.83
Szczebel
07:4408:51
Optic 26
Witosław Girjat
29.53
Michałków
06:4608:34
Delta 2 L
Witold Ossera
10.07
Skrzyczne
08:0810:18
Rook 2 MS
Witold Kawa
5.54
Skrzyczne
12:3013:15
Discovery 5 M
Wacław Warda
52.41
Cergowa
07:1411:26
Cayenne 4 M
Tomek Miś
15.86
Skrzyczne
08:5609:38
Peak 3 25
Tomasz Pyś
6.58
Szczebel
09:1911:31
Eden 3 26
Tomasz Muszyński
2.13
Srebrna Góra
12:4313:07
Golden 2 30
Tomasz Muszyński
2.29
Srebrna Góra
09:5810:29
Golden 2 30
Tomasz Muszyński
1.81
Srebrna Góra
11:5412:23
Golden 2 30
Szymon Struś
10.91
Szczebel
07:5208:38
Rush 3 M
Szych Tomasz
40.31
Espesetra (Riksanlegget)
08:5811:58
Delta 2 XL
Święty
31.37
Borsk
07:5708:56
Nexus S
Seba
13.11
Javorovy
13:5015:28
Carrera L
Seba
8.01
Javorovy
10:4011:18
Passion M
Rysiek Gomółka
10.19
Szczebel
08:1211:13
Rush 3 M
Robert Kluczyński
3.02
Chłapowo
14:4414:58
Dudek Universal 28
Rafal Obora
110.20
Waterford
07:3215:45
Alpina M
Radek Kuchta
4.47
Biała Podlaska
07:5608:17
Rush 2 M
Radek Kuchta
6.80
Biała Podlaska
08:3608:59
Rush 2 M
Radek Kuchta
16.54
Biała Podlaska
10:0510:56
Rush 2 M
Przemysław Potocki
140.94
Borsk
06:4112:18
Rook L
Przemek Kowal
1.35
Skrzętla
08:4308:52
Tequila 4 M
Przemek Kowal
1.13
Skrzętla
09:4209:51
Tequila 4 M
Piotr Świderski
1.47
Skrzętla
10:0910:16
Eden 3 26
Piotr Świderski
1.47
Skrzętla
11:4111:56
Eden 3 26
Piotr Nowakowski
21.73
Skrzyczne
09:0110:42
U sport M
Piotr Mazurek
3.02
Fajsławice
08:2508:34
Mentor 2 M
Piotr Malaca
2.66
Leszno - Strzyżewice
10:3310:40
Mentor 3 L
Piotr Malaca
3.06
Leszno - Strzyżewice
09:5210:02
Mentor 3 L
Piotr Malaca
21.85
Leszno - Strzyżewice
11:4912:53
Mentor 3 L
Piotr Klimek
13.55
Szczebel
06:5908:06
Marvel 27
Piotr Jasinski
3.14
Dzikowiec
07:4008:26
Vega 2 L
Piotr Jasinski
4.25
Dzikowiec
10:1010:44
Vega 2 L
Piotr Góźdź
63.12
Michałków
09:3813:31
Colt 31
Piotr Goliasz
16.09
Skrzyczne
09:0410:38
Mentor 2 L
Pawlos
24.59
Dzikowiec
10:5712:15
Rush 4 MS
Paweł Sułtan Warzybok
40.34
Kamień
10:0511:58
Colt 31
Paweł Ruszkiewicz
1.60
Srebrna Góra
12:1012:33
Tequila 4 XS
Paweł Czepiel
38.79
Szczebel
08:0710:59
Delta 2 ML
pansabina
147.90
Borsk
07:3312:36
Sigma 9 25
Monika Makowska
70.42
Borsk
08:0810:38
Delta 2 XS
Michał Tomaszewski
6.63
Leszno - Strzyżewice
11:4012:17
Tequila 4 L
Michał Skalniak
11.54
Szczebel
08:0510:01
Mistral 6 26
Michal Radzicki
15.32
Javorovy
09:2411:58
Tala ML
Michał Janowski
27.00
Neustadt-Glewe
08:4410:53
Iota 26
Michał Częścik
2.22
Srebrna Góra
11:0611:17
Alpha 5 31
Michał Częścik
1.77
Srebrna Góra
12:4713:16
Alpha 5 31
Mariusz Szczygieł
2.47
Skrzętla
11:4412:29
Golden 2 28
Mariusz Strzelczyk
48.16
Michałków
10:3912:38
Delta 2 ML
Marek Oniszko
41.07
Espesetra (Riksanlegget)
09:0311:13
Delta 2 L
Marek Miłowski
28.91
Srebrna Góra
09:1512:20
Sigma 8 27
Marek Furman
7.27
Skrzyczne
08:1209:23
Ellus 2 M
Marcin Żuwała
7.31
Żar
11:2412:10
Factor 2 M
Marcin Wrona
24.77
Skrzyczne
08:2209:51
Factor 2 S
Marcin Robaszkiewicz
2.22
Szukalowy Garb
09:4810:03
VOLT SM
Marcin Pawlica
55.40
Pyskowice
14:1915:56
Dudek Universal 31
Marcin Jędras
2.32
Srebrna Góra
09:3909:46
Epsilon 7 30
Marcin Jędras
2.33
Srebrna Góra
11:5211:58
Epsilon 7 30
Marcin Duszyński
67.64
Michałków
07:1509:51
Artik 3 25
Marcin Bortlik
89.27
Rybnik
09:1213:09
Alpina L
Marcin Bortkiewicz
39.98
Komprachcice
07:5909:59
Mentor 3 L
Marcin Białobłocki
19.06
Srebrna Góra
09:3511:09
Queen M
Magdalena Pawlak
28.66
Kamień
10:5512:48
Ikuma 21
Maciej Wojtyczka
8.17
Skrzyczne
09:4110:29
Twin 4 -
Maciej Strzelecki
2.25
Michałków
10:5411:03
Dudek Nemo XX 31
Maciej Strzelecki
2.53
Michałków
12:2612:40
Dudek Nemo XX 31
Maciej Strzelecki
2.14
Michałków
09:4109:52
Dudek Nemo XX 31
Kuba Sto
174.21
Michałków
06:5713:15
Delta 2 ML
Kuba Miękuszewski
14.52
Skrzyczne
08:2510:13
Scorpion 4 27
Kuba Jasek
11.82
Skrzyczne
09:0810:03
Scorpion 4 27
Krzysztof Siwek
2.16
Skrzętla
09:4809:56
U Cross M
Krzysztof Siwek
1.78
Skrzętla
10:5911:04
U Cross M
Krzysztof Mazur
12.78
Szczebel
07:3208:06
Lotus M
Krzysztof Martyna
19.36
Michałków
11:5013:09
Lotus L
KRZYSZTOF MAKOWSKI
138.43
Borsk
06:5312:09
Delta 2 ML
Krzysztof Gaik
21.04
Dzikowiec
10:5612:04
Chili 3 M
Krzysztof Cieślinski
5.82
Borsk
06:2407:06
Golden 4 28
Krzysiek Róg
20.60
Cergowa
07:3409:36
Sigma 8 27
Konrad Stefański
15.48
Szczebel
08:1609:12
SKYMAN HEARTBEAT 25
Kasia Wołek
1.82
Skrzętla
09:4909:56
Kantega XC 2 S
Kasia Wołek
4.09
Skrzętla
11:3712:08
Kantega XC 2 S
Joanna Jasek
6.91
Skrzyczne
09:0709:34
Rush 3 S
Jeż Leszek
19.66
Michałków
09:0011:39
Optic 26
Jarosław Warzecha
7.25
Javorovy
10:2311:16
Tequila M
Jarosław Warzecha
7.49
Javorovy
13:4714:53
Tequila M
Jarosław Pawelczuk
7.76
Szczebel
08:1209:30
Chili S
Janusz Milej
2.26
Skrzętla
11:1111:20
Mustang 2 M
Janusz Milej
2.07
Skrzętla
09:5109:57
Mustang 2 M
Jakub Socha
2.63
Dzikowiec
10:2510:45
Chili 2 M
Jakub Socha
3.76
Dzikowiec
12:2413:21
Chili 2 M
Jakub Socha
2.60
Dzikowiec
08:1708:27
Chili 2 M
Jakub Bączkowski
17.26
Cergowa
08:0809:14
Summit Xc 2 S
Jacek Wojtaś
4.18
Skrzyczne
07:5708:05
Vega 2 S
Jacek Streich
1.80
Skrzętla
10:1310:18
Mentor 2 M
hydraulik
1.00
Skrzętla
12:0212:09
Arcus 6 24
hydraulik
0.94
Skrzętla
10:0410:08
Arcus 6 24
Grzegorz Wierzba
10.35
Szczebel
08:2911:20
Sigma 8 25
Grzegorz Szafrański
128.26
Borsk
06:4510:27
Coden 25.5