Krzysztof Schmidt
3.65
Javorovy
09:5310:06
Kangaroo 3 -
Jan Struś
12.52
Śnieżnica
07:5809:36
Kali 27
Rafal Cypcar
13.69
hatterrall hill
09:3810:38
Iota 28
Artur Leskiewicz
2.68
hatterrall hill
13:0613:18
Iota 26
Michał Janowski
25.25
Neustadt-Glewe
08:4211:25
Iota 26
Artur Leskiewicz
13.78
hatterrall hill
09:1310:06
Iota 26
Krzysiek Telus
24.58
Parlick
11:5713:10
Iota 26
Rafał Samsonowicz
26.08
białostocki
08:5909:51
Ion 2 S
Ryszard Jakiel
13.05
Srebrna Góra
07:3409:04
Hook L
Konrad Kowalewski
1.89
wrocławski
16:1516:19
Hook 3 27
Konrad Kowalewski
1.37
wrocławski
13:5213:56
Hook 3 27
Konrad Kowalewski
1.44
wrocławski
14:0914:15
Hook 3 27
Krzysztof Cieślinski
8.35
Jastrzębia Góra
04:3605:41
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
3.44
Chłapowo
02:0502:31
Golden 4 28
Wojciech Gierak
6.52
Dzikowiec
08:0709:26
Golden 2 28
Marcin Żuwała
13.42
Żar
08:1108:52
Factor 2 M
Jan Rentowski
15.98
Śnieżnica
07:5609:34
Elan 30
Tomasz Pyś
4.39
Śnieżnica
08:5109:09
Eden 3 26
Andrzej Brzozowski
3.14
Javorovy
08:5009:11
Dudek Universal 28
Robert Kluczyński
13.84
Chłapowo
01:0902:22
Dudek Universal 28
Robert Kluczyński
15.27
Jastrzębia Góra
04:3407:33
Dudek Universal 28
Robert Kluczyński
3.39
Chłapowo
08:4409:23
Dudek Universal 28
Ralf
4.16
Javorovy
07:5308:16
Delta 2 XL
Szych Tomasz
69.80
Espesetra (Riksanlegget)
09:0313:10
Delta 2 XL
Jakub Rybka
14.49
Chłapowo
09:4210:45
Delta 2 ML
Darecki-Starry
13.02
Srebrna Góra
07:3209:02
Delta 2 ML
Marek Oniszko
79.82
Espesetra (Riksanlegget)
09:0515:11
Delta 2 L
Marcin Gorayski
17.35
Dzikowiec
07:1708:21
Coden 25.5
Gonzo
9.90
Śnieżnica
08:0809:02
Chili 3 M
Krzysztof Gaik
22.55
Dzikowiec
08:1610:38
Chili 3 M
Robert Ziętal
1.58
Lords Seat
11:4911:58
Chili 2 M
Robert Ziętal
2.59
Lords Seat
12:0512:23
Chili 2 M
Jakub Socha
5.63
Dzikowiec
07:0107:55
Chili 2 M
Dawid Król
21.15
Dzikowiec
07:1709:23
Cayenne 5 M
bartosz bomba
16.61
Chłapowo
09:1409:56
Cayenne 4 S
Artur Sznicer
4.69
Killin
10:4411:22
Cayenne 4 L
Mariusz Ignaciuk
0.72
Krajno-Zagórze
10:1210:18
Buzz Z S
Joanna Reinert
5.33
Kobala
08:0808:25
Buzz z4 XS
Joanna Reinert
5.55
Kobala
10:2210:42
Buzz z4 XS
Dariusz Mordarski
7.68
Mała Kopa
09:0409:42
BGD BASE L
hydraulik
6.95
Śnieżnica
08:1609:04
Arcus 6 24
Marek Ogrodowy(czeci)
1.63
Żar
16:0916:13
Ajos 2 M
Tomek Krupski
13.81
Dzikowiec
06:5908:26
Addict 2 L
Adam Panek
5.67
Śnieżnica
08:4609:22
Addict 2 L