Anna Zezula
96.27
Fajsławice
08:0211:07
Mentor 2 Xs
Marek Oniszko
79.82
Espesetra (Riksanlegget)
09:0515:11
Delta 2 L
Igor Popik
75.16
białostocki
08:4111:19
Summit XC3 M
Szych Tomasz
69.80
Espesetra (Riksanlegget)
09:0313:10
Delta 2 XL
Tomasz Mariański
57.12
białostocki
08:2210:51
Optic 26
Paweł Biedka
54.52
białostocki
07:3610:06
Optic 28
Krzysztof Pedrycz
38.66
Krajno-Zagórze
11:4912:56
Trango Xc M
Paweł Chrząszcz
30.92
Le Cougulet
08:0109:24
King S
Robert Grubba
30.12
Jastrzębia Góra
04:4608:23
Kantega Xc M
Piotr Klimek
27.30
Koninki (Tobołów)
08:0608:56
Marvel 27
Rafał Samsonowicz
26.08
białostocki
08:5909:51
Ion 2 S
bartosz bomba
25.88
Jastrzębia Góra
07:4608:52
Michał Janowski
25.25
Neustadt-Glewe
08:4211:25
Iota 26
Krzysiek Telus
24.58
Parlick
11:5713:10
Iota 26
Krzysztof Gaik
22.55
Dzikowiec
08:1610:38
Chili 3 M
Dawid Król
21.15
Dzikowiec
07:1709:23
Cayenne 5 M
Andrzej Trebenda
20.96
Żar
07:2809:13
Obsession M
Grzegorz Sprawka
20.84
Fajsławice
06:3107:44
Mentor 2 M
Pawlos
18.32
Dzikowiec
08:1210:13
Rush 4 MS
Marcin Gorayski
17.35
Dzikowiec
07:1708:21
Coden 25.5
Robert Grubba
16.67
Chłapowo
01:0703:00
Kantega Xc M
bartosz bomba
16.61
Chłapowo
09:1409:56
Cayenne 4 S
Jan Rentowski
15.98
Śnieżnica
07:5609:34
Elan 30
Martin Bibko
15.82
Dzikowiec
06:4608:27
Vega 4 S
Marcin Białobłocki
15.79
Srebrna Góra
07:1709:05
Queen M
Robert Kluczyński
15.27
Jastrzębia Góra
04:3407:33
Dudek Universal 28
Joanna Jasek
15.00
Skrzyczne
07:3409:12
Rush 3 S
Krzysztof Martyna
14.92
Dzikowiec
08:2209:28
Lotus L
Jakub Rybka
14.49
Chłapowo
09:4210:45
Delta 2 ML
Robert Kluczyński
13.84
Chłapowo
01:0902:22
Dudek Universal 28
Tomek Krupski
13.81
Dzikowiec
06:5908:26
Addict 2 L
Artur Leskiewicz
13.78
hatterrall hill
09:1310:06
Iota 26
Anna Zezula
13.72
Fajsławice
06:4507:14
Mentor 2 Xs
Rafal Cypcar
13.69
hatterrall hill
09:3810:38
Iota 28
Marcin Żuwała
13.42
Żar
08:1108:52
Factor 2 M
Ryszard Jakiel
13.05
Srebrna Góra
07:3409:04
Hook L
Darecki-Starry
13.02
Srebrna Góra
07:3209:02
Delta 2 ML
Jan Struś
12.52
Śnieżnica
07:5809:36
Kali 27
Marcin Pawłowski
12.34
Żelisławiec
09:0611:46
Rook M
Urszula Rzepecka
12.33
białostocki
07:5108:36
Mistral 7 XS
Marek Miłowski
11.55
Srebrna Góra
07:3308:33
Sigma 8 27
Gonzo
9.90
Śnieżnica
08:0809:02
Chili 3 M
Efendi Zielonepłuco
9.68
Srebrna Góra
07:4608:51
Synergy 4 L
Mirek Olkowicz
9.41
Dzikowiec
07:0409:22
Zephyr M
Seba
9.30
Skrzyczne
06:4407:37
Passion M
Szymon Struś
8.83
Śnieżnica
07:4508:32
Rush 3 M
Lucjan Piekutowski
8.56
Chłapowo
08:2308:55
Rookie M
Krzysztof Cieślinski
8.35
Jastrzębia Góra
04:3605:41
Golden 4 28
Baśka
7.78
Śnieżnica
08:2808:50
Nevada 22
Dariusz Mordarski
7.68
Mała Kopa
09:0409:42
BGD BASE L