Stanisław Sagan
118.28
Fajsławice
09:3114:04
Mentor 2 M
Murzyn Roman
22.70
Śnieżnica
07:1108:37
Mentor 2 M
Maciej Perz
111.91
Skrzętla
07:1012:21
Mantra 6 MS
Tomek Mysliwiec
223.03
Cergowa
06:1912:38
Mantra 6 ML
Zbigniew Kawa
220.06
Cergowa
06:2812:30
Mantra 4 L
Kacper Kowalski
30.72
Borsk
07:4809:44
Mantra 4 L
Grzegorz Wawrzkiewicz
61.09
Cergowa
08:4410:50
Mantra 3 L
Krzysztof Mazur
65.51
Szczebel
08:1311:05
Lotus M
Krzysztof Martyna
30.15
Mała Kopa
11:3714:01
Lotus L
Roman Romanowski
52.02
Szukalowy Garb
11:5814:22
Kibo M
Grzegorz Studziński
35.14
Skrzyczne
06:4609:21
Iota 26
Grzegorz Międlar "GrzechoTnik"
6.51
Fajsławice
07:0407:21
Ikuma 27
Grzegorz Międlar "GrzechoTnik"
54.42
Fajsławice
09:1711:50
Ikuma 27
Dariusz Chrobak
206.49
Skrzętla
05:5212:56
Icepeak 7 Pro 24
Marcin Kalamat
62.30
Szczebel
07:4410:42
Icepeak 7 Pro 23
Bogusław Zdrowak
58.32
Skrzyczne
06:5309:37
Icepeak 6 24
Wojciech Mytych
5.35
Borowa
09:5810:56
Hook L
Tomek Zmarzły
11.04
Skrzyczne
08:2609:48
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
7.33
Borsk
12:4913:54
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
7.43
Borsk
11:3912:07
Golden 4 28
Andrzej Koziej
18.79
Javorovy
08:5612:04
Golden 3 30
Krzysiek Święcicki
10.03
Skrzyczne
07:1709:25
Falcon 2009 27
Piotr Zemła
2.91
Borowa
10:4311:24
Epsilon 6 28
Mariusz Wiśniowski
80.04
Gemona - Mt.Cuarnan
07:4011:46
Enzo 2 S
Marek Furman
10.27
Skrzyczne
08:5110:14
Ellus 2 M
Grzegorz Szymiczek
7.34
Skrzyczne
08:0708:35
Elan 26
Grzegorz Świdziński
11.35
Skrzyczne
12:3813:42
Elan 24
Grzegorz Świdziński
37.33
Skrzyczne
06:4908:40
Elan 24
Dawid Krajewski
6.59
Biskupice
15:1315:47
Eden 5 26
Dawid Krajewski
6.74
gnieźnieński
14:4014:54
Eden 5 26
Jerzy Gajda
75.70
Wapno
08:4411:14
Delta M
kemoT
235.19
Cergowa
06:2313:24
Delta 2 MS
Mariusz Strzelczyk
48.01
Michałków
10:0613:25
Delta 2 ML
Marcin Kempny
66.38
Skrzyczne
07:0411:03
Delta 2 ML
Andrzej Piwowar
56.63
Skrzętla
07:0909:49
Delta 2 ML
Maciej Gonciarz
61.52
Skrzętla
07:1010:03
Delta 2 ML
Zbyszek Deka
41.60
Mała Kopa
07:5211:43
Delta 2 ML
Paweł Czepiel
47.67
Szczebel
08:2411:11
Delta 2 ML
Jakub Rybka
14.65
Borsk
09:1212:19
Delta 2 ML
KRZYSZTOF MAKOWSKI
14.68
Dzikowiec
12:1813:19
Delta 2 ML
Witosław Girjat
67.82
Skrzyczne
07:5911:36
Delta 2 L
Marcin Gorayski
64.29
Szrenica
06:1910:56
Coden 25.5
Jakub Socha
2.55
Borowa
11:4312:12
Chili 2 M
Krzysztof Caputa
29.30
Skrzyczne
08:1410:12
Cayenne 5 S
Andrzej Chorab
25.70
Borsk
10:2712:37
Cayenne 4 XL
Łukasz Czyżewski
52.97
Skrzyczne
07:1109:59
Cayenne 4 XL
Daniel Kędzierski
106.15
Skrzyczne
07:1412:42
Cayenne 4 S
Zbyszek Jagodziński
38.84
Mała Kopa
10:1013:10
Cayenne 4 M
Joanna Reinert
7.79
Kobala
08:0108:47
Buzz z4 XS
Łukasz Janda
5.21
Skrzyczne
09:1109:42
Bright 5 30