Marek Miłowski
14.89
Grzmiąca
08:2409:37
Sigma 8 27
Marek Kawa
12.07
Skrzyczne
09:4911:48
Mystic 3 M
Marek Jania
5.96
Szczebel
09:3410:12
Pluto 2 M
Marek Furman
5.95
Javorovy
11:4912:36
Ellus 2 M
Marek Furman
5.31
Javorovy
09:3510:00
Ellus 2 M
Marek Borkowski
46.20
Łęki Kościelne
08:0010:15
Delta 2 L
Marcin Wirski
49.76
Pińczów
07:2510:13
Synergy 5 L
Marcin Siekierski
2.28
Leszno - Strzyżewice
11:3511:43
Cayenne 4 L
Marcin Robaszkiewicz
1.11
Weremień
13:5013:54
VOLT SM
Marcin Jędrzejek
4.48
Wapno
11:1511:36
Summit Xc Sm
Marcin Jędras
1.87
Borowa
06:5306:57
Epsilon 7 30
Marcin Jędras
1.85
Borowa
12:3212:39
Epsilon 7 30
Marcin Jędras
1.53
Borowa
11:2111:26
Epsilon 7 30
Marcin Jędras
1.78
Borowa
07:2907:34
Epsilon 7 30
Marcin Białobłocki
22.35
Grzmiąca
08:1209:44
Queen M
Magdalena Pawlak
44.52
Kamień
11:3014:21
Ikuma 21
Maciej Ziętara
91.16
Fajsławice
06:2311:45
Iota 26
Maciej Rotowski
9.24
Łęki Kościelne
13:1513:42
Discovery 4 23
Łukasz Kołodziejczak
65.36
Łęki Kościelne
09:5513:39
Golden 3 24
Kuba Sto
81.39
Borsk
05:0110:03
Delta 2 ML
Krzysztof Żelisko
75.84
Fajsławice
05:3109:33
Mantra 6 ML
Krzysztof Szmuc
5.40
Wapno
10:1711:08
Mentor 2 M
Krzysztof Siemczyk
23.04
Wapno
11:1313:12
Mystic 3 M
Krzysztof Konior
10.57
Skrzyczne
08:5110:02
Rush 3 M
Krzysztof Cieślinski
6.95
Borsk
07:1307:53
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
3.70
Borsk
08:5108:59
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
0.04
Borsk
08:1808:19
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
4.54
Borsk
08:2008:31
Golden 4 28
Krzysiek Tokarz
8.75
Skrzętla
09:2309:55
Mentor 2 S
Krystian Wajs
49.66
Wapno
09:3912:04
Enzo S
Konrad Stefański
12.85
Szczebel
08:2109:20
SKYMAN HEARTBEAT 25
Konrad Konaszewski
20.25
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
10:1412:00
Kamil Dziarek
22.37
Wołczkowo
08:2109:47
Aspen 2 26
Joanna Kocot
2.04
Pińczów
08:3208:38
Optic 22
Joanna Kocot
51.34
Pińczów
09:3913:15
Optic 22
Joanna Jasek
9.85
Skrzyczne
07:5408:47
Rush 3 S
Jeż Leszek
70.87
Michałków
07:2010:31
Optic 26
Jerzy Gajda
17.41
Wapno
09:0210:31
Delta M
Jasiek Wróbel
5.21
Skrzyczne
08:4309:06
Mentor 2 S
Jasiek Wróbel
9.03
Skrzyczne
10:5212:13
Mentor 2 S
Jarosław Warzecha
4.53
Javorovy
11:4212:13
Tequila M
Jarosław Warzecha
3.45
Javorovy
10:0410:22
Tequila M
Jan Matoga
23.46
Szczebel
08:4610:43
Delta 2 L
Jakub Bączkowski
25.63
Wapno
09:0211:34
Summit Xc 2 S
Jacek Wojtaś
8.90
Skrzyczne
08:0909:06
Vega 2 S
Jacek Ryłko
2.82
Łęki Kościelne
14:5815:11
Optic 28
JACEK PAŁKA
51.03
Skrzętla
08:5311:16
Rush 4 ML
Jacek Miłowski
14.77
Grzmiąca
08:1909:29
Omega 8 27
Jacek Hajduk
10.66
Szczebel
09:0610:10
Mentor 2 M
Igor Popik
101.64
Łęki Kościelne
07:5112:41
Summit XC3 M