Mateusz Brzeszcz
63.04
Skrzętla
07:3410:37
Nevada 2012 26
Darek Miękuszewski
19.44
Skrzyczne
08:3510:18
Mystic 3 ML
Krzysztof Siemczyk
23.04
Wapno
11:1313:12
Mystic 3 M
Marek Kawa
12.07
Skrzyczne
09:4911:48
Mystic 3 M
Arkadiusz Ślusarczyk
14.34
Borsk
06:5807:49
Mentor 4 S
Przemysław Czerwiński
28.53
Szczebel
08:0110:14
Mentor 4 L
Grzegorz Sprawka
37.48
Fajsławice
09:5212:50
Mentor 3 M
Michał Walkiewicz
55.75
Michałków
08:1611:19
Mentor 3 M
Jasiek Wróbel
9.03
Skrzyczne
10:5212:13
Mentor 2 S
Krzysiek Tokarz
8.75
Skrzętla
09:2309:55
Mentor 2 S
Jasiek Wróbel
5.21
Skrzyczne
08:4309:06
Mentor 2 S
Stanisław Sagan
10.18
Fajsławice
09:5710:58
Mentor 2 M
Piotr Mazurek
3.14
Fajsławice
08:1708:30
Mentor 2 M
Paweł Myszak
28.63
Łęki Kościelne
10:1411:43
Mentor 2 M
Jacek Hajduk
10.66
Szczebel
09:0610:10
Mentor 2 M
Krzysztof Szmuc
5.40
Wapno
10:1711:08
Mentor 2 M
Krzysztof Żelisko
75.84
Fajsławice
05:3109:33
Mantra 6 ML
Grzegorz Wawrzkiewicz
7.35
Wapno
09:4410:32
Mantra 3 L
Grzegorz Wawrzkiewicz
20.74
Wapno
11:1312:05
Mantra 3 L
Robert Grubba
27.92
Mechelniki
10:1613:15
Kantega Xc M
Maciej Ziętara
91.16
Fajsławice
06:2311:45
Iota 26
Rafał Samsonowicz
26.37
białostocki
09:5011:11
Ion 2 S
Grzegorz Międlar "GrzechoTnik"
16.35
Fajsławice
08:0909:29
Ikuma 27
Magdalena Pawlak
44.52
Kamień
11:3014:21
Ikuma 21
Anna Piskozub
22.86
Komprachcice
09:2910:47
Hook 3 21
Krzysztof Cieślinski
4.54
Borsk
08:2008:31
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
6.95
Borsk
07:1307:53
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
3.70
Borsk
08:5108:59
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
0.04
Borsk
08:1808:19
Golden 4 28
Łukasz Kołodziejczak
65.36
Łęki Kościelne
09:5513:39
Golden 3 24
Marcin Jędras
1.87
Borowa
06:5306:57
Epsilon 7 30
Marcin Jędras
1.78
Borowa
07:2907:34
Epsilon 7 30
Marcin Jędras
1.85
Borowa
12:3212:39
Epsilon 7 30
Marcin Jędras
1.53
Borowa
11:2111:26
Epsilon 7 30
Paweł Kośmider
9.28
Szczebel
10:1711:05
Epsilon 6 26
Krystian Wajs
49.66
Wapno
09:3912:04
Enzo S
Mariusz Wiśniowski
54.26
Szczebel
07:5711:03
Enzo 2 S
Sowul Bogusław
4.51
białostocki
08:4309:00
Ellus 4 L
Tomasz Klima
7.65
Szczebel
09:2910:02
Ellus 4 L
Marek Furman
5.95
Javorovy
11:4912:36
Ellus 2 M
Marek Furman
5.31
Javorovy
09:3510:00
Ellus 2 M
Grzegorz Świdziński
11.58
Skrzyczne
09:0310:06
Elan 24
Dawid Krajewski
6.55
Szczebel
08:1408:51
Eden 5 26
Dawid Krajewski
5.79
Szczebel
10:2611:04
Eden 5 26
Tomasz Pyś
7.66
Szczebel
09:1010:57
Eden 3 26
Witold Kawa
8.44
Skrzyczne
09:5911:17
Discovery 5 M
Maciej Rotowski
9.24
Łęki Kościelne
13:1513:42
Discovery 4 23
Jerzy Gajda
17.41
Wapno
09:0210:31
Delta M
Monika Makowska
24.92
Borsk
10:2212:38
Delta 2 XS
Monika Makowska
16.00
Borsk
06:2107:36
Delta 2 XS