Witold Gilarski
101.69
Laszki
06:2811:05
Colt 28.5
Igor Popik
101.64
Łęki Kościelne
07:5112:41
Summit XC3 M
Maciej Ziętara
91.16
Fajsławice
06:2311:45
Iota 26
Kuba Sto
81.39
Borsk
05:0110:03
Delta 2 ML
Krzysztof Żelisko
75.84
Fajsławice
05:3109:33
Mantra 6 ML
Jeż Leszek
70.87
Michałków
07:2010:31
Optic 26
Łukasz Kołodziejczak
65.36
Łęki Kościelne
09:5513:39
Golden 3 24
Andrzej Chorab
64.16
Borsk
06:5409:47
Cayenne 4 XL
Mateusz Brzeszcz
63.04
Skrzętla
07:3410:37
Nevada 2012 26
Dominik Kapica
61.03
Pińczów
09:5013:07
Rook 2 ML
Michał Walkiewicz
55.75
Michałków
08:1611:19
Mentor 3 M
Mariusz Wiśniowski
54.26
Szczebel
07:5711:03
Enzo 2 S
Joanna Kocot
51.34
Pińczów
09:3913:15
Optic 22
JACEK PAŁKA
51.03
Skrzętla
08:5311:16
Rush 4 ML
Paweł Biedka
50.01
białostocki
10:0011:55
Optic 28
Marcin Wirski
49.76
Pińczów
07:2510:13
Synergy 5 L
Krystian Wajs
49.66
Wapno
09:3912:04
Enzo S
Marek Borkowski
46.20
Łęki Kościelne
08:0010:15
Delta 2 L
Mariusz Strzelczyk
44.77
Michałków
09:4412:04
Delta 2 ML
Magdalena Pawlak
44.52
Kamień
11:3014:21
Ikuma 21
Wojciech Sołtysik
42.89
Pińczów
09:2012:03
Synergy 5 S
Grzegorz Sprawka
37.48
Fajsławice
09:5212:50
Mentor 3 M
Tomasz Mariański
35.56
białostocki
11:1712:46
Optic 26
Maro
35.00
Szczebel
08:3510:39
Boomerang 10 M
GRZERO
33.11
Skrzętla
09:1611:19
Cayenne 4 M
Piter
31.89
Przeróbka
06:3507:35
Thrust Hp M
Robert Ignasiak
29.75
Skrzyczne
10:3812:27
Delta 2 L
Paweł Myszak
28.63
Łęki Kościelne
10:1411:43
Mentor 2 M
Przemysław Czerwiński
28.53
Szczebel
08:0110:14
Mentor 4 L
Robert Grubba
27.92
Mechelniki
10:1613:15
Kantega Xc M
Przemysław Potocki
27.39
Borsk
05:3607:39
Rook L
Michał Wimmer
26.84
Szczebel
09:0510:46
Boomerang X M
Rafał Samsonowicz
26.37
białostocki
09:5011:11
Ion 2 S
Witosław Girjat
25.82
Borsk
06:0608:05
Delta 2 L
Jakub Bączkowski
25.63
Wapno
09:0211:34
Summit Xc 2 S
Monika Makowska
24.92
Borsk
10:2212:38
Delta 2 XS
Radek Kuchta
24.48
łukowski
08:0609:04
Rush 2 M
Jan Matoga
23.46
Szczebel
08:4610:43
Delta 2 L
Krzysztof Siemczyk
23.04
Wapno
11:1313:12
Mystic 3 M
Anna Piskozub
22.86
Komprachcice
09:2910:47
Hook 3 21
Kamil Dziarek
22.37
Wołczkowo
08:2109:47
Aspen 2 26
Marcin Białobłocki
22.35
Grzmiąca
08:1209:44
Queen M
Piotr Besser
22.21
Konopki
07:0808:55
Aspen 5 26
Andrzej Piwowar
21.46
Skrzętla
09:2110:47
Delta 2 ML
Grzegorz Wawrzkiewicz
20.74
Wapno
11:1312:05
Mantra 3 L
Andrzej Danielewski
20.39
Nowe Przyny-Okęcie
06:4207:36
Omega 8 27
Konrad Konaszewski
20.25
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
10:1412:00
Darek Miękuszewski
19.44
Skrzyczne
08:3510:18
Mystic 3 ML
Michal Radzicki
17.71
Javorovy
09:2712:45
Tala ML
Seba
17.62
Javorovy
10:2013:16
Passion M
pansabina
17.50
Borsk
05:4607:22
Sigma 9 25
Jerzy Gajda
17.41
Wapno
09:0210:31
Delta M
Paweł Sułtan Warzybok
17.20
Kamień
08:3609:36
Colt 31
Gonzo
16.39
Szczebel
08:4309:31
Chili 3 M
Grzegorz Międlar "GrzechoTnik"
16.35
Fajsławice
08:0909:29
Ikuma 27
Monika Makowska
16.00
Borsk
06:2107:36
Delta 2 XS
Sebastian Zowada
14.94
Komprachcice
10:4012:00
Delta 2 L
Mariusz Maj
14.91
Szczebel
08:4710:01
Artik 3 25
Marek Miłowski
14.89
Grzmiąca
08:2409:37
Sigma 8 27
Jacek Miłowski
14.77
Grzmiąca
08:1909:29
Omega 8 27
Arkadiusz Ślusarczyk
14.34
Borsk
06:5807:49
Mentor 4 S
Dariusz Celejewski
13.99
Mechelniki
14:0914:51
Beta 4 42
Konrad Stefański
12.85
Szczebel
08:2109:20
SKYMAN HEARTBEAT 25
Zofia Radzicka
12.23
Javorovy
09:3012:16
Chili 2 Xs
Marek Kawa
12.07
Skrzyczne
09:4911:48
Mystic 3 M
Adam Mucha
11.90
Szczebel
08:4409:28
Ajos 2 L
Andrzej Trebenda
11.74
Skrzyczne
08:3909:21
Obsession M
Grzegorz Świdziński
11.58
Skrzyczne
09:0310:06
Elan 24
Dariusz Culak
10.91
Wapno
11:1712:18
Rise L
Andrzej Piekarski
10.72
Konopki
10:0111:42
Rise L
Jacek Hajduk
10.66
Szczebel
09:0610:10
Mentor 2 M
Krzysztof Konior
10.57
Skrzyczne
08:5110:02
Rush 3 M
Stanisław Sagan
10.18
Fajsławice
09:5710:58
Mentor 2 M
Joanna Jasek
9.85
Skrzyczne
07:5408:47
Rush 3 S
Ciup3k
9.66
Szczebel
08:5210:04
Sigma 8 27
Paweł Kośmider
9.28
Szczebel
10:1711:05
Epsilon 6 26
Maciej Rotowski
9.24
Łęki Kościelne
13:1513:42
Discovery 4 23
Natalia Jankowska
9.21
Leszno - Strzyżewice
08:3309:26
Alpha 5 23
Tomasz Szczepański
9.16
Nowe Przyny-Okęcie
06:5207:17
Sigma 8 29
Jasiek Wróbel
9.03
Skrzyczne
10:5212:13
Mentor 2 S
Jacek Wojtaś
8.90
Skrzyczne
08:0909:06
Vega 2 S
Krzysiek Tokarz
8.75
Skrzętla
09:2309:55
Mentor 2 S
Witold Kawa
8.44
Skrzyczne
09:5911:17
Discovery 5 M
Tomasz Pyś
7.66
Szczebel
09:1010:57
Eden 3 26
Tomasz Klima
7.65
Szczebel
09:2910:02
Ellus 4 L
Grzegorz Wawrzkiewicz
7.35
Wapno
09:4410:32
Mantra 3 L
Krzysztof Cieślinski
6.95
Borsk
07:1307:53
Golden 4 28
Dawid Krajewski
6.55
Szczebel
08:1408:51
Eden 5 26
Marek Stefanowicz
6.26
białostocki
11:4112:09
Optic 26
Marek Stefanowicz
5.97
białostocki
09:1809:50
Optic 26
Marek Jania
5.96
Szczebel
09:3410:12
Pluto 2 M
Marek Furman
5.95
Javorovy
11:4912:36
Ellus 2 M
Waldemar Janiszewski
5.82
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
10:3111:13
Queen L
Dawid Krajewski
5.79
Szczebel
10:2611:04
Eden 5 26
Marek Stefanowicz
5.69
białostocki
07:4308:04
Optic 26
Sylwester Kupiński
5.55
Skrzyczne
08:4209:03
Sigma 7 26
Krzysztof Szmuc
5.40
Wapno
10:1711:08
Mentor 2 M
Marek Furman
5.31
Javorovy
09:3510:00
Ellus 2 M
Jasiek Wróbel
5.21
Skrzyczne
08:4309:06
Mentor 2 S
Baśka
5.12
Szczebel
08:3308:55
Nevada 22