Zofia Radzicka
12.23
Javorovy
09:3012:16
Chili 2 Xs
Zbigniew Borgosz
4.43
Skrzyczne
08:4408:57
Chili 3 M
Wojciech Sołtysik
42.89
Pińczów
09:2012:03
Synergy 5 S
Witosław Girjat
25.82
Borsk
06:0608:05
Delta 2 L
Witold Kawa
8.44
Skrzyczne
09:5911:17
Discovery 5 M
Witold Gilarski
101.69
Laszki
06:2811:05
Colt 28.5
Waldemar Janiszewski
5.82
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
10:3111:13
Queen L
Tomasz Szczepański
9.16
Nowe Przyny-Okęcie
06:5207:17
Sigma 8 29
Tomasz Pyś
7.66
Szczebel
09:1010:57
Eden 3 26
Tomasz Mariański
35.56
białostocki
11:1712:46
Optic 26
Tomasz Klima
7.65
Szczebel
09:2910:02
Ellus 4 L
Sylwester Kupiński
5.55
Skrzyczne
08:4209:03
Sigma 7 26
Sylwester Kupiński
4.91
Skrzyczne
10:3010:48
Sigma 7 26
Stanisław Sagan
10.18
Fajsławice
09:5710:58
Mentor 2 M
Sowul Bogusław
4.51
białostocki
08:4309:00
Ellus 4 L
Sebastian Zowada
14.94
Komprachcice
10:4012:00
Delta 2 L
Seba
17.62
Javorovy
10:2013:16
Passion M
Robert Ignasiak
29.75
Skrzyczne
10:3812:27
Delta 2 L
Robert Grubba
27.92
Mechelniki
10:1613:15
Kantega Xc M
Rafał Samsonowicz
26.37
białostocki
09:5011:11
Ion 2 S
Radek Kuchta
24.48
łukowski
08:0609:04
Rush 2 M
Przemysław Potocki
27.39
Borsk
05:3607:39
Rook L
Przemysław Czerwiński
28.53
Szczebel
08:0110:14
Mentor 4 L
Piter
31.89
Przeróbka
06:3507:35
Thrust Hp M
Piotr Waśkiel
2.74
białostocki
10:1210:33
Optic 28
Piotr Mazurek
3.14
Fajsławice
08:1708:30
Mentor 2 M
Piotr Bramberger
3.39
Dżwiniacz
12:4412:57
VOLT M
Piotr Besser
22.21
Konopki
07:0808:55
Aspen 5 26
Paweł Ziółkowski
0.98
Jeżów Sudecki
11:0711:11
Addict 2 L
Paweł Sułtan Warzybok
17.20
Kamień
08:3609:36
Colt 31
Paweł Ruszkiewicz
1.47
Jeżów Sudecki
11:2011:29
Tequila 4 XS
Paweł Myszak
28.63
Łęki Kościelne
10:1411:43
Mentor 2 M
Paweł Kośmider
9.28
Szczebel
10:1711:05
Epsilon 6 26
Paweł Biedka
50.01
białostocki
10:0011:55
Optic 28
pansabina
17.50
Borsk
05:4607:22
Sigma 9 25
Natalia Jankowska
9.21
Leszno - Strzyżewice
08:3309:26
Alpha 5 23
Monika Makowska
24.92
Borsk
10:2212:38
Delta 2 XS
Monika Makowska
16.00
Borsk
06:2107:36
Delta 2 XS
Michał Wimmer
26.84
Szczebel
09:0510:46
Boomerang X M
Michał Walkiewicz
55.75
Michałków
08:1611:19
Mentor 3 M
Michal Radzicki
17.71
Javorovy
09:2712:45
Tala ML
Mateusz Brzeszcz
63.04
Skrzętla
07:3410:37
Nevada 2012 26
Maro
35.00
Szczebel
08:3510:39
Boomerang 10 M
Mariusz Wiśniowski
54.26
Szczebel
07:5711:03
Enzo 2 S
Mariusz Strzelczyk
44.77
Michałków
09:4412:04
Delta 2 ML
Mariusz Maj
14.91
Szczebel
08:4710:01
Artik 3 25
Marek Stefanowicz
6.26
białostocki
11:4112:09
Optic 26
Marek Stefanowicz
5.69
białostocki
07:4308:04
Optic 26
Marek Stefanowicz
5.97
białostocki
09:1809:50
Optic 26
Marek Ogrodowy(czeci)
3.19
Skrzyczne
12:1812:28
Ajos 2 M
Marek Miłowski
14.89
Grzmiąca
08:2409:37
Sigma 8 27
Marek Kawa
12.07
Skrzyczne
09:4911:48
Mystic 3 M
Marek Jania
5.96
Szczebel
09:3410:12
Pluto 2 M
Marek Furman
5.95
Javorovy
11:4912:36
Ellus 2 M
Marek Furman
5.31
Javorovy
09:3510:00
Ellus 2 M
Marek Borkowski
46.20
Łęki Kościelne
08:0010:15
Delta 2 L
Marcin Wirski
49.76
Pińczów
07:2510:13
Synergy 5 L
Marcin Siekierski
2.28
Leszno - Strzyżewice
11:3511:43
Cayenne 4 L
Marcin Robaszkiewicz
1.11
Weremień
13:5013:54
VOLT SM
Marcin Jędrzejek
4.48
Wapno
11:1511:36
Summit Xc Sm
Marcin Jędras
1.87
Borowa
06:5306:57
Epsilon 7 30
Marcin Jędras
1.85
Borowa
12:3212:39
Epsilon 7 30
Marcin Jędras
1.53
Borowa
11:2111:26
Epsilon 7 30
Marcin Jędras
1.78
Borowa
07:2907:34
Epsilon 7 30
Marcin Białobłocki
22.35
Grzmiąca
08:1209:44
Queen M
Magdalena Pawlak
44.52
Kamień
11:3014:21
Ikuma 21
Maciej Ziętara
91.16
Fajsławice
06:2311:45
Iota 26
Maciej Rotowski
9.24
Łęki Kościelne
13:1513:42
Discovery 4 23
Łukasz Kołodziejczak
65.36
Łęki Kościelne
09:5513:39
Golden 3 24
Kuba Sto
81.39
Borsk
05:0110:03
Delta 2 ML
Krzysztof Żelisko
75.84
Fajsławice
05:3109:33
Mantra 6 ML
Krzysztof Szmuc
5.40
Wapno
10:1711:08
Mentor 2 M
Krzysztof Siemczyk
23.04
Wapno
11:1313:12
Mystic 3 M
Krzysztof Konior
10.57
Skrzyczne
08:5110:02
Rush 3 M
Krzysztof Cieślinski
6.95
Borsk
07:1307:53
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
3.70
Borsk
08:5108:59
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
0.04
Borsk
08:1808:19
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
4.54
Borsk
08:2008:31
Golden 4 28
Krzysiek Tokarz
8.75
Skrzętla
09:2309:55
Mentor 2 S
Krystian Wajs
49.66
Wapno
09:3912:04
Enzo S
Konrad Stefański
12.85
Szczebel
08:2109:20
SKYMAN HEARTBEAT 25
Konrad Konaszewski
20.25
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
10:1412:00
Kamil Dziarek
22.37
Wołczkowo
08:2109:47
Aspen 2 26
Joanna Kocot
2.04
Pińczów
08:3208:38
Optic 22
Joanna Kocot
51.34
Pińczów
09:3913:15
Optic 22
Joanna Jasek
9.85
Skrzyczne
07:5408:47
Rush 3 S
Jeż Leszek
70.87
Michałków
07:2010:31
Optic 26
Jerzy Gajda
17.41
Wapno
09:0210:31
Delta M
Jasiek Wróbel
5.21
Skrzyczne
08:4309:06
Mentor 2 S
Jasiek Wróbel
9.03
Skrzyczne
10:5212:13
Mentor 2 S
Jarosław Warzecha
4.53
Javorovy
11:4212:13
Tequila M
Jarosław Warzecha
3.45
Javorovy
10:0410:22
Tequila M
Jan Matoga
23.46
Szczebel
08:4610:43
Delta 2 L
Jakub Bączkowski
25.63
Wapno
09:0211:34
Summit Xc 2 S
Jacek Wojtaś
8.90
Skrzyczne
08:0909:06
Vega 2 S
Jacek Ryłko
2.82
Łęki Kościelne
14:5815:11
Optic 28
JACEK PAŁKA
51.03
Skrzętla
08:5311:16
Rush 4 ML
Jacek Miłowski
14.77
Grzmiąca
08:1909:29
Omega 8 27
Jacek Hajduk
10.66
Szczebel
09:0610:10
Mentor 2 M
Igor Popik
101.64
Łęki Kościelne
07:5112:41
Summit XC3 M