Marcin Żuwała
13.73
Żar
11:0712:33
Factor 2 M
Leszek Ignaszak
12.56
Tenerife - Taucho
08:2809:54
Summit XC3 M
Marek Perkowski
10.95
Czermna
08:1911:05
Elan 28
Dominik Kapica
10.76
Sopot
11:3412:36
Rook 2 ML
Jan Rentowski
10.62
Montclar
08:4609:38
Elan 30
Arkadiusz Marucha
10.58
Skalka
11:4113:05
Chili 3 S
Zbyszek Deka
10.50
Kozakov
07:2308:02
Delta 2 ML
Mariusz Jachimowicz
10.40
Sopot
11:1812:30
Cayenne S
Grzegorz Pelikan
10.23
Sopot
11:1312:31
Vega M
Michal Radzicki
10.07
Żar
11:0812:44
Tala ML
Joanna Kocot
9.76
Sopot
11:1612:33
Optic 22
Mariusz Kozłowski
9.62
Mošćenice
12:2013:45
Nova Ion 3 S
Arkadiusz Marucha
8.61
Skalka
08:1108:47
Chili 3 S
Arkadiusz Ślusarczyk
8.28
Żar
07:2908:22
Mentor 4 S
speedstop
7.24
Parlick
13:2016:25
Tequila 2 L
Grzegorz Świdziński
7.07
Żar
12:0113:08
Elan 24
Efendi Zielonepłuco
6.91
Czermna
09:2410:29
Synergy 4 L
Krzysztof Gaik
6.74
Czermna
10:0611:02
Chili 3 M
Kasia Wołek
6.72
Ciecień
08:0608:32
Kantega XC 2 S
Witold Kawa
6.57
Żar
08:1408:59
Discovery 5 M
Łukasz Janda
6.29
Mošćenice
15:0815:30
Bright 5 30
Ryszard Zdęba
5.71
Czermna
09:2110:20
Mistral 7 L
Mariusz Kozłowski
5.07
Mošćenice
15:1615:30
Nova Ion 3 S
Grzegorz Hali
4.97
Mieroszów
13:3514:48
Chili 3 M
Tomasz Muszyński
4.83
Czermna
08:5810:10
Golden 2 30
Marek Cichoń
4.63
Żar
10:0310:26
Rush 3 L
Krzysiek Ciach
4.37
Mieroszów
06:3507:47
Ellus 4 L
Grzegorz Piechuła
4.22
Żar
11:2111:32
Iota 30
Artur Leskiewicz
4.20
Combe Gibbet
06:4407:47
Iota 26
Szczepan Pawluszek
4.19
Garb Pińczowski
10:1311:04
Aspen 4 26
Paweł Hunkiewicz
4.12
Kozakov
06:5808:04
Atis 3 L
Jakub Socha
3.94
Żar
07:1108:02
Chili 2 M
Krzysiek Telus
3.82
Stoodley Pike
12:3613:15
Iota 26
Maciej Piwowar
3.76
Makowica
07:5508:43
Peak 3 27
Grzegorz Mitko
3.54
Skalka
11:5112:20
Trango Xc Sm
Łukasz Janda
3.45
Mošćenice
11:4012:07
Bright 5 30
Marek Iwko
3.40
Slieve Gullion
11:5812:48
Sigma 8 29
Ralf
3.26
Żar
07:3008:03
Delta 2 XL
Urszula Marciniak
3.22
Sopot
10:2410:48
Element S
Marek Cichoń
3.09
Żar
07:4708:00
Rush 3 L
Krzysiek Święcicki
2.87
Żar
07:4607:58
Falcon 2009 27
Mariusz Cybiak
2.79
Mieroszów
06:5207:48
Mentor 2 M
Gonzo
2.67
Ciecień
09:4910:02
Chili 3 M
Artur Leskiewicz
2.65
Combe Gibbet
09:1709:33
Iota 26
Adrian Pedrycz
2.50
Klonówka
09:2109:46
U sport S
Artur Leskiewicz
2.47
Combe Gibbet
12:1912:46
Iota 26
Szczepan Pawluszek
1.91
Garb Pińczowski
09:5710:06
Aspen 4 26
Marcin Wilczak
1.81
Slieve Gullion
11:4611:51
Cayenne 4 M
Ryszard Pszenny
1.48
Bezmiechowa
10:1510:22
Rush 3 M
Artur Leskiewicz
1.40
Combe Gibbet
11:3011:36
Iota 26