Zbigniew Kawa
96.21
Czarna Kopa
07:3112:55
Mantra 4 L
Wojciech Gierak
1.67
Mieroszów
12:1913:02
Golden 2 28
Wojciech Gierak
0.41
Mieroszów
11:4711:48
Golden 2 28
Wojciech Gierak
1.37
Mieroszów
11:5912:07
Golden 2 28
Witek Ladziński
27.66
Czarna Kopa
07:5110:21
Vega S
Wacław Warda
55.47
Czarna Kopa
07:4311:17
Cayenne 4 M
Tomek Mysliwiec
96.23
Czarna Kopa
07:0812:17
Mantra 6 ML
Tomasz Sermak
32.73
Stranik
08:3711:03
Avax Xc 3 26
Seba
46.32
Skalka
09:4011:55
Passion M
Ralf
4.34
Stranik
09:2810:02
Delta 2 XL
Ralf
21.00
Stranik
11:1912:51
Delta 2 XL
Piotr Nowakowski
23.00
Żar
10:4111:35
U sport M
Piotr Jasinski
5.21
Mieroszów
08:2709:25
Vega 2 L
Mikołaj Antoniewicz
34.18
Schmittenhoehe - Zell Am See
08:1910:05
Epsilon 7 28
Michał Skalniak
13.29
Śnieżnica
08:3809:35
Mistral 6 26
Michał Skalniak
18.91
Śnieżnica
11:3213:05
Mistral 6 26
Michał Janowski
23.63
Czarna Kopa
07:3309:13
Iota 26
Michal Glinski
26.66
Emberger Alm
07:3109:47
Bigolden 3 42
Michal Glinski
11.15
Emberger Alm
10:4111:06
BGD BASE ML
Michał Dziedzic
29.53
Śnieżnica
08:1910:47
Sigma 7 28
Mariusz Maj
2.65
Śnieżnica
09:4409:54
Artik 3 25
Marian Szampera
8.64
Czermna
10:5513:12
Addict 2 L
Marek Jur
6.10
Lijak
09:4010:52
Mojo 4 M
Marek Jur
6.13
Lijak
13:1414:31
Mojo 4 M
Marek Jur
4.54
Lijak
07:1607:39
Mojo 4 M
Marek Furman
6.84
Skalka
11:4812:55
Ellus 2 M
Marek Furman
3.45
Skalka
09:5010:01
Ellus 2 M
Marcin Wrona
25.01
Żar
09:4313:03
Factor 2 S
Marcin Kempny
19.82
Stranik
08:4410:28
Delta 2 ML
Marcin Gierak
0.37
Mieroszów
11:4311:54
Mentor 2 M
Marcin Gierak
1.19
Mieroszów
11:5812:05
Mentor 2 M
Marcin Gierak
0.89
Mieroszów
12:2212:33
Mentor 2 M
Maciej Perz
65.47
Jaworzyna Krynicka
10:3414:20
Mantra 6 MS
Łukasz Prokop
145.41
Fajsławice
05:5314:21
Iota 26
Łukasz Janda
1.66
Żar
10:4710:51
Bright 5 30
Łukasz Janda
1.77
Żar
08:2208:26
Bright 5 30
Krzysztof Siwek
37.94
Śnieżnica
09:0112:24
U Cross M
Krzysztof Rogowski
8.80
Jaworzyna Krynicka
10:5111:33
Aspen 5 26
kemoT
98.42
Czarna Kopa
08:0513:27
Delta 2 MS
Jeż Leszek
10.57
Lijak
10:1512:12
Optic 26
Jarosław Józik
18.09
Żar
10:5112:30
Cayenne 4 XS
Jakub Bączkowski
7.84
Jaworzyna Krynicka
10:5811:33
Summit Xc 2 S
Jacek Streich
3.35
Jaworzyna Krynicka
10:3911:01
Mentor 2 M
Ireneusz Liberkowski
2.75
Ponnay
14:0014:11
Rookie L
hydraulik
4.89
Śnieżnica
09:1009:40
Arcus 6 24
GRZERO
47.65
Ćwilin
08:0412:03
Cayenne 4 M
Grzegorz Mitko
6.37
Skalka
11:5313:38
Trango Xc Sm
Grzegorz Kopyto
112.08
Hala Bieguńska
09:0813:59
Mystic 3 M
Gienek
26.91
Fajsławice
07:3210:15
Koyot 2 24
Dariusz Chrobak
156.86
Skalnate Pleso
05:2411:42
Icepeak 7 Pro 24