Krzysztof Siwek
14.86
Śnieżnica
08:1309:01
U Cross M
Grzegorz Wierzba
14.70
Śnieżnica
08:0809:09
Sigma 8 25
Szymon Struś
11.96
Śnieżnica
08:1108:52
Rush 3 M
Jasiek Wróbel
11.51
Żar
08:4510:10
Mentor 2 S
Wojciech Galica
10.63
Śnieżnica
08:2209:16
Tequila 4 L
radosław orłowski
10.51
Rilski manastir
12:4713:17
Delta 2 ML
Marek Chmielowski
10.42
Meduno - Monte Valinis
13:2315:02
Aspen 4 24
JACEK PAŁKA
10.23
Ciecień
07:3108:38
Rush 4 ML
Tomasz Giełda
10.22
Meduno - Monte Valinis
11:4414:53
Hook 3 27
Jarosław Osmólski
9.69
Żar
12:3013:53
Vega 2 S
Andrzej Trebenda
9.21
Mała Czantoria
08:4709:30
Obsession M
Michał Mildner
8.93
Javorovy
07:3208:23
Cayenne 3 S
Jasiek Wróbel
8.84
Żar
11:5412:42
Mentor 2 S
Murzyn Roman
8.56
Ciecień
07:3308:41
Mentor 2 M
Damian suski
8.32
Skrzyczne
09:3609:52
Mentor 3 M
Damian Kobyłka
7.91
Montmin Coche-Cabane
13:2914:02
Rookie S
Witold Kawa
7.33
Żar
12:0612:42
Discovery 5 M
Mikołaj Paszkowski
5.90
Bassano
12:5113:39
Optic 28
Marek Furman
5.73
Javorovy
08:0809:01
Ellus 2 M
Marek Chmielowski
5.38
Meduno - Monte Valinis
12:0613:10
Aspen 4 24
Baśka
4.97
Śnieżnica
12:2712:52
Nevada 22
Krzysiek Święcicki
4.84
Żar
13:0313:28
Falcon 2009 27
Jacek Streich
4.80
Chełm (Grybów)
09:0709:51
Mentor 2 M
Andrzej Trebenda
4.74
Mała Czantoria
12:4513:28
Obsession M
Grzegorz Jamróz
4.43
Ciecień
14:4415:34
Pasha 4 42
Daniel Cholewa
4.10
Ciecień
12:0013:29
Pluto M
Łukasz Kotwica
4.04
Vogar
10:4311:02
Epsilon 7 28
Łukasz Kotwica
3.87
Vogar
12:1612:45
Epsilon 7 28
Jacek Tatar
3.51
Mała Czantoria
13:0213:11
Nova Ion 3 XS
Joanna Jasek
3.47
Skrzyczne
08:2308:39
Rush 3 S
Waldemar Laskowski
3.38
Chełm (Grybów)
16:2219:10
Plus 28
Justyna Budnicka
2.75
Vogar
07:3507:55
Tequila 4 S
Janusz Koźbiał
2.71
Bassano
12:3912:50
Rush 4 MS
Marek Furman
2.66
Javorovy
11:5412:02
Ellus 2 M
Justyna Budnicka
2.52
Vogar
10:3810:51
Tequila 4 S
Łukasz Kotwica
2.46
Vogar
07:4407:51
Epsilon 7 28
Janusz Koźbiał
2.45
Bassano
14:1714:24
Rush 4 MS
Janusz Koźbiał
2.19
Bassano
11:0011:12
Rush 4 MS
Adam Miszczak
2.17
Żmij
09:4009:46
Rook S
Tomasz Muszyński
2.16
Kozakov
13:0213:34
Golden 2 30
Waldemar Laskowski
1.95
Chełm (Grybów)
14:0314:23
Plus 28
Marek Ogrodowy(czeci)
1.76
Żar
15:4215:47
Ajos 2 M
Tomasz Perczak
0.92
Śnieżnica
11:4111:57
Rush 3 M
Janusz Koźbiał
0.05
Bassano
12:0312:05
Rush 4 MS