Tomasz Giełda
16.59
Lijak
09:0110:29
Hook 3 27
Damian suski
16.34
Skrzyczne
10:4011:34
Mentor 3 M
Asia Żabicka
15.11
Skrzyczne
10:4411:29
Tequila 3 Xs
Łukasz Kołodziejczak
14.54
Skrzyczne
09:4514:21
Golden 3 24
Mirosław Łuczak
14.26
Dzikowiec
09:0211:20
Factor 23
Ryszard Tajl
13.66
Skrzyczne
09:1110:47
VOLT SM
Marek Miłowski
13.56
Żar
08:1009:43
Sigma 8 27
Adam Kubiczek
13.18
Javorovy
11:3312:33
Sigma 7 26
Paweł Sułtan Warzybok
12.92
Fajsławice
08:1408:37
Colt 31
KRZYSZTOF MAKOWSKI
12.76
Dzikowiec
08:2409:18
Delta 2 ML
Michał Skalniak
12.57
Javorovy
11:4713:20
Mistral 6 26
Kuchta Jarosław
11.96
Dzikowiec
08:5009:33
Evolution X 24
Mateusz Borowy
11.81
Skrzyczne
10:4911:33
Manta 25
Jacek Rojkowski
11.75
Skrzyczne
11:0011:54
Tequila S
Wojciech Gierak
11.71
Dzikowiec
08:3111:15
Golden 2 28
Grzegorz Sprawka
11.59
Jastrzębia Góra
07:0809:31
Mentor 3 M
Jasiek Wróbel
11.39
Żar
10:4311:27
Mentor 2 S
Stefan Mistarz
11.00
Śnieżnica
08:1709:04
Astral 7 26
Ralf
10.64
Jastrzębia Góra
06:0608:18
Delta 2 XL
Krzysztof Gaik
10.28
Dzikowiec
09:0009:41
Chili 3 M
Jasiek Wróbel
10.17
Żar
07:4109:10
Mentor 2 S
Mariusz Cybiak
9.64
Dzikowiec
08:5411:28
Mentor 4 M
Marcin Duszyński
9.56
Żar
10:4211:37
Artik 3 25
Mateusz Styrczula
9.19
Clopotiva
08:5709:31
Artik 4 27
Marcin Kozdras
8.05
Chełm (Grybów)
08:4910:06
U Fly M
Radosław Budniak
6.83
Żar
08:4810:00
Mentor 3 S
Joanna Reinert
6.64
Skrzyczne
08:4409:53
Buzz z4 XS
Tomasz Zieliński
6.55
Lijak
12:0413:02
Plus 30
Jacek Streich
6.46
Chełm (Grybów)
13:0114:52
Mentor 2 M
Maciej Pigulski
6.44
Dzikowiec
09:1711:28
Tequila 4 S
Jacek Streich
5.68
Słubica
07:5608:32
Mentor 2 M
Asia Żabicka
5.45
Skrzyczne
09:4510:20
Tequila 3 Xs
Baśka
5.43
Javorovy
08:5809:42
Nevada 22
Krzysztof Boberek
5.43
Mała Kopa
10:4210:57
lotnia miękka masztowa
GRZERO
5.21
Śnieżnica
07:1508:11
Cayenne 4 M
Marek Miłowski
5.18
Żar
11:1911:47
Sigma 8 27
Jarek Jx TRYFLY.PL
4.62
Skrzyczne
09:2710:02
Tequila 4 S
Jarosław Osmólski
4.43
Żar
10:4411:10
Vega 2 S
Jan Struś
4.42
Śnieżnica
07:3208:09
Kali 27
Łukasz Janda
4.34
Javorovy
10:1510:28
Geronimo L
Michał Romanow
4.26
Chełm (Grybów)
09:4110:40
Eden 5 26
Marek Furman
4.21
Javorovy
11:5212:07
Ellus 2 M
Michal Radzicki
4.12
Żar
08:4309:06
Tala ML
Marek Furman
4.10
Javorovy
10:2410:47
Ellus 2 M
Kuchta Jarosław
3.90
Dzikowiec
11:3211:45
Evolution X 24
Marcin Pysz
3.77
Żar
11:4712:09
Blacklight M
Joanna Reinert
3.70
Skrzyczne
11:3111:47
Buzz z4 XS
Marcin Kawula
3.62
Żar
11:5112:10
Eden 5 28
Grzegorz Hali
3.51
Srebrna Góra
13:3214:51
Chili 3 M
Andrzej Brzozowski
3.34
Mysłowice
16:4516:56
Dudek Universal 28