Krzysztof Boberek
8.31
Mała Kopa
08:3909:16
lotnia miękka masztowa
Kasia Wołek
7.44
Śnieżnica
10:5611:46
Kantega XC 2 S
Artur Leskiewicz
7.05
Merthyr Common
08:4809:07
Iota 26
Marcin Makuch
13.80
Javorovy
09:3610:58
Iota 26
Artur Leskiewicz
4.58
Merthyr Common
11:0811:54
Iota 26
Krzysiek Telus
4.59
Stoodley Pike
15:0616:03
Iota 26
Rafał Samsonowicz
8.38
Skrzyczne
08:4809:22
Ion 2 S
Rafał Samsonowicz
6.01
Skrzyczne
12:1712:42
Ion 2 S
Jac S
15.85
Skrzyczne
09:3910:22
Ion 23
Ryszard Jakiel
2.65
Żar
12:0812:18
Hook L
Ryszard Jakiel
2.80
Żar
09:2709:44
Hook L
Dorota Borucka
12.74
Śnieżnica
09:2110:33
Hook 3 23
hydraulik
6.10
Śnieżnica
10:3411:54
Hook 3 23
Zbigniew Ziarko
5.23
Żar
10:1011:24
Golden 4 26
Łukasz Kołodziejczak
18.00
Skrzyczne
07:4410:46
Golden 3 24
Wojciech Gierak
10.02
Mieroszów
11:4312:18
Golden 2 28
Wojciech Gierak
2.34
Mieroszów
11:0411:12
Golden 2 28
Krzysiek Święcicki
11.86
Skrzyczne
07:5910:45
Falcon 2009 27
Łukasz Kotwica
6.27
Skrzyczne
07:5709:04
Epsilon 7 28
Łukasz Kotwica
1.45
Żar
13:1013:17
Epsilon 7 28
Krzysiek Ciach
13.06
La Orotava
07:4108:08
Ellus 4 L
Grzegorz Świdziński
25.42
Skrzyczne
08:3910:50
Elan 24
Marcin Kawula
3.80
Skrzyczne
06:4006:51
Eden 5 28
Tomasz Pyś
6.25
Śnieżnica
11:1811:50
Eden 3 26
Piotr Świderski
5.09
Śnieżnica
12:1613:11
Eden 3 26
Jerzy Gajda
15.79
Cergowa
09:0911:51
Delta M
Andrzej Piwowar
10.69
Chełm (Grybów)
08:5010:37
Delta 2 ML
Mariusz Strzelczyk
15.46
Skrzyczne
09:0710:11
Delta 2 ML
Mariusz Strzelczyk
15.85
Skrzyczne
11:1513:03
Delta 2 ML
Paweł Czepiel
12.93
Śnieżnica
09:3612:01
Delta 2 ML
Marcin Żuwała
15.50
Żar
10:3612:32
Crossalps 26.5
Paweł Sułtan Warzybok
16.54
Fajsławice
08:3409:13
Colt 31
Paweł Sułtan Warzybok
7.38
Fajsławice
11:1111:53
Colt 31
Jarosław Pawelczuk
5.59
Śnieżnica
11:0811:31
Chili S
Maciej Bąk
21.23
Leszno - Strzyżewice
09:3710:47
Chili 3 S
Maciej Ząbczyk
12.39
Skrzyczne
08:3609:39
Chili 3 M
Jakub Rożek
5.91
Skrzyczne
10:2611:04
Chili 2 M
Wacław Warda
14.50
Chełm (Grybów)
09:4911:02
Cayenne 4 M
Krzysztof Smaga
11.07
Hinterstoder
08:1509:01
Carrera S
Joanna Reinert
11.93
Skrzyczne
08:3811:52
Buzz z4 XS
Gabriel Borys
2.23
Skrzyczne
10:1810:24
Buzz Z3 L
Gabriel Borys
3.44
Skrzyczne
12:2312:30
Buzz Z3 L
Anna Zezula
11.19
Fajsławice
10:0711:00
Bigolden 3 42
Grzegorz Nowak
11.49
Javorovy
10:0611:39
Atis 2 L
Grzegorz Nowak
2.45
Javorovy
08:2508:34
Atis 2 L
Krzysztof Rogowski
11.46
Chełm (Grybów)
09:4910:48
Aspen 5 26
Krzysztof Orłowski
34.20
Kobala
10:4812:39
Artik 4 29
Mateusz Styrczula
11.14
Clopotiva
09:0109:51
Artik 4 27
Adam Mucha
12.36
Śnieżnica
09:4310:40
Ajos 2 L