Tomek Mysliwiec
163.65
Cergowa
06:4312:52
Mantra 6 ML
Grzegorz Wawrzkiewicz
160.67
Cergowa
07:3912:51
Mantra 3 L
Łukasz Piasecki
134.73
Cergowa
06:4812:18
Peak 3 25
Zbyszek Deka
105.31
Mieroszów
09:3813:13
Delta 2 ML
Marcin Gorayski
104.90
Mieroszów
09:2813:15
Coden 25.5
Marcin Bortlik
89.75
Kocs
11:0814:16
Alpina L
Grzegorz Świdziński
71.26
Kobala
10:1114:48
Elan 24
Grzegorz Szymiczek
70.22
Kobala
10:2614:03
Elan 26
Robert Skalski
55.20
Kobala
09:1013:44
Queen L
Jacek Ślusarczyk
54.62
Kobala
10:0513:51
Chili 3 M
Filip Porzucek
54.33
Bassano
07:1911:23
Rush 4 ML
Wacław Warda
52.53
Cergowa
06:5509:48
Cayenne 4 M
Maciej Nawrot
45.84
Śnieżnica
08:3211:43
Mantra 4 Ml
Pawel Faron
44.23
Skrzyczne
09:3012:54
Queen M
Bogusław Zdrowak
41.85
Kobala
10:0713:26
Icepeak 6 24
Michał Janowski
40.71
Kobala
09:2111:58
Iota 26
Michał Dudziński
40.30
Kobala
10:0814:02
King S
Ralf
36.10
Żar
09:3111:37
Delta 2 XL
Mariusz Strzelczyk
33.68
Michałków
09:1910:38
Delta 2 ML
Artur Grabda
30.40
Bassano
07:0310:08
Tequila 4 M
Maciej Bąk
30.09
Bassano
07:1211:16
Chili 3 S
Piotr Klimek
27.18
Śnieżnica
08:3210:35
Marvel 27
Stanisław Sagan
27.02
Fajsławice
09:3810:47
Mentor 2 M
Marek Kawa
26.76
Skrzyczne
11:1412:46
Mystic 3 M
Joanna Jasek
25.93
Skrzyczne
08:0310:17
Rush 3 S
Maciej Ziętara
25.05
Śnieżnica
07:4708:48
Iota 26
Wojciech Kocot
24.55
Śnieżnica
08:5410:06
Optic 26
GRZERO
24.05
Śnieżnica
08:2910:29
Cayenne 4 M
Marek Iwko
22.84
Żar
10:0611:22
Sigma 8 29
Jasiek Wróbel
22.41
Żar
10:1211:36
Mentor 2 S
Adam Mucha
22.11
Śnieżnica
08:5910:46
Ajos 2 L
Michał Kocot
22.07
Śnieżnica
10:0611:32
Boomerang X M
Grzegorz Wierzba
21.96
Śnieżnica
10:2412:00
Sigma 8 25
Maciej Gonciarz
20.07
Chełm (Grybów)
09:5312:34
Delta 2 ML
Baczek
19.84
Śnieżnica
09:1510:35
Alpina L
Grzegorz Studziński
19.62
Skrzyczne
08:0409:26
Iota 26
Marek Cichoń
19.51
Lijak
09:1112:18
Rush 3 L
Michał Dziedzic
19.50
Śnieżnica
08:3109:58
Sigma 7 28
Krzysztof Żelisko
19.41
Fajsławice
05:5907:17
Mantra 6 ML
Jarosław Samulak
19.19
Cergowa
07:5509:15
Cayenne 4 L
Andrzej Piwowar
18.35
Chełm (Grybów)
09:3911:24
Delta 2 ML
Tomek Miś
17.27
Skrzyczne
10:4211:30
Peak 3 25
Marcin Białobłocki
14.20
Czermna
09:3011:56
Queen M
Andrzej Trebenda
13.94
Mała Czantoria
10:3111:32
Obsession M
Krzysztof Szmuc
11.83
Chełm (Grybów)
12:0812:56
Mentor 2 M
Marek Dmochowski
10.92
Fajsławice
08:1508:50
Hook 3 23
Kuba Jasek
10.83
Skrzyczne
08:0408:44
Scorpion 4 27
Marek Perkowski
10.10
Czermna
09:4811:51
Elan 28
Krzysztof Żelisko
8.70
Fajsławice
09:4510:30
Bigolden 3 42
Grzegorz Piechuła
7.76
Cabo de Santa Pola
11:2612:17
Iota 30
Piotr Mazurek
7.56
Fajsławice
07:1407:37
Mentor 2 M
Piotr Mazurek
7.42
Krasnystaw
08:0408:22
Mentor 2 M
Marcinos
7.19
Lijak
11:4612:53
Sport 2 M
Natalia Jankowska
7.00
Bassano
07:1809:01
Alpha 5 23
Łukasz Janda
6.68
Javorovy
10:0610:44
Geronimo L
Grzegorz Piechuła
6.10
Cabo de Santa Pola
13:3614:08
Iota 30
Mateusz Gawenda
5.78
Bassano
13:4714:30
Tequila 4 M
Krzysztof Siwek
5.60
Śnieżnica
08:5909:52
U Cross M
Szymon
5.56
Bassano
07:5308:49
Epsilon 8 25
Zbigniew Borgosz
5.45
Żar
10:1411:05
Chili 3 M
Jacek Streich
4.93
Chełm (Grybów)
11:4213:12
Mentor 2 M
Marek Furman
4.42
Javorovy
09:1209:36
Ellus 2 M
Andrzej Koziej
4.35
Javorovy
11:3011:56
Golden 3 30
Andrzej Koziej
3.84
Javorovy
09:1309:32
Golden 3 30
Piotr Mazurek
3.76
Jaślików
07:5308:03
Mentor 2 M
Natalia Jankowska
3.75
Bassano
11:4412:11
Alpha 5 23
Michal Glinski
3.46
Hvide Sande
13:1313:48
BGD BASE ML
Marek Furman
3.33
Javorovy
10:4811:04
Ellus 2 M
Piotr Mazurek
3.22
krasnostawski
07:4207:52
Mentor 2 M
Mateusz Gawenda
3.20
Bassano
09:1009:40
Tequila 4 M
Szymon
3.15
Bassano
12:0812:24
Epsilon 7 26
Zbigniew Borgosz
3.05
Żar
08:1708:30
Chili 3 M
Marek Furman
2.98
Javorovy
12:4212:50
Ellus 2 M
Jacek Tatar
2.97
Mała Czantoria
10:3210:39
Nova Ion 3 XS
Andrzej Piwowar
2.96
Chełm (Grybów)
12:1812:43
Delta 2 ML
Piotr Szymański
2.94
Javorovy
12:4612:56
Pioneer L
MirAs
2.81
Vogar
09:1209:26
Cayenne 2 S
Jacek Streich
2.67
Chełm (Grybów)
08:0808:51
Mentor 2 M
Mostek
2.65
Chełm (Grybów)
12:2213:08
Queen M
Michal Glinski
2.61
Nørre Nebel
07:5308:20
BGD BASE ML
Andrzej Piwowar
2.30
Chełm (Grybów)
08:2608:33
Delta 2 ML
Krzysiek Święcicki
1.93
Żar
12:4112:48
Falcon 2009 27
Piotr Mazurek
1.76
krasnostawski
07:3807:41
Mentor 2 M
Jasiek Wróbel
1.68
Żar
08:0308:08
Mentor 2 S
Krzysztof Mazur
1.50
Chełm (Grybów)
12:0713:02
Nova Ion 3 S
Adam Miszczak
0.74
Mieroszów
12:3912:41
Rook S
Adam Miszczak
0.62
Mieroszów
09:5109:53
Rook S