Andrzej Trebenda
17.90
Mała Czantoria
08:0509:09
Obsession M
Michał Dziedzic
17.63
Śnieżnica
08:3409:31
Sigma 7 28
Piotr Nowakowski
16.57
Ponnay
09:2710:30
U sport M
Artur Szczerbiak
16.24
Żar
08:0308:54
Sigma 8 29
Tomek Miś
16.06
Bassano
10:2711:29
Peak 3 25
Rafał Harchala
15.71
Rudnik
09:1310:33
U Cross L
Zbyszek Deka
15.68
Rudnik
09:5612:58
Delta 2 ML
Dawid Król
15.43
Rudnik
09:0110:35
Cayenne 5 M
Krzysztof Smaga
15.41
Hinterstoder
08:0909:21
Carrera S
Wojciech Galica
14.88
Śnieżnica
07:4908:52
Tequila 4 L
Dariusz Żabczyński
14.60
Śnieżnica
08:5610:37
Sigma 9 27
Batłomiej Skaźnik
14.53
Babadag (Oludeniz)
07:4209:29
Astral 6 26
Damian suski
14.40
Bassano
07:2008:04
Mentor 3 M
Krzysztof Kajda
14.09
Żar
07:4408:24
Rise S
tomasz skrabek
14.00
Rudnik
08:5910:39
Artik 3 27
PrzemekKamon
13.58
Emberger Alm
10:0211:13
Bigolden 3 42
Krzysztof Martyna
13.41
Rudnik
10:0310:57
Lotus L
Krzysztof Gaik
13.35
Rudnik
10:1112:52
Chili 3 M
Jacek Miłowski
12.39
Rudnik
10:5012:44
Omega 8 27
Seba
12.22
Javorovy
12:3213:42
Passion M
ko-mar 58
12.12
Śnieżnica
09:0110:31
Rush 3 S
Jacek Wojtaś
11.98
Skrzyczne
10:0111:04
Vega 2 S
Ralf
11.79
Żar
08:4209:41
Delta 2 XL
Tomasz Fortuna
10.79
Żar
11:1913:08
Mentor 4 M
Łukasz Janda
10.32
Skrzyczne
10:2311:01
Geronimo L
Grzegorz Nowak
10.22
Javorovy
11:3613:23
Atis 2 L
Łukasz Serafin
10.01
Rudnik
07:5511:12
Summit XC3 S
Ciup3k
9.80
Śnieżnica
08:1109:47
Sigma 8 27
Przemek Jakubczyk
9.00
Javorovy
10:5012:27
Nova Ion 3 S
Krzysztof Ziętara
8.78
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
12:0512:32
Rush 2 M
Tomek Zmarzły
8.77
Mała Czantoria
09:5011:16
Golden 4 28
Mariusz Zaborek
8.66
Żar
07:4409:36
Synergy 3 L
Marek Perkowski
8.59
Rudnik
10:2512:27
Elan 28
Paweł Bielański
8.34
Żar
08:5410:31
Mentor 2 M
JACEK PAŁKA
7.96
Śnieżnica
10:0811:18
Rush 4 ML
Mikołaj Walczyk
7.51
Mała Czantoria
09:5011:10
Epsilon 6 26
Pawlos
7.23
Rudnik
10:0412:10
Rush 4 MS
Mateusz Z
7.10
Baldern (Uetliberg)
06:5807:46
Mentor 4 S
Ireneusz Mitko
6.97
Javorovy
08:3311:41
Effect 2 Xl
Grzegorz Mitko
6.85
Javorovy
08:3511:41
Trango Xc Sm
Ryszard Jakiel
6.75
Rudnik
10:3212:03
Hook L
Kasia Wołek
6.71
Śnieżnica
08:5809:38
Kantega XC 2 S
Joanna Kocot
6.64
Gimba mnt.
10:5711:30
Optic 22
Grzegorz Hali
6.62
Kozakov
10:0310:22
Chili 3 M
Piotr Ciesielski
6.47
Śnieżnica
08:2209:39
Kali 25
Gonzo
6.44
Śnieżnica
08:4209:44
Chili 3 M
Darecki-Starry
6.43
Rudnik
09:0909:40
Delta 2 ML
Piotr Romański
6.12
Śnieżnica
08:3609:15
Arcus 6 28
Piotr Malaca
6.10
Starogród
13:1013:41
Mentor 3 L
leszek krzysztofiak
6.05
Śnieżnica
10:3611:37
Delta 2 ML