Zenon Karolewicz
1.42
Neuffen
10:5410:58
Trango Xc Sm
Zenon Karolewicz
5.78
Neuffen
12:4313:57
Trango Xc Sm
Zbyszek Jagodziński
24.45
Kozakov
09:0209:55
Cayenne 4 M
Zbyszek Deka
15.68
Rudnik
09:5612:58
Delta 2 ML
Wojciech Kocot
26.68
Śnieżnica
07:5109:07
Optic 26
Wojciech Galica
3.95
Śnieżnica
10:4911:01
Tequila 4 L
Wojciech Galica
14.88
Śnieżnica
07:4908:52
Tequila 4 L
Tomek Zmarzły
8.77
Mała Czantoria
09:5011:16
Golden 4 28
Tomek Miś
16.06
Bassano
10:2711:29
Peak 3 25
Tomek Machałowski
75.33
Emberger Alm
07:3512:21
U sport 2 S
Tomek Krupski
58.64
Rudnik
07:3711:43
Rush 4 ML
Tomasz Szczepański
26.30
Emberger Alm
07:2909:33
Aspen 5 26
tomasz skrabek
14.00
Rudnik
08:5910:39
Artik 3 27
Tomasz Mielniczyn
3.32
Rudnik
10:4511:04
Swift L
Tomasz Klima
4.95
Śnieżnica
09:0409:36
Ellus 4 L
Tomasz Fortuna
10.79
Żar
11:1913:08
Mentor 4 M
Stanisław Sagan
27.27
Michałków
06:2707:08
Mentor 2 M
Seba
4.50
Javorovy
10:0410:38
Passion M
Seba
3.79
Żar
09:2810:07
Mentor 2 M
Seba
12.22
Javorovy
12:3213:42
Passion M
Ryszard Jakiel
6.75
Rudnik
10:3212:03
Hook L
Robert Ignasiak
18.64
Żar
12:0113:44
Delta 2 L
Robert Ignasiak
35.57
Żar
07:1909:11
Delta 2 L
Ralf
11.79
Żar
08:4209:41
Delta 2 XL
Rafał Harchala
15.71
Rudnik
09:1310:33
U Cross L
Rafal Cypcar
3.77
Chełm (Grybów)
09:3710:39
Iota 28
Rafał Bojanowicz
4.78
Dolní Morava
09:1109:30
Pluto 2 S
Przemysław Potocki
30.09
Emberger Alm
07:1609:38
Rook L
PrzemekKamon
13.58
Emberger Alm
10:0211:13
Bigolden 3 42
Przemek Jakubczyk
9.00
Javorovy
10:5012:27
Nova Ion 3 S
Piotr Świderski
2.89
Chełm (Grybów)
13:2615:48
Eden 3 26
Piotr Świderski
4.24
Chełm (Grybów)
08:2009:57
Eden 3 26
Piotr Romański
6.12
Śnieżnica
08:3609:15
Arcus 6 28
Piotr Nowakowski
16.57
Ponnay
09:2710:30
U sport M
Piotr Malaca
6.10
Starogród
13:1013:41
Mentor 3 L
Piotr Klimek
19.74
Śnieżnica
07:4008:39
Marvel 27
Piotr Ciesielski
6.47
Śnieżnica
08:2209:39
Kali 25
Pawlos
7.23
Rudnik
10:0412:10
Rush 4 MS
Paweł Szczepanek
34.26
Śnieżnica
07:1208:19
X-Alps
Paweł Mergist
19.04
Kozakov
09:4510:48
Artik 4 27
Paweł Kumorek
45.37
Żar
08:1609:44
Icepeak 7 Pro 23
Paweł Chrząszcz
34.63
Montlambert
09:1111:19
King S
Paweł Bielański
8.34
Żar
08:5410:31
Mentor 2 M
Mrowiec Kamil
36.67
Żar
09:1810:31
Cayenne 4 XL
Mikołaj Walczyk
7.51
Mała Czantoria
09:5011:10
Epsilon 6 26
Mietek Grochmal
2.73
Chełm (Grybów)
09:2910:34
Mentor 2 L
Michał Dziedzic
17.63
Śnieżnica
08:3409:31
Sigma 7 28
Mateusz Z
7.10
Baldern (Uetliberg)
06:5807:46
Mentor 4 S
Mariusz Zaborek
8.66
Żar
07:4409:36
Synergy 3 L
Mariusz Szczygieł
2.63
Chełm (Grybów)
13:2614:30
Golden 2 28