Paweł Szczepanek
34.26
Śnieżnica
07:1208:19
X-Alps
Jacek Wojtaś
0.76
Skrzyczne
09:5810:00
Vega 2 S
Jacek Wojtaś
11.98
Skrzyczne
10:0111:04
Vega 2 S
Piotr Nowakowski
16.57
Ponnay
09:2710:30
U sport M
Tomek Machałowski
75.33
Emberger Alm
07:3512:21
U sport 2 S
Krzysztof Siwek
55.16
Śnieżnica
08:2010:08
U Cross M
Rafał Harchala
15.71
Rudnik
09:1310:33
U Cross L
Zenon Karolewicz
5.78
Neuffen
12:4313:57
Trango Xc Sm
Zenon Karolewicz
1.42
Neuffen
10:5410:58
Trango Xc Sm
Grzegorz Mitko
6.85
Javorovy
08:3511:41
Trango Xc Sm
Wojciech Galica
14.88
Śnieżnica
07:4908:52
Tequila 4 L
Wojciech Galica
3.95
Śnieżnica
10:4911:01
Tequila 4 L
eltomek
3.09
Żar
10:1010:56
Tequila 2 S
eltomek
0.97
Żar
09:5409:59
Tequila 2 S
Efendi Zielonepłuco
1.32
Rudnik
10:3510:41
Synergy 4 L
Mariusz Zaborek
8.66
Żar
07:4409:36
Synergy 3 L
Tomasz Mielniczyn
3.32
Rudnik
10:4511:04
Swift L
Łukasz Serafin
10.01
Rudnik
07:5511:12
Summit XC3 S
Konrad Stefański
27.96
Śnieżnica
07:5109:04
SKYMAN HEARTBEAT 25
Dariusz Żabczyński
14.60
Śnieżnica
08:5610:37
Sigma 9 27
Artur Szczerbiak
16.24
Żar
08:0308:54
Sigma 8 29
Marek Miłowski
18.25
Rudnik
07:2209:49
Sigma 8 27
Ciup3k
9.80
Śnieżnica
08:1109:47
Sigma 8 27
Michał Dziedzic
17.63
Śnieżnica
08:3409:31
Sigma 7 28
Łukasz Bartkiewicz
4.99
Żar
07:4309:15
Rush M
Pawlos
7.23
Rudnik
10:0412:10
Rush 4 MS
Tomek Krupski
58.64
Rudnik
07:3711:43
Rush 4 ML
JACEK PAŁKA
7.96
Śnieżnica
10:0811:18
Rush 4 ML
Marek Bader
59.57
Kozakov
07:1910:19
Rush 4 L
Łukasz Pazgan
2.62
Chełm (Grybów)
13:3914:38
Rush 3 Xl
ko-mar 58
12.12
Śnieżnica
09:0110:31
Rush 3 S
Krzysztof Ziętara
8.78
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
12:0512:32
Rush 2 M
Krzysztof Ziętara
5.01
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
10:3610:54
Rush 2 M
Maciej Wojtyczka
18.26
Mała Czantoria
09:2211:17
Rook M
Przemysław Potocki
30.09
Emberger Alm
07:1609:38
Rook L
Dominik Kapica
4.84
Gimba mnt.
10:5911:39
Rook 2 ML
Krzysztof Kajda
14.09
Żar
07:4408:24
Rise S
Grzegorz Syska
20.23
Ebenalp (Appenzell- Wasserauen)
11:5813:52
Rise M
Marcin Białobłocki
60.38
Rudnik
07:2311:38
Queen M
Adam Cee
32.46
Michałków
08:0709:06
Queen M
Rafał Bojanowicz
4.78
Dolní Morava
09:1109:30
Pluto 2 S
Tomek Miś
16.06
Bassano
10:2711:29
Peak 3 25
Górski Jacek
68.04
Żar
07:2910:10
Peak 25
Seba
4.50
Javorovy
10:0410:38
Passion M
Seba
12.22
Javorovy
12:3213:42
Passion M
Grzegorz Jamróz
69.15
Śnieżnica
08:4811:55
Pasha 4 42
Wojciech Kocot
26.68
Śnieżnica
07:5109:07
Optic 26
Darek Cz.
18.55
Żar
07:4708:44
Optic 24
Joanna Kocot
6.64
Gimba mnt.
10:5711:30
Optic 22
Jacek Miłowski
12.39
Rudnik
10:5012:44
Omega 8 27