Mariusz Cybiak
43.26
Bassano
07:1814:05
Mentor 4 M
Marek Perkowski
8.59
Rudnik
10:2512:27
Elan 28
Marek Miłowski
18.25
Rudnik
07:2209:49
Sigma 8 27
Marek Furman
5.57
Javorovy
08:1709:09
Ellus 2 M
Marek Furman
2.29
Javorovy
11:3011:38
Ellus 2 M
Marek Bader
59.57
Kozakov
07:1910:19
Rush 4 L
Marcin Żuwała
48.30
Żar
10:0411:51
Crossalps 26.5
Marcin Pysz
49.63
Żar
08:5011:10
Blacklight M
Marcin Makuch
32.26
Javorovy
09:2213:22
Iota 26
Marcin Kawula
3.85
Żar
08:0908:59
Eden 5 28
Marcin Gorayski
202.76
Kozakov
07:5513:32
Coden 25.5
Marcin Bortlik
59.98
Rybnik
08:2910:32
Alpina L
Marcin Białobłocki
60.38
Rudnik
07:2311:38
Queen M
Maciej Wojtyczka
18.26
Mała Czantoria
09:2211:17
Rook M
Maciej Perz
33.03
Śnieżnica
07:4109:35
Mantra 6 MS
Maciej Nawrot
68.34
Śnieżnica
07:1510:18
Mantra 4 Ml
Łukasz Serafin
10.01
Rudnik
07:5511:12
Summit XC3 S
Łukasz Pazgan
2.62
Chełm (Grybów)
13:3914:38
Rush 3 Xl
Łukasz Janda
10.32
Skrzyczne
10:2311:01
Geronimo L
Łukasz Grabiec
0.56
Jaworzynka
10:3610:44
Mentor 3 S
Łukasz Grabiec
0.59
Jaworzynka
13:4213:43
Mentor 3 S
Łukasz Grabiec
0.56
Jaworzynka
10:3610:44
Mentor 3 S
Łukasz Czyżewski
40.65
Rybnik
07:2409:05
Cayenne 4 XL
Łukasz Bartkiewicz
4.99
Żar
07:4309:15
Rush M
leszek krzysztofiak
6.05
Śnieżnica
10:3611:37
Delta 2 ML
Krzysztof Ziętara
8.78
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
12:0512:32
Rush 2 M
Krzysztof Ziętara
5.01
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
10:3610:54
Rush 2 M
Krzysztof Żelisko
89.53
Michałków
06:0808:14
Mantra 6 ML
Krzysztof Smaga
15.41
Hinterstoder
08:0909:21
Carrera S
Krzysztof Siwek
55.16
Śnieżnica
08:2010:08
U Cross M
Krzysztof Schmidt
5.87
Javorovy
11:4712:19
Anakis 2 L
Krzysztof Schmidt
3.02
Javorovy
13:4413:53
Kangaroo 3 -
Krzysztof Schmidt
4.93
Javorovy
09:3810:12
Kangaroo 3 -
Krzysztof Martyna
13.41
Rudnik
10:0310:57
Lotus L
Krzysztof Kajda
14.09
Żar
07:4408:24
Rise S
Krzysztof Gaik
13.35
Rudnik
10:1112:52
Chili 3 M
Krzysiek Ciach
5.72
Rudnik
10:3111:25
Ellus 4 L
Konrad Stefański
27.96
Śnieżnica
07:5109:04
SKYMAN HEARTBEAT 25
ko-mar 58
12.12
Śnieżnica
09:0110:31
Rush 3 S
Kasia Wołek
6.71
Śnieżnica
08:5809:38
Kantega XC 2 S
Karol Witkowski
22.55
Rudnik
08:0110:42
Mentor 2 M
Karol Prokorym
53.35
Emberger Alm
07:3410:52
Artik 3 25
Kamil Stępień
69.40
Kössen
09:0014:01
Mentor 4 M
Kacper Kowalski
128.13
Emberger Alm
07:2414:30
Mantra 4 L
Joanna Reinert
4.84
Cavallaria
09:2509:45
Buzz z4 XS
Joanna Kocot
6.64
Gimba mnt.
10:5711:30
Optic 22
Jasiek Wróbel
4.15
Żar
10:3011:18
Mentor 2 S
Jarosław Warzecha
3.93
Javorovy
09:1409:40
Cayenne 4 M
Jarosław Pawelczuk
4.97
Śnieżnica
09:1409:41
Chili S
Jan Struś
20.82
Śnieżnica
09:3010:36
Kali 27