Andrzej Trebenda
17.90
Mała Czantoria
08:0509:09
Obsession M
Jacek Tatar
4.38
Mała Czantoria
11:5312:26
Nova Ion 3 XS
Przemek Jakubczyk
9.00
Javorovy
10:5012:27
Nova Ion 3 S
Alice
3.65
Exanthia
11:4111:55
Nemo 2 L
Grzegorz Kopyto
99.99
Bassano
07:0314:16
Mystic 3 M
Mateusz Z
7.10
Baldern (Uetliberg)
06:5807:46
Mentor 4 S
Tomasz Fortuna
10.79
Żar
11:1913:08
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
43.26
Bassano
07:1814:05
Mentor 4 M
Kamil Stępień
69.40
Kössen
09:0014:01
Mentor 4 M
Łukasz Grabiec
0.56
Jaworzynka
10:3610:44
Mentor 3 S
Łukasz Grabiec
0.59
Jaworzynka
13:4213:43
Mentor 3 S
Łukasz Grabiec
0.56
Jaworzynka
10:3610:44
Mentor 3 S
Damian suski
14.40
Bassano
07:2008:04
Mentor 3 M
Piotr Malaca
6.10
Starogród
13:1013:41
Mentor 3 L
Jasiek Wróbel
4.15
Żar
10:3011:18
Mentor 2 S
Jacek Streich
4.49
Chełm (Grybów)
13:3315:33
Mentor 2 M
Stanisław Sagan
27.27
Michałków
06:2707:08
Mentor 2 M
Karol Witkowski
22.55
Rudnik
08:0110:42
Mentor 2 M
Seba
3.79
Żar
09:2810:07
Mentor 2 M
Paweł Bielański
8.34
Żar
08:5410:31
Mentor 2 M
Mietek Grochmal
2.73
Chełm (Grybów)
09:2910:34
Mentor 2 L
Piotr Klimek
19.74
Śnieżnica
07:4008:39
Marvel 27
Maciej Perz
33.03
Śnieżnica
07:4109:35
Mantra 6 MS
Krzysztof Żelisko
89.53
Michałków
06:0808:14
Mantra 6 ML
Maciej Nawrot
68.34
Śnieżnica
07:1510:18
Mantra 4 Ml
Kacper Kowalski
128.13
Emberger Alm
07:2414:30
Mantra 4 L
Krzysztof Martyna
13.41
Rudnik
10:0310:57
Lotus L
Paweł Chrząszcz
34.63
Montlambert
09:1111:19
King S
Kasia Wołek
6.71
Śnieżnica
08:5809:38
Kantega XC 2 S
Krzysztof Schmidt
4.93
Javorovy
09:3810:12
Kangaroo 3 -
Krzysztof Schmidt
3.02
Javorovy
13:4413:53
Kangaroo 3 -
Jan Struś
20.82
Śnieżnica
09:3010:36
Kali 27
Piotr Ciesielski
6.47
Śnieżnica
08:2209:39
Kali 25
Rafal Cypcar
3.77
Chełm (Grybów)
09:3710:39
Iota 28
Marcin Makuch
32.26
Javorovy
09:2213:22
Iota 26
Paweł Kumorek
45.37
Żar
08:1609:44
Icepeak 7 Pro 23
Ryszard Jakiel
6.75
Rudnik
10:3212:03
Hook L
hydraulik
23.34
Bassano
09:0111:53
Hook 3 23
Tomek Zmarzły
8.77
Mała Czantoria
09:5011:16
Golden 4 28
Andrzej Koziej
3.97
Żar
10:2811:16
Golden 3 30
Mariusz Szczygieł
2.63
Chełm (Grybów)
13:2614:30
Golden 2 28
Łukasz Janda
10.32
Skrzyczne
10:2311:01
Geronimo L
Mikołaj Walczyk
7.51
Mała Czantoria
09:5011:10
Epsilon 6 26
Tomasz Klima
4.95
Śnieżnica
09:0409:36
Ellus 4 L
Krzysiek Ciach
5.72
Rudnik
10:3111:25
Ellus 4 L
Marek Furman
5.57
Javorovy
08:1709:09
Ellus 2 M
Marek Furman
2.29
Javorovy
11:3011:38
Ellus 2 M
Marek Perkowski
8.59
Rudnik
10:2512:27
Elan 28
Grzegorz Świdziński
63.66
Skrzyczne
08:0911:37
Elan 24
Ireneusz Mitko
6.97
Javorovy
08:3311:41
Effect 2 Xl