Waldemar Laskowski
7.03
Chełm (Grybów)
11:4914:15
Plus 28
Marcin Pawłowski
6.93
Trzęsacz
11:3713:23
Rook M
Gonzo
6.86
Śnieżnica
09:4210:41
Chili 3 M
leszek krzysztofiak
6.69
Śnieżnica
10:1211:56
Delta 2 ML
Natalia Radomska
6.63
Lijak
12:1514:00
Nemo 2 S
Tomek Kidawa
6.46
Kobala
09:3509:55
Mistral 7 M
Daniel Cholewa
6.36
Śnieżnica
09:5011:52
Pluto M
Ralf
6.31
Żar
07:2708:26
Delta 2 XL
Marek Zychowiecki
6.21
Lijak
11:5213:01
Cayenne 4 M
Jarosław Pawelczuk
5.67
Śnieżnica
10:0811:40
Chili S
Rafał Harchala
5.64
Klin (Andrzejówka)
11:0312:13
U Cross L
Basia Bomba
5.59
Javorovy
09:1709:43
Ascent S
Damian Szemainda
5.49
Klin (Andrzejówka)
10:5912:02
BGD BASE ML
Ireneusz Mitko
5.46
Javorovy
10:2211:01
Effect 2 Xl
Grzegorz Mitko
5.45
Javorovy
10:2011:02
Trango Xc Sm
Kuba Jasek
5.33
Skrzyczne
11:5812:41
Scorpion 4 27
Krzysztof Cieślinski
5.33
Śnieżnica
10:2011:14
Golden 4 28
Michal schultz
5.32
Lijak
12:1914:02
Bright 5 26
Paweł Myszak
5.32
Lijak
12:5913:22
Mentor 2 M
Mateusz Petrów
5.30
Bassano
09:0810:14
Hook 3 27
Marcin Bortkiewicz
5.28
Klin (Andrzejówka)
10:5511:40
Mentor 3 L
Joanna Kownacka
5.13
Lijak
11:0011:32
Bright 5 26
Zbigniew Chojnacki
5.02
Javorovy
09:4210:01
U Cross S
Łukasz Grabiec
4.94
Śnieżnica
11:1111:45
Mentor 3 S
Jacek Streich
4.85
Chełm (Grybów)
13:0514:32
Mentor 2 M
Aleksander Mierzwiński
4.80
Żar
12:0213:11
Epsilon 6 23
Jacek Tatar
4.56
Mała Czantoria
10:4411:06
Nova Ion 3 XS
Artur Szczerbiak
4.53
Żar
07:1907:50
Sigma 8 29
Seba
4.36
Javorovy
09:3510:06
Passion M
Marcin Kawula
4.18
Żar
11:3312:40
Eden 5 28
Kuba Jasek
4.15
Skrzyczne
10:3910:53
Scorpion 4 27
Waldemar Kwaśniewski
4.07
Ponnay
14:3415:59
Rook 2 ML
Dawid Wysakowicz
3.83
Lijak
08:4509:21
Nemo 2 L
Kuchta Jarosław
3.79
Klin (Andrzejówka)
09:5910:48
Evolution X 24
Maciek Zalewski
3.70
Klin (Andrzejówka)
10:5011:46
Chili 2 S
Seba
3.64
Żar
12:4513:27
Mentor 2 M
Robert Grubba
3.64
Krynica Morska
12:4413:07
Kantega Xc M
Marcin Kozdras
3.51
Chełm (Grybów)
09:4910:59
U Fly M
Piotr Jasinski
3.39
Klin (Andrzejówka)
10:3412:01
Vega 2 L
Tomasz Muszyński
3.33
Klin (Andrzejówka)
08:0508:33
Golden 2 30
Łukasz Serafin
3.30
Klin (Andrzejówka)
08:0408:52
Summit XC3 S
bartosz bomba
3.26
słupski
08:5409:09
Cayenne 4 S
Piotr Mazurek
3.16
Caven
10:4010:50
Mentor 2 M
Bogdan Kozłowski
3.15
Klin (Andrzejówka)
11:1611:36
Golden 3 30
Adam Miszczak
3.12
Klin (Andrzejówka)
11:0611:55
Rook S
Marcin Kawula
3.09
Żar
09:3409:54
Eden 5 28
Mateusz Gądziak
2.98
Klin (Andrzejówka)
09:4810:10
Mentor M
Mariusz Szczygieł
2.98
Chełm (Grybów)
13:1314:09
Golden 2 28
Łukasz Pazgan
2.91
Chełm (Grybów)
13:1414:30
Rush 3 Xl
Zbigniew Chojnacki
2.90
Javorovy
12:3412:44
U Cross S