Lukasz Winecki
9.90
Kobala
08:3609:01
Mistral 7 M
Łukasz Serafin
3.30
Klin (Andrzejówka)
08:0408:52
Summit XC3 S
Łukasz Serafin
2.44
Klin (Andrzejówka)
10:1710:40
Summit XC3 S
Łukasz Pazgan
2.35
Chełm (Grybów)
10:3411:40
Rush 3 Xl
Łukasz Pazgan
2.91
Chełm (Grybów)
13:1414:30
Rush 3 Xl
Łukasz Grabiec
4.94
Śnieżnica
11:1111:45
Mentor 3 S
leszek krzysztofiak
6.69
Śnieżnica
10:1211:56
Delta 2 ML
Kuchta Jarosław
2.81
Klin (Andrzejówka)
08:2008:54
Evolution X 24
Kuchta Jarosław
3.79
Klin (Andrzejówka)
09:5910:48
Evolution X 24
Kuba Jasek
4.15
Skrzyczne
10:3910:53
Scorpion 4 27
Kuba Jasek
5.33
Skrzyczne
11:5812:41
Scorpion 4 27
Krzysztof Ziółkowski
31.06
Skrzyczne
08:3710:07
Coden 25.5
Krzysztof Żelisko
21.18
Lijak
08:0710:03
Mantra 6 ML
Krzysztof Pirowski
13.40
Kobala
08:1410:10
Tequila 3 M
Krzysztof Muzzy Wejdman
40.83
Kobala
07:1410:20
Ellus 5 XL
KRZYSZTOF MAKOWSKI
38.36
Klin (Andrzejówka)
10:3712:16
Delta 2 ML
Krzysztof Cieślinski
5.33
Śnieżnica
10:2011:14
Golden 4 28
Krzycha
36.47
Lijak
09:0211:26
Lotus XL
Konrad Stefański
29.04
przysuski
03:4004:25
Synthesis 29
Joanna Kownacka
5.13
Lijak
11:0011:32
Bright 5 26
Jerzy Waszczuk
9.39
Lijak
11:2414:09
Rush 3 Xl
Jarosław Pawelczuk
5.67
Śnieżnica
10:0811:40
Chili S
Jarosław Józik
35.34
Żar
09:0611:27
Cayenne 4 XS
Jarosław Chmielewski
33.70
Skrzyczne
09:1111:01
Delta 2 XS
Janusz Wojtyniak
67.64
Klin (Andrzejówka)
09:3812:07
Artik 4 29
Jan Struś
2.71
Śnieżnica
09:4609:57
Kali 27
Jan Matoga
9.15
Krushevo
08:1709:29
Delta 2 L
Jakub Rybka
11.61
Kobala
10:2811:41
Mentor 2 M
Jacek Wojtaś
7.45
Skrzyczne
09:0410:12
Vega 2 S
Jacek Tatar
4.56
Mała Czantoria
10:4411:06
Nova Ion 3 XS
Jacek Streich
4.85
Chełm (Grybów)
13:0514:32
Mentor 2 M
Jacek Streich
10.95
Chełm (Grybów)
10:2310:55
Mentor 2 M
Jacek Ryłko
51.59
Lijak
09:1911:48
Optic 28
Jacek Miłowski
30.90
Bassano
07:4810:48
Omega 8 27
Ireneusz Mitko
5.46
Javorovy
10:2211:01
Effect 2 Xl
GRZERO
16.23
Śnieżnica
09:4110:36
Cayenne 4 M
Grzegorz Wawrzkiewicz
17.97
Chełm (Grybów)
08:2409:41
Mantra 3 L
Grzegorz Świdziński
13.61
Skrzyczne
11:1912:33
Elan 24
Grzegorz Sączawa
44.20
Kobala
08:5811:15
Mentor 2 M
Grzegorz Pelikan
27.61
Żar
10:5412:58
Vega M
Grzegorz Mitko
5.45
Javorovy
10:2011:02
Trango Xc Sm
Grzegorz Jamróz
31.27
Śnieżnica
10:0611:18
Pasha 4 42
Gonzo
6.86
Śnieżnica
09:4210:41
Chili 3 M
eltomek
10.45
Kobala
08:0608:59
Tequila 2 S
Dorota Borucka
13.96
Lijak
09:3911:57
Hook 3 23
Dawid Wysakowicz
3.83
Lijak
08:4509:21
Nemo 2 L
Dawid Wysakowicz
12.33
Lijak
11:0413:46
Nemo 2 L
Dariusz Chrobak
7.71
Śnieżnica
10:2411:36
Orca 41
Darek Miękuszewski
28.79
Żar
11:3512:51
Mystic 3 ML
Darecki-Starry
7.85
Meduno - Monte Valinis
09:0910:21
Delta 2 ML
Darecki-Starry
14.35
Meduno - Monte Valinis
11:3412:43
Delta 2 ML
Daniel Cholewa
6.36
Śnieżnica
09:5011:52
Pluto M
Damian Szemainda
5.49
Klin (Andrzejówka)
10:5912:02
BGD BASE ML
Ciup3k
18.24
Kobala
08:0809:08
Sigma 8 27
Bogdan Kozłowski
2.47
Klin (Andrzejówka)
08:1708:32
Golden 3 30
Bogdan Kozłowski
3.15
Klin (Andrzejówka)
11:1611:36
Golden 3 30
Basia Bomba
5.59
Javorovy
09:1709:43
Ascent S
Basia Bomba
1.88
Javorovy
12:0812:14
Ascent S
bartosz bomba
50.69
Dębina
06:2608:34
Cayenne 4 S
bartosz bomba
3.26
słupski
08:5409:09
Cayenne 4 S
Artur Szczerbiak
4.53
Żar
07:1907:50
Sigma 8 29
Artur Szczerbiak
2.51
Żar
10:5011:06
Sigma 8 29
artur moskal
8.63
Kobala
08:5409:26
Nova Ion 3 M
Artur Leskiewicz
33.40
Kobala
10:0411:52
Iota 26
Arkadiusz Ślusarczyk
60.49
Żar
10:5414:13
Artik 3 25
Arkadiusz Marucha
24.41
Skrzyczne
10:0911:44
Chili 3 S
AnT
22.71
Lijak
09:1010:49
Rush 4 ML
Anna Piskozub
37.09
Lijak
08:5811:45
Ikuma 21
Andrzej Piwowar
42.24
Chełm (Grybów)
08:1111:09
Delta 2 ML
Andrzej Januchta
16.17
Śnieżnica
09:5211:06
Sigma 8 29
Aleksander Mierzwiński
4.80
Żar
12:0213:11
Epsilon 6 23
AdamRook2
23.63
Żar
09:1310:18
Rook 2 ML
Adam Miszczak
2.15
Klin (Andrzejówka)
06:5907:05
Rook S
Adam Miszczak
3.12
Klin (Andrzejówka)
11:0611:55
Rook S
Adam Bisztyga
24.82
Lijak
09:0711:26
Rise 2 L