Zbyszek Deka
9.27
Mała Kopa
08:5810:41
Delta 2 ML
Waldemar Laskowski
2.05
Chełm (Grybów)
14:1515:25
Plus 28
Waldemar Kwaśniewski
20.70
Ponnay
10:4113:46
Rook 2 ML
Urszula Rzepecka
2.81
Montclar
09:5910:09
Mistral 7 XS
Urszula Rzepecka
17.78
Montclar
11:3112:14
Mistral 7 XS
Urszula Marciniak
8.59
Monte Grappa
12:5113:20
Element S
Tomasz Wesołowski
17.06
Kobala
09:5411:04
Artik 3 27
Robert Szczur
15.07
Bassano
09:4111:00
Rook 2 ML
Rafał Samsonowicz
28.34
Montclar
10:2311:37
Ion 2 S
Radek Brzózka
13.59
Meduno - Monte Valinis
11:1012:49
Elan 24
Radek Brzózka
12.06
Meduno - Monte Valinis
13:0913:58
Elan 24
Radek Brzózka
4.19
Meduno - Monte Valinis
09:3110:27
Elan 24
Piter
38.60
Gdańsk
13:4815:01
Thrust Hp M
Piotr Szymański
3.90
Javorovy
12:3412:51
Pioneer L
Piotr Świderski
2.25
Chełm (Grybów)
12:1514:39
Eden 3 26
Piotr Nowakowski
58.12
Kobala
09:1312:35
U sport M
Orłowski Adrian
22.61
Kobala
10:0212:37
U Cross L
Michał Cieślik
5.92
Mała Kopa
09:1409:59
Synergy 5 L
Mateusz Styrczula
24.57
Meduno - Monte Valinis
10:5512:57
Orca2 42
Martin Bibko
14.93
Dzikowiec
09:0811:11
Vega 4 S
Mariusz Strzelczyk
9.50
Lijak
13:0313:51
Carrera M
Marek Furman
7.31
Javorovy
09:2911:33
Ellus 2 M
Marek Furman
4.12
Javorovy
12:3712:57
Ellus 2 M
Marcin Gorayski
32.41
Dzikowiec
09:0111:09
Coden 25.5
Magdalena Pawlak
41.04
Montclar
09:4712:30
Ikuma 21
maciej zylka
5.39
Bassano
13:0213:17
Nova Ion 3 M
maciej zylka
11.72
Monte Grappa
09:2910:10
Nova Ion 3 M
Łukasz Kołodziejczak
20.77
Skrzyczne
10:0013:41
Golden 3 24
Krzysztof Mazur
2.70
Chełm (Grybów)
13:2514:51
Nova Ion 3 S
Krzysztof Mazur
18.64
Śnieżnica
09:5510:54
Lotus M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
11.20
Dzikowiec
09:0810:12
Delta 2 ML
Krzysztof Drzycimski
29.29
Kobala
09:4612:00
Poison 3 Xl
Krzysiek Róg
13.18
Mała Kopa
09:0410:18
Sigma 8 27
Konrad Kowalewski
8.35
Meduno - Monte Valinis
10:0012:57
Hook 3 27
Kasia Wołek
3.07
Montclar
09:5410:00
Kantega XC 2 S
Kamil Stępień
33.29
Saint Hilaire du Touvet
08:5811:26
Mentor 4 M
Józek Ostrowski
4.30
Meduno - Monte Valinis
08:5309:13
Eden 5 30
Józek Ostrowski
8.18
Meduno - Monte Valinis
11:0212:28
Eden 5 30
Jeż Leszek
2.93
Lijak
13:2513:42
Optic 26
Jasiek Wróbel
1.88
Żar
11:1411:26
Mentor 2 S
Jasiek Wróbel
5.95
Żar
09:1210:01
Mentor 2 S
Jarosław Osmólski
14.26
Bassano
09:0609:58
Vega 2 S
Jarosław Osmólski
8.73
Monte Grappa
12:5113:25
Vega 2 S
Janusz Sobczak
4.06
Javorovy
12:3912:58
Rush 2 M
Jakub Rybka
26.21
Borsk
09:5611:43
Mentor 2 M
Grzegorz Pelikan
15.00
Bassano
09:0010:01
Vega M
Grzegorz Hali
2.46
Srebrna Góra
11:4312:06
Chili 3 M
Benedykt Kroplewski
34.99
Emberger Alm
10:3112:48
Artik 3 27
Baśka
24.59
Montclar
11:2112:54
Nevada 22
Bartek Naszewski
4.16
Bassano
12:5813:14
Arcus 5 26