Wojciech Galica
5.00
Szczebel
06:1908:55
Tequila 4 L
Walter Wojciechowski
108.93
Rudniki
08:2511:42
Mistral 7 M
Waldemar Kwaśniewski
5.54
Ponnay
09:5811:10
Rook 2 ML
Urszula Rzepecka
20.63
Châteauneuf-de-Chabre
09:1510:31
Mistral 7 XS
Urszula Marciniak
6.74
Bassano
08:1409:12
Element S
Tomek Machałowski
66.28
Speikboden
08:2614:01
U sport 2 S
Tomasz Muszyński
2.17
Grzmiąca
10:4810:59
Golden 2 30
Tomasz Fortuna
8.06
Skrzętla
10:3511:18
Mentor 4 M
Tadeusz Mistarz
37.59
Skrzętla
08:1810:21
Astral 6 26
Stefan Mistarz
13.70
Skrzętla
10:1410:55
Astral 7 26
Ryszard Pszenny
1.80
Weremień
13:2613:45
Rush 3 M
Ryszard Jakiel
4.63
Srebrna Góra
11:3513:42
Hook L
Robert Szczur
71.22
Bassano
07:4411:33
Rook 2 ML
Rafał Samsonowicz
21.93
Châteauneuf-de-Chabre
10:0211:16
Ion 2 S
Rafal Obora
86.92
Piedrahita
11:1814:33
Alpina M
Przemysław Czerwiński
37.72
Skrzętla
07:2808:48
Mentor 4 L
Piotr Szymański
3.73
Javorovy
10:4310:58
Pioneer L
Piotr Szymański
3.70
Javorovy
12:5613:14
Pioneer L
Piotr Świderski
2.02
Skrzętla
09:5410:09
Eden 3 26
Piotr Świderski
1.72
Skrzętla
11:2811:42
Eden 3 26
Piotr Oryniak
15.28
Fajsławice
10:3511:21
Chili 3 M
Piotr Nowakowski
36.45
Kobala
08:2510:57
U sport M
Piotr Malaca
4.88
Borowa
11:2411:50
Mentor 3 L
Piotr Malaca
1.66
Borowa
10:5511:00
Mentor 3 L
Paweł Sułtan Warzybok
24.84
Łęki Kościelne
08:5810:02
Colt 31
Paweł Kumorek
57.82
Skrzętla
09:3011:22
Icepeak 7 Pro 23
Paweł Kampczyk
98.27
Fiesch
08:5315:48
Iota 28
Nawrocki Michał
102.45
Fajsławice
07:4012:08
Mentor 2 M
Michał Piotrowski
55.01
Bassano
07:5211:02
Delta 2 ML
Mariusz Strzelczyk
40.38
Kobala
10:2712:37
Carrera M
Mariusz Strzelczyk
2.58
Gmina Kobarid
15:3915:49
Carrera M
Mariusz Karaban
4.65
Borsk
10:5011:17
Kantega XC 2 M
Mariusz Karaban
4.84
Borsk
08:0708:29
Kantega XC 2 M
Marian Szampera
3.80
Komprachcice
07:3107:54
Addict 2 L
Marek Perkowski
2.76
Srebrna Góra
12:4513:47
Elan 28
Marek Oniszko
32.43
Fajsławice
10:0811:33
Delta 2 L
Marek Ogrodowy(czeci)
3.72
Skrzyczne
09:3910:00
Ajos 2 M
Marek Furman
3.41
Javorovy
11:5512:15
Ellus 2 M
Marek Furman
5.63
Skrzyczne
08:4309:08
Ellus 2 M
Magdalena Pawlak
29.39
Châteauneuf-de-Chabre
09:1811:17
Ikuma 21
maciej zylka
31.14
Monte Grappa
07:5910:23
Nova Ion 3 M
maciej zylka
12.74
Monte Grappa
11:3512:26
Nova Ion 3 M
Maciej Ziętara
115.72
Antholz
06:2812:54
Iota 26
Maciej Nawrot
21.54
Skrzętla
08:3310:01
Mantra 4 Ml
Lukasz Sieminski
18.26
Speikboden
08:1709:54
Mentor 4 M
Łukasz Kotwica
4.49
Skrzyczne
08:3408:45
Epsilon 7 28
Łukasz Kotwica
5.92
Skrzyczne
12:1912:38
Epsilon 7 28
Łukasz Kołodziejczak
7.90
Skrzyczne
12:4115:41
Golden 3 24
Krzysztof Szmuc
3.03
Wapno
10:0010:22
Mentor 2 M
Krzysztof Krężel
44.35
Speikboden
08:5812:42
Mentor 3 S